Sanat ve EğlenceTV

"Supernatural": bölüm bir listesi. Komik serisi "Supernatural": Liste

Uzun yıllar boyunca yeni sezona fanlar serisinin serbest bırakmak için sabırsızlanıyoruz "Doğaüstü". nefesini tutarak, bunlar yeni seriye gün güveniyoruz. Ve sonra sıkıcı, ama yeterince İngilizce olarak henüz yeterli olmayanlar için tercüme kendi hoş beklenti içinde. Sadece sırayla orijinal Dean şakalar duymak rağmen, iyice öğrenmesi gerekir.

öykü

anlatım hikayenin merkezinde Winchester kardeşler, kendileri tarafından söylendi. Her an kayıp Sam ve Dean babası başlar. abi, asla ciddiye endişeli bir ebeveyn ile temas kaybeder vardı ve üniversiteye gidecek, genç aramaya çekti. Aile şirketi onun için değildi çünkü Yıllar önce, Sam kendi yolunda gitmek için evden ayrıldı. nadir "Impala" 67 açıklaması, onunla birlikte seyahat itaatkar ve sadık babanın durumunda etrafında Dekan, kötülüğü yok dünyamızda doğaüstü gücün izlerini örtmeye yardımcı oldu.

Ve kardeşler babasına ne olduğunu anlamak için bir arayış gönderdi, ama onlar için bir vahiy bekliyor yolun sonunda edilir. Uçup kaderin kaçamam, çıkıyor. ebeveynleri gibi onlar da Kuzey Amerika'da kötülüğü ortadan kaldırmak için zorunluluk olarak görmek.

Onlar ek karakterle birleştirilir Her yeni sezon, arsa karmaşıktır ve mantık giderek yönetmenin düşüncelerine arasında kayıp. Ancak gerçek taraftarlar doku dikkat ve sadece güzel dinamik görüntünün keyfini çıkarmaya çalışıyorum.

mevsimler

Serinin ilk sezonunda 2005 yılında tekrar piyasaya ve İngilizce konuşulan ülkelerde televizyon ekranlarında anda seyirci sayısını rekor toplanmıştır. Yani Ukrayna ve Rusya dahil, internette izledim ve dünya çapında dikkate çevirisini almak istemeyenler sayma değil. Aşağıdaki bu her yıl bu destansı sezon birini, 22 serisinin ortalama çıktı. arsa giderek daha zor ve sonunda bile en ateşli taraftar ana karakterlerin birisi ölmüş olmalı kim ve kaç kez olarak karıştı oldu. Aşağıda sunulacak serisi "Supernatural" bölüm listesi haklı mistik davul aralarında ve bu podyumu bırakmayacak uzun süre yer gurur duymaktadır.

Fanlar

Ama karmaşıklığı ve kafa karışıklığına rağmen, dizi ilginç ve uzun zamandır beklenen olmaya devam ediyor. Buna ek olarak, rol kadın izleyici toplu çekmek iki ana karakterlerinden karizma oynadığı. Bazı insanlar bile sadece kırk dakika kameranın önünde sessizce durdu ve, o zaman kimse kanal değiştirmek sanırdım gülümseyerek inanıyoruz.

Onbirinci sezon (bölüm listesi)

11 sezonunda - serisi "Supernatural" karşılama devamı Yani geniş bir web ortaya çıktı vardır. dizi listesi ilginç ve onların çıktı ve uzun molalar, olağan eğlence kanallarının zaman değişimleri disheartened. BDT ülkelerinde bunlar zaman farkı nedeniyle bir gün sonra görünür. Birçok site alternatif çeviri yapmak isteyen hayranları için çift isim listeleri yayınlanmıştır.

Zaten çıkış serisinin listesini da bilinir. CW tarafından bildirilen "Supernatural" (11. sezon), bu arada, onikinci sezon uzatıldı. Böylece yüz sonu ilginç olacaktır. Açık finallerinde iyi serisinin yöneticileri.

Serinin Özeti (11 sezon)

"Karanlığın yangın"

Plot yeni bilinmeyen virüs çarptı. Kardeşler onunla başa gerekir, ancak tek bir taktiğin gelemiyorum. Dean o en iyi değil olduğunu kanıtlamıştır habersiz olduğu, kız bebek Amaru kurtarır.

