FormasyonOkullar ve üniversiteler

IPCE: açıklaması, adres

Ne kelimesini "kurum" ilişkili mı? Muhtemelen birçok öğrencinin yıllar hatırlayacaktır: elbette dersler, kurslar, sınavlar, test ve, nihai işin korunmasını. Ama doğrudan eğitimle ilgili olmayan başka kurumlar bulunmaktadır. Biz bilimsel kurumlara bahsediyoruz. IPCE - fiziksel kimyada bir kuruluş bilinen teknoloji gelişmeler.

Bilimin ne tür? metal korozyonu, kataliz, termodinamiğin çözümlerinin doktrini - bunun adı. Fiziksel kimyada savaşabilmek için uygun teçhizat ve yeni sonuçlar elde etmek ve bunları uygulamak için kullanmak mümkün olacak insanlara ihtiyacımız var.

Tarih ve Bugün

Resmi olarak IPCE 1945 yılında kuruldu ve Fiziksel Kimya Enstitüsü olarak adlandırıldı. tarihsel bir açıdan bakıldığında, 1929 yılından bu yana Milli Eğitim sayımını yapmak mantıklı olacaktır. Bu yıl Vladimir Alexandrovich Kistiakovskii Koloidno Elektrokimyasal Laboratuvar Bilimler Akademisi bünyesinde kurulan uzman. Beş yıl sonra, aynı adı taşıyan Enstitüsü dönüştü.

1957 yılında kurulan araştırma kurumu dışında AN başkanlığındaki elektrokimya departmanı, standları sonra bağımsız enstitü dönüştü Frumkin. 48 yıl içinde iki örgütün daha sonra 2005 yılında tek bir yapı haline bağımsız mevcuttur. Fiziksel Kimya ve Elektrokimya Enstitüsü - zaman bir sonraki dönemde yeniden adlandırma bir dizi gerçek tarih başlığıdır. BİR Frumkin. Yasal formu IPCE - FGBU.

Bilimsel gelişmeler

Bilimler Akademisi tarafından denetlenen tüm kuruluşlar, içinde, iş IPCE yürütülen gibi, temel vardır. Bunlar araştırma içine şunlardır:

  • nano ve moleküllü sistemleri;
  • korozyon ve geliştirme araçlarıyla korozyon koruması;
  • Kolloid ve adsorpsiyon süreçleri;
  • elektrokimya;
  • radyokimya ve endişeler atık arıtma yeni yöntemlerin geliştirilmesi.

kuruluşun İnternet üzerinden kendi web tabanlı bir kaynak vardır. bazı tamamlanan projelerin sonuçlarını ortaya koydu günü, makale olarak yayınladı. resmi web sitesinde sunulan bilgilerden de anlaşılacağı gibi, IPCE Rusya ve diğer ülkelerde bilimsel kurumları ve üniversiteler önde gelen bağlantıları korur, Savunma Bakanlıkları ve Atom Enerji Bakanlığı'nın talimatıyla devlet siparişleri yürütür.

Enstitü büyük bir bilimsel potansiyele sahip, çalışanlarının çoğunluğu - Aralarında adayları ve bilim doktorları akademisyenler ve ilgili elemanlar bulunmaktadır. eğitim kurumları lisansüstü ve doktora çalışmalarını işletmek için, üç tez konseyleri vardır.

konum

Moskova'da bulunan bilimsel kuruluş, dört binadan oluşmaktadır. (1 Bina, bina numarası 40) Obrucheva sokak - Bunlardan ikisi Leninsky Prospekt (ev numarası 31, gövde numarası 4 ve 5), iki daha bulunmaktadır. Lenin Caddesi yakın bulunduğu dördüncü konut - bir ana bina IPCE. Yasal olarak kuruma atanan Adres, buna karşılık gelir. Daha fazla Enstitüsü hakkında bilgi, telefon numaraları, e-posta adresleri için iletişim bilgilerini bilimsel kuruluşun web sitesinde bulunabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.