Sanat ve EğlenceTV

TV kanalı "TV Oyun": nasıl kurulur? Bu nedir?

Rusya'da Spor meraklıları yayınlarını zevk Pay TV paketleri bağlamak zorunda kaldılar. Son zamanlarda, bu tür bir ihtiyaç kayboldu: Devlet bir spor kanalı açıldı. o kitleyi eğlendirmek olacak den mi? Nasıl TV kanalını "TV Oyun" kurmak için?

yem ne tür?

Devlet politikası 2015 yılında Rusya cumhurbaşkanı nüfusun tüm sektörler için kullanılabilir olacak ve aktif dağıtmaktadır özel spor kanalı kurulması ve sağlıklı ve sportif yaşam tarzını teşvik sorusunu gündeme yüzden spor, desteklemeyi amaçlıyor.

yayın kanalı "Rusya" yerini Federal spor kanalı, - "Maç Tv"

Ana kurucu - OOO "Ulusal spor kanalı" ve onun yerleştirme emri JSC spor yönetiminin "Gazprom-Media Holding" den aldı.

Manuel spor kanalı Dmitry Granova bilinen TV sunucusu Tina Kandelaki yanı sıra yaratıcı ve program yönetmeni Natalia Bilan ve tarafından devralındı Natalia Korotkova.

Birçok zam hatta bazıları böyle bir başlangıcı altında faaliyet reddeden lider, Kandelaki adaylığını sorgulayan, ancak zaman Tina başarıyla o aktif ana Rus spor kanalı teşvik ekibi ile ortak bir dil bulduk işin üstesinden göstermiştir.

Ana program "TV Oyun"

bilgi kanalı amacı - kapsama ve dünya çapında büyük spor haberleri analizi. Bu programda devreye girer "maç için hepsi."

"Kim? Bir Lejyonercilik olmak istiyor" yetenekli oyuncular için mi arıyor.

"Eş TV" "Kıta Akşam" Rus hokey tüm inceliklerini ile bilgi verilmektedir.

"On" yüzlerce kez gözden geçirmek istediğiniz spor, tarihinin dönüm olaylar bahsedeceğiz.

"Çocuk sorusu" - transferi bir nevi o sporun çocukların çıkarı.

"Büyük para spor" dünya spor arenasında finansal hareketlerin sırlarını açacak.

Toplamda, hava "TV Oyun" farklı spor yönelim 30'dan fazla proje vardır.

Nasıl TV kanalını "TV Oyun" kurmak için?

Kanal federal olduğundan, herhangi bir özel TV ayarlarını gerek yoktur. Diğer gibi ( "Kanal 1", "NTV", "Rusya"), "Karşılaşma TV" uzaktan kumandadaki bir tuşa basarak açılabilir.

119 S3 - Kasım 2015 yılından beri "Rusya-2" frekansını tutar. Hatta eski TV'ler otomatik olarak doğru kanala geçer, böylece cihazda kanal bulmakta sorun yaşıyorsanız, bir uzman, belki de sebebi mevcut sorun giderme telechastot yatıyor davet etmek daha iyidir.

TV kanalı "TV Oyun": nasıl havaya paralel kurulur?

Kanal çalışma çalışmanın bir parçası ve ücretli uydu TV kanalı paketleri bağlayan sadece mevcut diğer özel yayınları gibi.

  • "Maç! Dövüşçü "- karışık dövüş sanatları, boks, kol güreş, judo ve diğer temel hırçın disiplinlerde kavgalar içinde kavgalar çevirir.
  • "Maç! Bizim spor "- TV kanalı Rus seviye yarışmalar bildirildi. Son haberler, başarıları gözden geçirir ve geçmiş yıllarda efsanevi esterleri "maç! Bizim spor. "
  • "Maç! Arena "- Uluslararası yarışmalarda uzmanlaşmıştır. Dünya kayıtlarında sporda en önemli olaylardan, ünlü sporcu ve antrenörler, güncellemeleri durmaksızın yayın - bu TV kanalını söyler budur.
  • "Maç! futbol, hokey, basketbol, voleybol, hentbol, curling ve diğerleri: - Oyun" sadece en muhteşem spor çevirir. takım çalışması ve strateji oyunlarının Aşıklar heyecan maçı" için bakmak gerekir! Oyun. "

Kanala bağlanmak için, kanalı içeren paket bağlamak için uzman sormak bir uydu anteni ve kurulumu satın almanız gerekir.

Ödemeli TV kanalları varsa, yardım masası çağırmak gerekir. herhangi seçenekler bir veya diğer kanal "Eş" dir içinde öneriyoruz.

Tüm Rus taraftarlar, dünya spor katılma fırsatı var. Bu makale kullanıcıları okuduktan sonra TV kanalı "TV Oyun" nasıl ayarlanacağını anlayacaktır, ve spor dünyasına erişim Rusya'da yüzlerce kez artacağı söylenebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.