"Biçim ve hükümsüz"

Onu büyülü yeteneklerini görülmeye başlar yanında Bebek güvenli ve şimdi, o kız çok ilgi kurtarma Sam, ama Crowley yapabilirsiniz.

"Kötü Tohum"

kardeşler Rowena ve Metatron'dan aramak için işbirliği yaptı. arazi bezdiren yeni belası hakkında mümkün olduğunca çok Castiel gelen büyüyü kaldırmak ve öğrenmek için: Onlar bir taşla iki kuş vurmak çalışıyoruz. O zaman, Amara hızla elbette endişe Crowley yardımı ile onun yeteneklerini kontrol etmeyi öğrenir.

"Bebek"

Tüm seriler arsa o sevgiyle çağırır Dean'in araba, etrafında gelişir "bebek." Sam çocukları savaşmaya admonishes babası görür. Dean tüm şüpheci görür.

"Thin Lizzy"

Genel aramanın yanı sıra, kardeşler svob temel eser atmayın. Onlar Lizzie Borden tarafından sahip olunan bir evde cinayetini araştıran meşgul. olağandışı bir şey bulmak olsak da organları gelmeye devam ediyor.

"Bizim küçük dünya"

Amara çarçabuk yetişir. Crowley, onun getirdiği nasıl olabilir, ancak zorlukla kendisine verilir. kardeşler kız suikast planı hazırlanıyor ve Castiel Metatron'u bulur yanlışlıkla TV'de parladı. Sam'in vizyonu devam ediyor.

"Peluş"

Cinayetlerin başka bir dizi, öldürülen animatör ruhuna tarafından başlatılan bu sefer. Kardeşler bu beladan ile baş, ama Sam o Karanlığı yenmek için, kafes Lucifer ve Michael dönmek gerektiğini karar verir.

"Bu benim fantezi olduğunu"

O çıkıyor hayali arkadaşlar o kadar hayali değildir. Winchester kardeşler kendi derimin içinde bunu görmek gerekir.

"Ah, nerede, kardeşi mi?"

Dean ortada ceset ve Amara bir sürü başka soruşturuyor ederken, Sam kafesi Lucifer içine almak ve kalbe onunla kalbini konuşmak (değil Crowley yardımı olmadan) başardı.

"Ayrıntılarda Şeytan"

Castiel büyük teşekkür de Lucifer. O en affedilmez davranmasını sağlamak ve insan dünyasına Şeytan izin yönetir.

"Mistisizmde"

Tekrar kardeşler yeni vaka, şebek hakkında bu kez. Bir sağır-dilsiz kıza Eylin Lihi - Başka şeytan avcı tarafından destekli edilir.

"Beni unutma"

Dzhodi Mills, Alex ve Claire: Yeni iş eski dostlar geliyor. kardeşlerin gizemli cinayetler bir dizi kayıtsız bırakmayacaktır.

"Aşk acı verir"

Sevgililer Günü, bu yıl trajedinin olmadan tamamlandı. Gizemli küfür severleri öldürür.

"Gemi"

Lucifer Amara karşı bir silah bulmak için, 1944 yılında Dean gönderir ve o sert sorularla onu işkence, Sam ile kalır.

"Güreş minderi İçin"

Suç favori savaşçı kardeşleri ile bağlantı halindeler ve onun anısına onuruna güreş maçına gitmeye karar verirler. Ama iş ve sonra onları bulur.

"Nest"

avcılar önceki nesil başa olmasaydı Garip yaratık yine ava gitti. Dean ve Sam selefine deneyimini kullanarak, bunu yakalamaya çalışın.

"Kırmızı et"

Dean Reaper ile tekrar toplanır. Zaten bir desen haline geliyor.

Yani TV dizisini "Supernatural" (11. sezon) döndü budur. Çıkış bir serisi (liste) hala tartışmalıdır. Zaten bugüne kadar mantıklı değil 18 inci 1 st bilinen ve kalan beş 26 Mayıs 2016 için 6 Nisan döneminde mevcut olmalıdır.

En ilginç serisi

Gösterinin hayranları, tabii ki, her mevsim ve üstün ve ilginç, ama bir dizi göre, yine de, onlar bile destanın özellikle unutulmaz bölüm tanımlanır "Doğaüstü". İlginç serisi (liste ekte) nihai sezona birinciden araya geldi. Yani:

1.11 - "Korkuluk" - insan hayatı bütün kasaba refahı için çok yüksek fiyat değil bir seri. Anahtar Serisi sahne - kardeşler kavga, bundan sonra onlar ayrı karar verirler.

