Ev ve AileAksesuarlar

Nasıl bir kunduz kürkü belirlemek için? değerli kürk Kamçatka kunduz

Kamçatka kunduz (deniz samuru, deniz samuru ve deniz samuru) - hayvan türleri su samuru yakın, gelincik ailesine ait bir etçil memelidir.

Kamçatka kunduz ilk söz

Bu hayvan için bir ziyaretten sonra, daha spesifik Bering Denizi'nde güney-batı kesiminde Rus denizcilerin uzun mesafeli seferler sonra, XVIII yüzyılın ortasında bilinen edildi ve Komutan Adaları. Üst kitle imha Kamçatka Kunduz - Bu hayvan kürk eşsizliği Hikayeleri trajik sonuçlara yol açan yıldırım gibi yayıldı.

Yaklaşık iki yüzyıl sonra, 1911 yılında, yine de bu memelileri yakalamak için, Rusya ve su samuru yaşadığı hangi topraklarında diğer ülkeler tarafından tanıtılan kota vardı. Ama durum çekim bile yasadışı üretmeye devam kaydedilmez. Bir şekilde deniz su samuru nüfusu artırmak ve değerli kürk üretimini devam ettirmek için, yapay koşullarda hayvanları beslemeye girişimleri olmuştur. Ancak, bunlar nedeniyle esir canavar çoğaltmak istemediğini gerçeğine başarılı olamamıştır. Bugüne kadar, hayvan tehlikede olarak listelenir, olduğu böylece bir kunduz kürkü çok para değer.

Üretimde kral kunduz kürk kat Uygulaması

pahalı ve nadir materyali - Halen tasarımcılar kendi çalışmaları için, tüm az olası kunduz kürk gibi bazı detayları bitirmek için sadece kullanmak için tercih deniz su samuru kürk kullanmak. Ayrıca, hayvan refahı savunucuları herhangi kürk kullanımını yasaklayan lehine giderek bulunmaktadır.

Ancak, kunduz kürk ceket en sıcak biri olduğunu belirtmek gerekir. Ancak giysi bir dezavantajı vardır: kısmen ısıyı muhafaza etme kabiliyetini kaybeder kirlenme durumunda, aynı şey ıslak olur. Çoğu zaman, deniz su samuru kürk erkek giyiminde tasarımcıları kullanmakla kalmayıp değerli kürk aşıkların dişi yarısı arasında genellikle kunduz ürünlerin fanlar bulundu.

kürk Değerli özellikleri

değerli kürk Kamchatskiy kunduz aittir mustelids ailesinin, uzun süre soğuk suda olabilir. Bu nedenle onun ceket - çok kalın, yoğun ve sıcak. Başlıca özelliği bile en şiddetli soğuğunda, bu donmasına izin vermez hayvanın derisine su ve serin hava geçmez olmasıdır. Bir hayvanın deri altı yağ değil, bu yüzden kürk - kış sezonunda onun tek koruma.

Bu nedenle, kürk mantolar ve kunduz kürkü kullanmak mont, hiçbir nem veya şiddetli soğuk korkmuyoruz, sıcak bazılarıdır. Ama bu özellikler sadece temiz kürk koşulu altında korunmuş olduğunu vurgulayan değer. Kafa derisi kürk kirliyse, su içine kolayca nüfuz edebilir. Prensip olarak, bu herhangi kürk kürk için de geçerlidir.

İlk bakışta, ne zaman kürk giysi oldukça kalın, bu sağlam makaleler görünüyor. Ama bu doğru değildir. Beaver kürk çok yumuşak ve dokunması hoş, çok şık görünüyor. Bu tür şeyler dayanıklı ve güzel ve onların rengi koyu kahverengiye gümüşten değişebilir.

Dayanıklılık kürk kapağı

Dona karşı dayanıklılığı - kunduz kürkü sadece itibar. Diğer bir avantajı dayanıklılık olduğunu. hayvansal ürünler on kat bu standartları aşan hangi - ölçütlerle kürk gücü, değerli kürk Kamçatka kunduz Torna.

Soğuk kunduz kürkü nasıl davranacağını günü, tüketicilerden yorum sadece çok olumlu aldı. Uzmanlar kunduz kürk sonra bile fazla on yıl yeni ama sadece bunun uygun bakım ile, satın alınan gibi görünen tahmin etmişti.

