Sanat ve EğlenceTV

Garik Martirosyan: yetenekli bir mizahçının biyografisi

Garik Martirosyan (biyografi diyor), içinde, Erivan'da doğdu Sevgililer Günü 1974 yılında (14 Şubat). Ebeveynler Merak bir çocuk olarak, o çok teslim. oğlan huzursuz, gürültülü oldu. Varmint biraz öfke onun gayreti var, altı yaşında müzik okuluna gönderildi. Ama yardım etmedi. Yakında Garik kötü davranış için müzikal kurumlardan çıkarıldı. Okulda, o, elbette, elebaşı bir dolandırıcı ve büyük bir komik bir adamdı. altıncı sınıfta, o okulda oyunda filminde ilk rolünü aldı - Ve bu yıllarda, o sanatsal yetenek Garik tecelli.

Garik Martirosyan okudu Başka nerede? Onun biyografisi liseden sonra o Erivan'daki Devlet Tıp Üniversitesi'nden mezun söylüyor. aktörün hayranları Az onların uzmanlık, yani bir nörolog-psikoterapist birkaç yıldır çalıştığını bilir. Bir gün ünlü KVN ekibi "Yeni Ermeniler" üyeleriyle bir araya geldi Ve eğer belki onun hayatı, bu yönde aktı olurdu. Mizah hep onun "forte" olmuştur. 1993 Garik hayat ölçüde değişti beri - o KVN oynadı. O KVN yoğun bir biçimde ve hayatın temposu, bir takımda çalışma yeteneği alışık, maksatlı, onu güçlendirdi savunuyor.

Garik Martirosyan (onun biyografi bu konuda söyler) ilk olarak 1997 yılında televizyonda göründü. O rezil programı Ugolnikova ile "İyi akşamlar" yazarı oldu. Yavaş yavaş, o transferleri göstermek pek çok proje üyesi oldu. Ve bu alanda yaptığı zaferlerinden biri - projesi "İki yıldız" in. Güzel vokal ve yetenekli ortağı (Larisa Dolina) başarıya götürdü. Ama bir sunucu olarak Garik ilk program "Fame Dakika" içinde ekranlarda göründü. Onun için iddialı bir projeydi.

Tabii ki, biz göz ardı edemeyiz ve transfer «Komedi kulübü», kurucularından biri Garik Martirosyan oldu. Onun biyografisi bu saf deney olduğunu söyler. Çeşitli yetenekli ve aktif insanlar bir kez bir araya geldi ve biraz herkese tanıdık Rus mizah, değiştirmeye karar verdi. Bu program ve Pavel Volya ve Garik Kharlamov, ve diğerleri kurucuları arasında. Ancak sakinleri hemen TV ekranlarında yolunda yapmak mümkün değildir. seyirci ilk sayısı pozitif ve hevesli tepkilerin çok sayıda rağmen görmek mümkün çıkınca, açıkça küstah mizah adamlar uygun değildi hepsi aynı düşman vardı.

Birçok kişi Garik Martirosyan evli olup olmadığını merak ediyorum. Biyografi (kişisel yaşam, bu arada, çok reklamı yapılan şovmen tarafından) eşi Zhanna Levina denir ve çift 1997 yılında görüştüğünü söyledi. 2004 yılında, yetenekli bir sanatçı papa oldu. Garik Martirosyan Çocuk - bu kızı Yasemin olduğunu. Birçok rağmen ikamet Komedi diğer yavrular olduğuna inanıyorum. Sıkı programı rağmen, Garik hep ailesine fazla zaman ayırmaya çalışır.

Bu adamın biyografi - mizah ve karizma yardım hayatında başarılı olmak için nasıl bir canlı bir örneği. O okudu nerede Ve kayıtlı olursa olsun, hangi şehir, doğdu. Önemli olan - bir rüya, azim ve yaşam ve iyimser parlak bir görünüm.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.