Uzmana sorun

Nasıl bir günlük defteri dikmek için?

belgelerle çalışırken, er ya da geç koruma ihtiyacını karşıya günlükleri. Eh, bu bilgi bir sonraki kontrol sırasında alınacak olursa neyi yetkili organlarının bazılarıdır. Firmware - Bu vermemek için, daha iyi göz ardı etmek değildir evrak, önemli bir unsurdur "cezası olsun." Belge doğru dikilir, o gelecekte o bilginin ikame yer almadı olduğunu kanıtlamak için zor olacaktır. Bu yayında kaplı numaralı günlüğü dikmek öğrenmek için.

sorumluluk

Bazı belgeler dolayısıyla, depolama ve tasarım daha fazla dikkat gerektiren, önem artmış derecesine sahiptir. Flaş ve belgelerin numaralandırma - bu sayfaları ve diğer yetkisiz aktiviteleri eklemek / dışarı çekerek, geçici bir hevestir ama yasadışı değişiklik yapmaktan savunma değildir.

Özel bir ofiste dergileri dikiş gerekiyor mu? cevabı evet. Bu kontrol, organizasyonda mülkiyet ne şekilde önemli değildir ve kolayca bir yasa nedeniyle herkes için, sıradan bireysel girişimci gelebilir.

bir sekreter işe veya katip daha iyi olduğunda aday kitabı dikebilir olup olmadığını açıklığa kavuşturmak için ve nasıl yapılacağını? Bu sorunun cevabı zorluk karşılaşacak olursa, aklınızda bulundurun: Başvuru sahibi olmayacağını güvenilir bir ortağı, firmware beceri bilgisayar "dokunmatik tip" konulu metinleri çevirmek hızla doğru mektup yazmak ya da yeteneği daha az önemlidir çünkü. Ve bu bilgi bu konuyla ilgilenmesi için bir gün hazır olduğunu memnun.

Böyle kolluk gibi bazı yapılarda, iç kontrol hizmeti her zaman özel ilgisi olan denetler ve ilk günlükleri düzgün bir şekilde dekore edilip hatta bağlama özetleri personelini denetlemek bakar!

Tüm nakit dergiler finanse ilgilidir hepsi, odak kontrol hizmetlerinde her zaman, ilk etapta dikili edilmelidir. ve yanıp Should şikayetler kitap ve kitap gelen / giden yazışma ve diğer şeylerin işaretleri hesaba siparişlerin ve dergiler.

Bazı dergilerin bu durumlarda firmware iplik kitap sadece yaşlılık onun parçalarının içine parÁalanmaz yardımcı olmasıdır yıllardır işletmelerde yapılmaktadır.

Nasıl yanıp ve sayı Dergisi için: adım kılavuz adım

Aslında, zor sadece ilk belgeyi dikiş. Sonuçta, nerede başlar ve genellikle yükselmiş olarak nasıl dergiyi flaş bilmiyorum. Ama iş sıradan rutin manipülasyon ve artık takip belgeleri olmak.

Nasıl dergiyi yanıp? Bir örnek aşağıdaki fotoğrafta görülebilir, bir görsel yardım her zaman yazılı bin kelimeden daha iyi çalışır.

numaralama

Günlük en az bir sayfa eksikse, o, muayene kuruluşunun kez işletmedeki sahtecilik fikrini karşılaşacak. Sayfaları yırtık varsa, bu nedenle bazı bilgiler gizlendi ve yararları kim olduğunu bulmak ve neden olabilir. test kesinlikle belgeler faaliyetlerinde büyük bir "kanca" olacak neproshnurovannye şey için şirket cezalandırmak isteyecektir edin.

Kitap Numarası, bunu çarşaf, değil sayfalar numaralandırılır elle iken can. Kapak sayfası değildir Arap rakamları genellikle sağ alt köşede yerleştirilir. Bir numaralandırma hatası elle yapıldığı takdirde, figür kalem düzeltmek ve bu tür işletmedeki dergi ekleme sorumludur sekreter olarak kişinin imzası, yanına koymak mümkündür.

Modern piyasa ürünleri ile doyurulur, kolayca zaten hemen güzel numaralı günlüğü satın alabilirsiniz. en heyecan verici bir deneyim - Bu kayıt numaraları çünkü birinden yüz kadar uygundur, şüphesiz vardır.

firmware için Konu

Sıradan diş, biz Düğme dikmek ve tanıdık günlük yaşamı kullanmak gibi, bu iş için uygun değil. Eğer ince bir örneği ele alırsak, zamanla, iplik kırmak ve sonra dergiyi re-flash var ve dakika meselesi değil olabilir.

Bir cephanelik zaman katip çoğu tek filamanlı iplik basitçe çıplak elleri gözyaşı o kadar güçlü ki mümkün değildir, kesinlikle yanlışlıkla dergiyi düştü bile birlikte tüm sayfaları kaydeder.

Delikler mı?

küçük dergi veya dizüstü delikleri bir iğne ile yapılabilir yılında kademeli olarak sayfa tarafından adım, sayfa adım yaprak her delmek için. o çok sayfalı bir kopyasına sahip olmak gerekirse Fakat, yardım genellikle bir tatbikat alacak. aracı kırılgan kız-muhasebeci nasıl işleneceğini ustalıkla mümkün izlerken Özellikle büyüleyici. Ve yine de, bu tür ağır topçu başvurmadan, bu erkek desteğini en iyisidir.

dergi için gerçekten istediğiniz bile, düzgün delinme kapağı görünüyordu. Delikler Eğer dişin sayfalarını açtığınızda sonra neredeyse görünmez, (bağlanma) omurgaya mümkün olduğunca yakın yapılmalıdır ve bunlar yararlı uzay grafiği almayacaktır.