Bir kürk manto oluşturmak için gereklidir ne kadar zaman

Bugüne kadar, kürk teknolojilerinin üretimi çok ilerisinde gelişmiş var. Şimdi, ceket düz renk oluşturmak için, tek bir renk derileri üretimine kabul için beklemek gerekmez. Temelde genç hayvanların derileri kullanıldığı unutulmamalıdır ve birden fazla ay sürer kürk oluşturmak için malzeme için beklemek eğer öyleyse onlar, çok nadiren yapmak.

Şimdi, deri kumaş el değmemiş bırakır sözde kürk yolma işlemi uygulayarak, farklı renk malzeme kullanılarak bu süreci azaltmak için. koparıp kunduz Coat hafif, tek tip renk ve yüksek donma direncine sahiptir.

Sahte dikkat

Uzun sahte kürk sorunu bilinir ve yapay bir yaratılış değil ve başka kisvesi altında aynı malzemeden satışında edilmiştir. Beaver kürk istisna değildir ve ikame liderlerinden birinin gerçekleşir. Bu kunduz kürkü tanımlamak ve sahte satın almak değil nasıl sorusunu gündeme getirmektedir.

en fazla 2-3 ardışık mevsim - Yerine deniz samuru genellikle (a tilki Gümüş Fox ile hibrit tilki) kürk lisopesa, sadece birkaç yıldır hostes olarak görev yapacak, mevcut deniz su samuru ve ceket ve dinlenme verebilir bir tavşan veya sıçanını, tilki satmak ve karşılığında satıcıları. Ayrıca, yedek tüketici nitelikleri aşağı kalır değil kürk nutria sunabilir, ancak Kamçatka kunduz kürk daha ucuzdur.

kunduz, ısı tutma sağlar hiçbir astar aksine sonra belirli kürk nutria, bunun ile. elleri dokunmak, başka bir deyişle, palpasyon başka olası yönteminden biri ürünü ayırt etmek. örneğin oldukça sert ve burada dış ceket vizon saç, tavşan saç, tam tersine, çok yumuşak. Marmot kürk tüyleri birbirinden ve vizon kürk pürüzsüz gibi kesilmiş çok farklıdır.

Sadece kontrol ve kunduz kürkü. astar dikkat etmek ilk şey tüyü tabakası olmalıdır. vicdansız satıcıları bir kurbanı olmaktan kaçınmak için, kürk alanında uzman ile istişare ve bizzat her şeyi kontrol etmeyi unutmayın.

Nasıl tavşan kürk gelen bir kunduz kürkü ayırt etmek?

o kunduz kürkü neye benzediğini bilmek kesinlikle bir ürün seçiminde yaygın hatalardan kaçınmak için daha kolay olacaktır. Tabii ki, sonunda muayene veya uzman tavsiyesi olmadan, imkansız olacak ne aldığına kürk bilmek. satın almak için ürünler onlar hakkında en azından basit bir fikir olması gerekir.

Sadece dokunuşa olabilir kunduz kürkü üyeliğini kontrol edin. Önce saç boyunca elini üzerine çalıştırmak için gereken, kafa derisi çok yumuşak olacaktır. Eğer saç büyümesine karşı elinizi çalıştırırsanız, saç oldukça dikenli ve zor olacak. Karşılaştırma için, saç büyümesine karşı bir tavşan kürkü okşayarak eğer hala yumuşak ve ipeksi olacaktır. büyüklüğü sert kunduz kumaş ve deri bir emir, tavşan çok yumuşak iken.

Bir sonraki kriter - bu çok kez belirtilenler dışında onu, astar bulunmasıdır. Sonra, deri alt tabakasını ovmak gerekirse egzersizi - önünüzde bir tavşan, değilse - kunduz. Ve son faktör - dikili derileri geometrisi. Bunu yapmak için, çok dikkatli olmak ve alanları dikkate almak denemek gerekir. ceket kunduz dikilmiş ise, dikdörtgen bir alanın kenar uzunluğu, 40-50 cm ulaşacak tavşan ürün ise - 25-35 sm bir maksimum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.