Sanat ve EğlenceTV

Andrew Knyshev: yaratıcılık ve biyografi

Andrew Knyshev - bilinen hiciv, bir büyük ve en yetenekli komedyenler çağdaşları. o jüri ilk üyelerinden biri oldu sonra aldığı Geniş tanıma izleyiciler mizahi programı KVN milyonlarca ekledi. Onun zamanında Ünlü yazar ve Andrew Knyshev olarak "Jolly Fellows" denilen iletim döngüsü, ilave çalışma - onun kurucularından biri. Yazar, birçok uluslararası televizyon ödülleri kazanır.

Kısa biyografik bilgiler

Knyshev Andrey Garoldovich Kasım 1956 yılında Moskova'da doğdu. Başlangıçta, genç adam şehir planlaması kendini ayırmaya karar ve mezun olduktan sonra MICE yükseköğretime devam etmeye karar verdi. Kuybiyşev. Andrew yaptığı çalışma sırasında başlayan Lenin bursiyerleri Knyshev doğrulayan çok zeki bir genç adam ve başarılı bir öğrenci oldu.

Üniversite öğrencisi KVN takımı, zevkle için Andrew vardı ve senaryo yazma kolaylığı. Onun esprili ve gerçekten komik metinler aracılığıyla takım hemen hemen her zaman ödül kazandı. Bu başarı, hayatın belirli yeniden düşünülmesini ve temel amacı doğrultusunda yol açmıştır. (Kimin biyografi ölçüde bu anın olduğu belirlenir) başarıyla Moskova Üniversitesi şehir planlama yaptığı çalışmaları tamamladıktan sonra yapar Gelişmiş Yönetmenlik Kursları girmeye karar Andrew Knyshev.

yetenek tanıma

TV yarışma "Salute, Festivali!" Başlıklı ederken KVN Andrew Knyshev bir üyesi olarak 1978 yılında bir öğrenci ateş biliniyordu gibi. Hatta onu kazanmak ve Havana gezisi kazanmayı başardı. kader tesadüf ki, bu program Devlet TV ve Radyo başkan yardımcısı görünüyordu. bunların Radyo ve Televizyon çalışması gerektiğini düşürülür gördükten sonra bu programın kazananlar gibi çocuklar. dilek gençlik baskısında üyeleri başkan yardımcısı duymak ve onları kabul etmek. Andrew işbirliğinin onların teklifi alan ve mezun dağıtımı yaptığı lisede üzerinde giderken bir yıl sonra, kendisine resmi elime geçti.

"Jolly Fellows"

Bir kez SSCB Merkez Televizyon 80'lerde Andrei Knyshev programı "Jolly Fellows" üzerinde çalışmaya başladı. Ondan önce, önde gelen proje efsanevi Alexander Maslyakov oldu ve program belli doğaçlama yarışma formatında gerçekleştirildi. Onun kazananlar Bulgaristan'da hiciv ve mizah festivale bilet aldı. kendisi görevde geldiğinde, genç ve hırslı Knyshev tamamen "Jolly Fellows" biçimini değiştirir. O yerli TV'de analogları sahip olmayan bir program oluşturarak, ana ve senaryonun baş yazarı haline gelmiştir. Transferi "Jolly Fellows" durumunda oluyor güncel konulara mizahi ve bazen de ironik söylem oldu. Bu diğer tanınmış iletim ve popüler müzik yıldızlı bir parodi bir araya geldi.

Yenilikçi uygulama televizyon esterleri

Eğer (örneğin, video ya da video art) türlerin bu süre için tamamen yeni çekilen sahneler görebiliyordu Canlı "Jolly Fellows" gidin. Program sık yer gizli kamera çekim aldı farklı komik şakalar, gösterdi. Sovyet televizyon benzeri biçimi için oldukça yenilikçi ve çok hızlı bir şekilde genel kitlelere arasında popüler hale geldi.

farklı zamanlarda bu iletimin konuklar, Vyacheslav Zaitsev, Leonid Sergeev, Igor Ugolnikov gibi ünlüler oldu Mikhail Lesin, Boris Grebenshchikov, Rodion Shchedrin, Andrey Makarevich Andrei Voznesenski Jeanne Aguzarova, Konstantin Kinchev.

Bu biçimde aktarma seyirci sadece ev Knysheva olarak tahmin edilmiştir. Sürekli işbirliği için öneriler dolduruyor, fark ve yabancı karşılıkları oldu. büyük pazarlık ve ilginç Andrei itibaren çöp vermedi. Hayatı yılında PBS ve TBS gibi yabancı yayıncılar ile çalışma deneyimi vardı. ilk şirket ile birlikte oluşturulan film için, Andrey Knyshev bile prestijli ödülü için aday gösterildi "Emmy".

Knyshev o yaratıcılıklarını uğraşmaya devam eder Rusya, döndü yurtdışında iş büyük bir deneyime sahip. Sadece birkaç yıl, o "200 zevkler" ve "Faydalı Show" da dahil olmak üzere televizyon projelerinde bir dizi geliştirmeyi başarmıştır "Duplkich veya Kuzuların homurtu."

Yaratıcı yazma: yazar

Bu adam edebi çevrelerde yazar olarak meşhur oldu aslında yanı sıra, o güçlü bir yazar ve mizah yazarı olarak bilinir. kimin kitaplar artık sorunsuz kamu malı kullanılabilir Andrew Knyshev, uzun kişilik bir şeydi ve popüler kullanım esprili ifadeler haline gelmiş pek çok aforizma ve metaforların, yazarıydı.

Onun kaynakçada Bu noktada, arasında çeşitli yayımlanan kitaplar vardır:

  • "100 yıldır Na100lny takvim";
  • "Ayrıca kitap";
  • "Enjeksiyonlar Pera".

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.