Spor ve SağlıkAtletizm

Bacak çekme en etkili egzersizler

Esneme - bir, uzun sert ve sık sık nankör görev de sadece belirli kolayca sağ ayakucu sol kulak arkasına sıfırdan bir rakip mücadele sağlayacak egzersizler seti, ancak değil. Tabii ki, çocukluk çağında hepimiz bir kahraman Jean-Klod Van Damme, onun korkunç "mstyu" hafta sadece bir çift, bazı basit germe egzersizleri ayakları yapıyor taşıyan mükemmel bir bölünme oturur hangi film izlemek. nasıl gerçekten pratik Ama burada? Bu konuşacağız budur.

Temelleri: ısınma, egzersiz

Birçok başlayanlar germek çoğu üzücü, büyük bir hata yaptığını yanlış seçimi gerçeği değil germe egzersizleri bacaklar. Sicim bile değil derhal anlayabilir, ama herkes iki bacağı, kimin irade doğru yönde çalışan ve zihni. bütün mesele olduğunu egzersizleri germe her durumda bacaklar hazırlık kompleksi, yavaş yavaş tendonlar, kaslar ve bağ dokularında germe, aynı zamanda daha önce kaslarınızı ısıtmak için tasarlanmıştır mukavemet egzersizleri sadece içerecektir öncesi ısınma olmadan yürütülen edilmemelidir gereksiz yaralanmaları önlemek için çalışırlar.

ısınma egzersizleri Isınma olarak bir mekik çeşitli (yerinde yapabilirsiniz) çalıştıran, atlama dahil ayakları tekme vb (driving range) ve. Bunlar mümkün olduğunca, bu durumda bir tekniktir özel bir rol oynamaz kadar çabuk yapılmalıdır.

Buna karşılık, ısınma, germe bacaklar için ön egzersizler şunlardır: kelebek (ayakları birlikte pelvis yakın olarak, dizleri yere eğilimi), klip tek ayak diğerine yuvarlanan, (bacakları düzeltme olmadan, sırt üstü, dizlerinin üzerine yalan oturan) bükme ve benzerleri.

Ayrıca bazen ısıtma adımı atlamak için izin veren bir hile var. Onun özü germe önce sıcak bir banyo almaktır. Kaslarınız ve bağları çok doğal bir şekilde razogreyut ve kesinlikle hiçbir taahhüt temel sürecini kolaylaştırmak için sizi gerektirmez.

bölünmeler yapmak kolay yolu

Evet, her şey, yeme bu şekilde rağmen. Ama bu anında Bruce Lee dönüştürebilir, böylece, iş ve daha fazla zaman onların hedefi adına çalışmaya çalışmaya hazır olun sihirli hap değil!

uzunlamasına bölünmüş

En kolay yolu sicim bu tür almak için - kıvamlı ve muntazam germek. iki sandalye her iki tarafında koyun ve onlara eğilerek, önceden sağ bacak dizden bükülmüş, mümkün olduğunca atıldı. Bu sol bacak yerinde kalması gerektiğini. onun uzantılarının sınırına ulaştıktan sonra, daha sonra bunları değiştirerek bacaklarını germe aynı egzersiz yapmak, başka bir üç ya da dört pislik olun. Yalnızca siz (erken değil birden hafta) kendi yeteneklerine emin hissediyorum sonra yaptığı uzanmış ayakları üzerinde germek başlamalıdır.

sicim çapraz

Bu dize ile her şey çok daha kolaydır. Eğer pelvik bölgede gerginlik ve ağrı hissedene kadar, o zamana kadar birbirinden bacaklarını ayır. Bu durumu düzeltmek ve bu düzeyde birkaç kitap altına koymak, onlara otur. Biraz bekleyin ve ardından her seferinde alt ve alt oturarak, bir kitap çıkarmak. İdeal gün 3-4 santimetre üzerinde oturmak zorunda.

Ve en önemlisi, olursa olsun nasıl hissettiğini güvenen tüm bu germe egzersizleri ayakları yapıyor, aksi takdirde kötü sonuçlara yol açacaktır, ısınma ihmal asla. İyi şanslar ve sportif başarı!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.