SağlıkSağlıklı beslenme

Biz diyet menüsü hazırlamak: kalorili kızarmış tavuk

Yanlış diyet ve kötü alışkanlıkları sağlığını tehlikeye yol açabilir ve nedenle dengeli bir menü yapmak çok önemlidir. Tükettiğimiz herhangi bir ürün vücudumuzda durumuna etkisi olduğu için bu, sadece sindirim sorunları ve diğer hastalıkları olan insanlara değil, aynı zamanda her insan için geçerlidir. Hepimiz tavuk eti haşlanmış olduğunu biliyoruz diyet ürünü, çeşitli hastalıklarda kullanılması önerilir. Buna ek olarak, et zayıflama diyetleri çeşitli popüler. Ve tavuk hakkında neler kızaran kabuk ile tatlandırılmış? o kızarmış tavuk Ne kalori çanak, yardımcı olup olmadığını anlamaya çalışın.

Kızarmış tavuk yemeye verip yararlıdır?

Bildiğiniz gibi, tavuk eti, sağlık için çok faydalı olan birçok madde vardır. Bu B vitaminleri (B6, B12, B2) A ve E, mineral - magnezyum, potasyum, fosfor, kalsiyum, ve diğerleri, aynı zamanda protein ve demir. Tavuk eti , hazmı kolaydır gastrik ülser, hipertansiyon ve diğerleri gibi hastalıklarda sağlığını geri yardımcı olur. Ayrıca, bu yemeğin görme bozukluğu için yararlıdır ve aterosklerozun önlenmesi için, bunun nedeni yüksek protein içeriğine vücut için yapı taşı bir türüdür.

Ancak, bu maddeler saklanır ve farklı pişirme yöntemleri ile tavuk yararlı özellikleri olup olmadığını? Birçok beslenme bu kuş türlerinin haşlanmış et faydalı özelliklerini korur inanıyoruz. Ama aynı zamanda, örneğin, A, B, E ve A gibi bazı vitaminler, özellikle iyi ürün bir yağ mevcudiyeti ile emilir biliyoruz. kalori olmasına rağmen kızarmış tavuk buharda veya süreci kaynatılarak pişirilmiş yemekler ile karşılaştırıldığında daha yüksek, bu onun yararlı özelliklere sahip aynı zamanda bir zevktir. Alt yağ seviyeleri örnek, mayonez veya krem kullanarak, bir tavada tavuk, ve tahıllamanın ve çeşitli soslar kullanılmadan fırında tava hazırlamak olamaz yanında.

Besin değeri o protein ve 8.8 gr yağ biz kızartma et gelenler bu rakamları karşılaştırırsak 20.8 gram içeren ederken pişmiş kümes hayvanı eti 100 gram, 204 kcal, sen görebilirsiniz enerji değeri bu bayram biraz daha yüksektir. kızarmış tavuk Böylece kalori içeriği 240 kcal ve bu ürünün 100 g protein 26.3 g ve 11 g yağ içermektedir.

tavuk pişirmeye nasıl

Eğer iyi bir sonuç elde edebilirsiniz, hangi ardından kümes hayvanlarının pişirirken birkaç kural vardır:

  • Eğer çok hızlı yaparsanız, etin tadı çok daha kötü olduğu gibi, önceden kuş ihtiyacını Defrost. Ancak, çok acil durumlarda Soğuk suya koyarsanız, tavuk olabilir defrost süresini azaltmak ve biraz tuz ekleyin. Bu durumda çözüm tam defrost kümes kadar her saat değiştirilmesi gerekir.
  • Eğer kızarmış tavuk kalori miktarını azaltmak isterseniz o yağlı bir sürü içerdiğinden, sen pişirmeden önce deriyi kaldırmak istiyorum.
  • breading ve marine kullanmayın. Bu fırında kendi suyu içinde kuş pişirmeye daha iyidir, ayrıca küpleri yapılmış şarap ya da et suyu ekleyebilirsiniz.
  • Pişmiş tavuk paketi kesmek veya yumuşayana kadar birkaç dakika folyo dağıtmak edilebilir bir altın kahverengi almak için.

ızgara tavuk tarifi

Kümes, ızgara, bu besinlerin neredeyse tüm korur ve kalori ızgara tavuk 210 kaloridir. Ancak, tekrarlanan kullanım sonucunda yağın şişirilmiş filmi oluşur ızgara pişmiş bir süpermarket veya satış gibi şiş diğer noktalarında bu yemek, almayın. Bu meydana gelmesini kolaylaştırmaktadır kanserojen maddeler, ürün üzerine de yerleştirilir. Nedenle evde yemek pişirmek için daha iyidir. Bunu yapmak için, tüm kümes kalan tüyleri temizlenmiş olmalıdır ve aşağı, bir mum yardımıyla cildi yakarak temizlemek için daha iyidir. Daha sonra yıkama ve ızgaralı karkas tuz ve diğer baharatlar, bitkisel yağ. Eğer fırın ısınmak için gereken pişirme önce, yağ ikame edilmesi, tel ızgara üzerinde alt tava bir kuş koydular. Isteklilik çatalla kontrol etmek. Kuş pierce ve akan suyu kolay ise, o zaman Fırından bir kuş alabilirsiniz.

bu kuşun eti farklı şekillerde pişirilmiş edilebilir olarak tavuk birçok tarifleri vardır. En popüler incelik kızarmış tavuk. Ürünü kaynatılmamış davranır Kalori içeriği böylece besinleri korur, çok daha yüksektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.