2.8 - "kavşakta Blues" - İstediğini almak için bir iblis kesişme ile bir anlaşma sonuçlandırmak için yeterli bir hikaye. İşte o önemli sunulan hizmetler için sadece bir fatura vardır.

11.2. - Cadı, küçük bir aile işletmesi otelde silahlar - Bu bölümde Winchester'lar gerekenlere var. Ama ona uydurma ters cevap vermek mümkün olacak.

3.3. - "Kara Rock Siyah Günü" - yarık ayak - onun sahibinin inanılmaz şans verir güçlü muska, ama onu kaybetti, aniden ölür. Dean ve Sam onarılamaz oldu önlemek için deneyin.

11.3. - "kara delik" - Köstebek Günü Sam. kendisiyle birlikte Loki oynarken fark önce o kardeşinin sekiz defa ölümünden sonra hayatta gerekir.

18.4. - "Kitabın sonunda canavar" - Bu garip - kitapta kendinizle ilgili okudun mu? Dean ve Sam pratikte bunu yaşamaya çalışıyorum.

5.9. - "Köpeklerin Günü Dekan" - köpek ile "konuşmak" öğrenmek Dean zorlayarak Cinayet tahnitçiyim. Ancak, hayvan alışkanlıkları çok güçlü ...

unutulmaz, en ilginç - Bu tür lakaplar serisi durumuna denir "Doğaüstü". Serinin Listesi yukarıda sunulan - Aşkın büyük bir fanın sadece kuru kabuklarını. Eğer konudan çok uzak olsa bile Ama, görüntüleme seçilen sahneler kayıtsız bırakmayacaktır.

En serisi

Fanlar yeni bir yüksek puanlar yaptık - "Supernatural":. En iyi dizi " öncekiyle çok ortak Liste, bu yüzden tekrarlamak istemiyorum. Sadece onlar başarısız gerçekten olağanüstü bir şeyle tamamlayacak söylemek. Seri "ödül" sitelerde değişiklik, ama çok öznel. Madde yazar - kendini serisinin ateşli yelpaze ve aynı zamanda kendi Merkzettel "Supernatural" bölümlerini vardır. dizi listesi oldukça büyük, ama bu konuda kimseye dedikleri gibi tat ve renk, çünkü belirteçler farklıdır, bilmek hakkına sahip değildir.

Komik bölüm

komedi dizisinde Özellikle zengin beşinci sezonunu çıktı. Her yıl desteklenmiştir liste hangi Komik serisi "Supernatural", üçüncü sezonunda ikinci 15 ve 19 inci serisi, bir çift daha izledi İlk sezon 17 bölüm, açılır -, 3 ve 11. Dördüncü bizi memnun tek eşcinsel 6 serisi ama beşinci bir satış oldu. Kendiniz için Yargıç: 8, 9, 14, 19. altıncı sezon 15 ve 18 serisi attı ve onlar kadar üç ila yedili olarak olmak zorunda: 8, 12, 14-I. 8, 11 ve 18 serisi ile bu liste sekizinci sezonu tamamlar. Hatta Dina kaydetmedi espriler böylece Anlaşılan o karanlık bölümlerini gitti.

Bazen özellikle kötü günlerde, sadece bu komik dizi kaydet "Doğaüstü". Liste tamamlayacak hatta namüsait bütün sübjektif olabilir. Ama ortalama bir seçenek gibi görünüyor.

Listeleri ve synopses

serisinin yaratıcıları ile "Comic-Con" düzenlenen her yeni sezonda Önce "Doğaüstü". Seri Listesi halka teşhir yayılmış, ama sonra hızla çocuğa kamu yararına uyandırmak kamu bakış ve sadece belirsiz imalar alay çıkarıldı. muhtemelen, 13. sezonu, biz kaçırmak olmaz, 12. olacak ve göz önüne alındığında.

Aktörler

Bazen görüşler bunca yıl, hatta aktörler bu projede oynamayı rahatsız etmek zorunda web üzerinde belirtmekle birlikte, bunların dostluk ve popülerlik çünkü biz onlar seri aşık basitçe söyleyebiliriz "Doğaüstü". Mevsimler, ilk on listelerinde uygun olmaz serisinin listesi katlanarak çarpılır, ama onlara sadece irade vermek olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.