GüzellikBakım ürünleri

Nasıl elleriyle Cadılar Bayramı için bir ışık makyaj yapmak. Fantezi makyaj fikirler

her yaşta adil seks Temsilcisi parlak ve çekici görünmek eğilimindedir. Her gün vardır Kadınlar kozmetik yüzünde uygulanacak. Biz Cadılar Bayramı denilen tatil hakkında ne söyleyebilirim.

Kutlama kutlama son yıllarda giderek daha popüler hale geldiğini belirtmek gerekir. Bu gün, her kız keyiflerini vermek ve Cadılar Bayramı için herhangi bir ışık makyaj yapabilirsiniz. Bir görüntüyü oluşturmak için birkaç ilginç seçeneği göz önünde bulundurun.

bazın hazırlanması

Eğer bir ışık yapmaya başlamadan önce kendi ellerinizle Cadılar Bayramı için makyaj, doğru bir kişi hazırlamak gerekir. cilt iyice yanı sıra kozmetik günlük uygulanması için temizlenmesi gerekir.

Başlamak için, size uygun bir araç ile yıkayın. Daha sonra yüz tonik veya losyon silin. Daha sonra, günlük krem uygulayın. kişiler hazırlık prosedürü tamamlandığında, emilen nemlendirici kadar birkaç dakika bekleyin.

Makyaj Fikirler Cadılar Bayramı için

bir cadı, vampir, Kedi Kadın, yaşlı cadı: Bu gün, kendileri için kesinlikle herhangi bir resmi seçebilirsiniz. Herhangi şer görüntü yüzünüzde oluşturulabilir. Ancak, makyaj uygularken bir sonuç almak istediğinize bağlı olarak bazı kurallara dikkat etmek gereklidir.

Birinci Seçenek: Kedi kadın

12 yıl yaklaşacaktır kızlar için Cadılar Bayramı için Bu ışık makyaj çok yararlı olabilir. Bu makyaj minimum kullanır, ancak bu görüntü daha az etkili olmaz.

temizlenmiş yüz üzerinde, vakıf koymak gerekir. cildinize göre biraz daha hafif olduğunu, böylece bir tonu seçin. Ardından cilt tozu için de geçerlidir. Bu sizin yüz yumuşak ve kadifemsi verecektir.

Gerekli tonunu yaptıktan sonra, sen göz makyajı başlayabilir. Cadılar Bayramı için Bu ışık makyaj, gri, siyah ve kahverengi kullanmaktır. Sen gölgeler ve göz kalemi kalem gerekecektir.

Kedinin rengi uyan göz çevresi, oluşturun. Bu büyük bir geniş oklar veya lekeler olabilir. Bundan sonra boşluk döngü doldurmanız gerekir. gölgeler uygun gölge kullanın.

burun ucunda bir kalem ile kahverengi veya siyah çizgiyi çizin. Bu kedinin burnu olacaktır. Ayrıca, emin ve hafifçe bıyık çizin. Onları Çember kırmızı kalemle içinde sadece merkezde.

Bu hafif makyaj Cadılar Bayramı büyük tamamlayıcısı kedi kulakları, bir kuyruk ve karşılık gelen bir takım. Ayrıca uzman gözlükçüler merceklerde bir kedi gözü şeklinde satın alabilirsiniz.

Opsiyon İki: Hayalet

Evde Cadılar Bayramı Bu hafif makyaj ilk bakışta biraz karışık görünüyor olmasına rağmen, çok basit oluşturun.

kişinin hazırlanması sonra bir sözde hayalet maskesi yapmak gerekir. Bütün bu kötü beyaz hayal yana, tam da böyle bir çerçeve ve kullanmaktır. Tabii ki, her zamanki kremler tercih edebilir çok hafif gölge, ancak bu durumda etkisi biraz yanlış elde etmektir.

vakıf kalın krem soluk gölge yapmak için için, eşit oranda, normal bir patates nişastası unu karıştırmak gerekmektedir. Bundan sonra, bir serbest akan bir karışımı içinde, su ve gliserolden oluşan bir bit eklemek gerekir. tutarlılık en uygun olduğunda, bir fırça, sünger ya da normal ile yüz üzerine karışımın uygulanması.

Sonra gözünü tahsis etmek gereklidir. Bunu yapmak için, iç göz kapağı için bir kalem alıp yavaşça yukarıdan ve aşağıdan gözlerini taşıyın. tercih Dudaklar beyaz bırakmak. arzu edildiği takdirde, bunların soluk bir bej tonuna yapılabilir. Görüntünün sonunda uygun kostüm koydu.

yapmak için başka bir yol , bir ışık makyaj kızlar için Cadılar Bayramı için

Eğer kızıl saç sahibiyseniz, bu yöntem sadece sizin için mükemmel olurdu. oluştururken cadı imajını yeşil, kahverengi ve siyah gölgeler olduğunu.