Delikler genellikle iki yapılıyor, aralarındaki mesafenin 6-10 santimetre. Delikler kitabın ortasında yaklaşık bulunmaktadır.

delikler yapıldıktan sonra, iplik daha büyük iğne içine yerleştirilmiş ve açıklık içinden çekilir. Her iki kuyruk iplik (son levha ve kapak arkası arasında) dergisinin arkasında kalmalıdır.

iplik uzunluğu

Sahip olduğu iki "kuyrukları" yaklaşık 15 santimetre serbest kalması gerekecek, iplik kesmek için ne kadar süreceğini tahmin etmek de gereklidir, ama bir farkla birlikte çalışacak şekilde iyidir, ekstra milimetre daima kesilebilir. uçları sayılı sayfaların sayısı ile kontrol listesi sopa olabilir bunları üst gerekir.

kontrol listesi

dergiler donanım yazılımının bütün mesele ev yapımı "mühür" tür kullanmaktır kalıcı hiçbir koşulda, bu belgede bulunması gereken yaprak sayısını saptamak.

Biz yaprak yaklaşık 10 * 10 cm parçası kesmek gerekir, aşağıdaki metin yazdırmak için elle veya bilgisayarda yazmaya gereklidir: "Bu dergi sayılı ve birlikte bağlıdır" ... "sayfaları .. Kağıt üzerinde koymalıyız şirketin Baş onun çözünürlüğü, ilave put operasyonun tarihini karesi.

Konu bir düğüm bağlanır ve uçlarının serbest kontrol listesi kendisi ve ipliklerin demetinin kısmına PVA yapıştırılmış bırakılır. Tutkal kuruduktan sonra, bu kenarından ötesine geçmiştir, böylece kafa kontrol listesi conta koymak ve iz en kapak mevcuttu. Böyle bir şema günlükleri bütünlüğüne yönelik saldırılara karşı temel koruma uygulanır O.

yararlı ipuçları

 1. Magazin hatta en sıradan okul defter haline gelebilir.
 2. dergiyi yanıp hakkında bilgi shoveled, aşağıdaki yararlı tavsiyeler karşılaşmak her zaman mümkün değildir. gerginliği İzle, firmware aksi kordon / iplik deliğe çökmesine ve sayfayı gözyaşı, yeterince özgürce yapılmalıdır veya kitap tam açılamaz. Sıkıca dikişli dergisi merkezi dönüm kaydetmeye izin vermez.
 3. Ve, "kontrolku" yapıştırın dikmek, standart bir formu internette istenilen şekil, baskı, Pierce yumruk bulabilirsiniz.
 4. Kontrol listesi yapıştırıcı kalem güçlendirilmesi iyi olur: kuru uzun bir süre için, PVA ve nem genellikle imza ve conta, acele kafa teslim bulanıklaştırır.
 5. Günlük hala gereklidir herhangi bir değişiklik yapmak için durumlar vardır. Örneğin, bir talihsiz gözetimi nedeniyle veya sorumsuz yetkililer bazen tamamen dergiyi yeniden yazmak zorunda bu durumda, hatalı veriler yapılmış veya kayıt bilgileri değil does bulundu.

Nerede dergileri satın alınır?

Bu arada, internette en hızlı sürede az para için herhangi bir örnek almak sunabilir portalları bol. Artı, böyle bir satın alma dergi parçacığı delikleri size gelmek ve hatta zaten tamamen dikilmiş ve dergi kendisi flaş nasıl düşünmek gerekmez olmasıdır.

can ve işçilerin sağlığını korumak için Mühendisler İş güvenliği üzerinde dergiyi flaş nasıl genellikle ilgilenen, ancak hiçbir özel sihir vardır - Aynı prensip tüm bu belgeler kabloları. Bu arada, emeğin korunması için dergi - tüm denetleyici otoritelerin ilk üretim, bir çalışan bu aynı çalışanları ile imza karşılığı familiarized kitap hakkında istenecek bunun olmasına çünkü bu, işveren "beslemek" gerektiğini onlardan biri emniyet kurallarına.

bilgi personel subayı

Ama muhasebe iş kitapları ve onları ekler tescil kitap basitçe dikişli ve ile kapanmamış edilmelidir mum damga veya mühürlenmiş. Standart şema dergiyi flaş etmektir iş-kitaplar hakkında veri girişi için, bu uygun değildir.

bazı sonuçlar

Biz yukarıda belden temel kuralları tekrar:

 • Devam etmeden önce, dergi flaş nasıl talimatlarını okuyun.
 • "Delici" aracını belirlemek.
 • Kapağı (sadece yaprak) delmek vermeyin.
 • uzakta kapağından delik yapmayın - dergisi açmaya sakıncalı olacaktır.
 • İplik güçlü olmalıdır.
 • Yine her şeyi yinelemek etmemek için, iplik uzunluğu ile yanlış hesaplayabilir vermeyin.
 • numaralı günlük.
 • dikili sayfaları, ürün yazılımı güncel sayısını gösterecektir Çubuk kontrol listesi.
 • Mühürleyin.

Biz makaleyi okuduktan sonra, artık günlüğü ve benzeri belgelerin yanıp konusunda sorularınız varsa umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.