Başlangıç olarak tonal çerçeve yardımıyla kişiyi tedavi etmek. Cildinizi maçları sesi seçin. Daha sonra gözlerin makyaj geçebilirsiniz.

Üst göz kapağı yeşil kalem taşıyın ve onlar da büyük bir ok olun. siyah göz kalemi içindeki göz tedavi alt kısmı. Sonra, bir gölge uygulayın. Gözün dış köşesinde koyu kahverengi koydu. yüzyıl tedavi bataklık sedef boya iç kısmı. Blend iyice aktarır. Bu yüzünde boya bulaşması ve sınırların azami gözeneklilik değil - gölgeleme unutmayın.

gözleri neredeyse hazır olduğunda, takma kirpikler kullanabilirsiniz. Onlar oldukça inanılmaz renkler olabilir. renkli tüyler Ayrıca son zamanlarda çok popüler ürünleri. onlar cadı görüntüye sadece mükemmel uyum.

yanaklarda, inci gölge parlak ve dudak ruj değil nakraste ve yumuşak yeşil kalem ile allık bronz uygulayın.

kurmak makyaj uygun saç modeli ve kıyafet tamamlayın.

Nasıl vampir olunur?

Diğer bir yolu Cadılar Bayramı için bir ışık makyaj yapmak. Onun için, en az çaba, ancak farklı renklerde maksimum gerekecektir. makyaj yokluğunda, sen akvagrima için geleneksel işaretleri ve boya kalemi kullanabilirsiniz. Böyle boyalar olağan kozmetik daha genç cilt üzerinde daha az olumsuz etkiye sahip olduğu söylenir.

Başlamak için, bir temel yapmak. Bu bir renk, cildinize daha hafif gölgeler bir çift olmalıdır. çoklu tabakalar seçilen temel koydu. Bundan sonra, hemen vyrisovyvaniyu yüzüne geçin.

Her şeyden önce, gözleri ile çalışır. kırmızı kalemle bir kontur uygulayın. Ayrıca sahte kirpikler kırmızı çiçekler kullanabilir veya hile kullanmak ve kırmızı pullu kirpiklerinizi boyamak olabilir.

Bu şekilde maksimum vurgu gözler ve ağız üzerinde değil. Burada hayal gücünüzü göstermek ve çizim dersleri hatırlamak zorunda. dudakların Yarısı değişmeden kalmalıdır, fakat ikinci kısmı cilt kaybetmiş gibi bakacağız.

ağız siyah kalem anahat çizin. Çizim yapılacak bölümünde, bir astar beyaz çizgiler oluşturur olun. Bundan sonra pembe bir diş etlerini çizmek gerekiyor. İşini yap, ayrıca akvagrima için özel boya kalemi kullanabilirsiniz.

Daha sonra, çene vyrisovyvaniyu geçin. Sonuçta büyük ölçüde bu öğe bağlıdır. çene insanlara benzer, ancak biraz daha büyük bir boyuta sahip olmalıdır. Dişler ağırlıklı olarak beyaz ve siyah kalem aralarındaki boşluk. Ayrıca üst ve alt çene kavşağında kırmızı kan rengini yapmak olabilir.

görüntü tamamen bittiğinde, o uygun bir kıyafet ve saç stil ekleyebilir.

Benzer bir şekilde, yüzün tam yarısını çizebilir, ancak çok daha zor olacaktır. En az ve basit başlayın.

aksesuarların kullanılması

İstenirse, yapay parçalar, siğiller, benler, yara izleri, burun veya ağız yüzünde yapıştırabilirsiniz. Bu tür aksesuar mala tahsis edilmiş kazanır. Bu bezeme türü mükemmel hemen her görüntüde kullanılır.

Sonuç

Bir uzman dükkana giderseniz, birkaç dakika içinde makyöz size uygun bir resim yapacak. Ancak, tasarruf ve kendi yay oluşturabilirsiniz.

Cadılar Bayramı için ışık makyaj yapmak oldukça kolay. bitmiş işlerin Fotoğraflar Bu makalede görebilirsiniz. kozmetik uygulaması devam etmeden önce, her ayrıntıyı dikkatle düşünün. Sizin kıyafet ideal makyaj ile uyum olmalıdır.

gürültülü bir parti sonrasında emin yüzünüzü temizlemek için. Bu makyaj çıkarmak için geleneksel yollar kullanılarak yapılabilir. İyi bayramlar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.