İş Fikirler

Bir güzellik salonu nasıl açılır

Şimdi piyasa kuaför olmaya hevesli girişimcilere cazip. Bu nedenle, güzellik salonu açmak için nasıl soru, bir sürü insan soruyor. Ama herkes başarılı olur. Ve olay bu etkinlik birçok küçük nüanslar dikkat gerektirir. Adam böyle devam ticaret, bilgisayar teknolojisi ve başarı yaptığı yoldur daha böyle bir işyerinin sahibi daha az iş anlayışını olmaması gerektiğini cabası.

bir güzellik salonu açmak için nasıl soru yanıtlamadan önce, açıkça seçmek için hangi segmentin karar vermeniz gerekir. Elit kurumları, orta sınıf veya alt seviyeye fikrine tercih vermek mümkündür. En çok tercih edilen erken bir aşamada, en odaklanır. Bu orta sınıfa mensup müşteriler ifade eder. Bu öyle ya da başarı elde edecek bir garantidir. orta sınıfın Salon - Burası iyi bir iç nispeten düşük fiyatlar ve profesyonel sanatçılarla, iyi olanaklarla donatılmıştır. Önce Ama her şey. güzellik Açılış - Kolay bir iş değil.

oda ile başlayın. kira - Bunu yapabilirsiniz neredeyse, bu nedenle, en iyi seçenek satın alın. Uzmanlar konut dışı fon dönüştürülebilir zorunda konut binaları, birinci katta bir daire tercih etmenizi öneririz. Büyük olasılıkla, ilk sen küçük bir alanda kendimizi sınırlamak zorunda kalacaktır. 60 metrekare - Onlara üç işte barındırabilecek kadar yeterli. Doğal olarak, bölgeyi genişletmek için gelecekte sağlamak için çaba göstermeliyiz.

Onarmak çok zaman ayırmaya vardır: güzellik salonu açmak konusunda bir soruyu yanıtlayan, bu fazlalaştı. Mobilya ve iç mekan müşterileriniz hakkında olumlu görüş oluşturmak. Bu tasarruf ve tasarımcının yardım istemek için iyi değildir. Sen iddialı ve iç asil, şık, olağanüstü bir şey gerekmez - Bunun ihtiyacımız budur.

Ekipman Güzellik salonları - görmezden edilemez başka öğe. İşte ortalama berber dükkan için bir ekipman tipik kümesine dahil edilenler şunlardır:

  • Çalışma tuvaletler (ayna, araçlar için raflar - tüm bu sandalyede oturan müşteri görür).
  • Lavabo (ana talebi - kolaylık ve güvenilirlik).
  • Sandalyeler (onlar sadece müşteriler için rahat olmak değil, aynı zamanda çevreye çok uyumlu olmamalıdır).
  • Elektrik donatımı (klimazony, saç kurutma makinesi, saç muamele, kıvırma ütü, saç kurutma, için aygıt makası , vs.).
  • malzeme ve araçları için tasarlanmış Atölye arabaları.
  • Diğerleri (Bu kategoride benzeri tablolar, dolap, çöp kutusu, çiğ keten sepet ve içerebilir).

Ne kadar ve ne satın almak için gelecek iç büyüklüğüne bağlıdır.

Elbette, bu tüm gerekli bütün bir liste değildir. koruyucu giysi, makas, tarak, havlu, sabahlıklar jilet ve diğer küçük şeyler olmadan işi olamaz. Genellikle kuaförlük çalışanların iş için kendi araçları vardır. Bu sizi memnun etmelidir.

Ama sarf alım çalışmaz sıyrılmak. Bu ve benzeri kremleri, saç renkleri, maske, şampuan ve ilgili. tasarruf değmez, bu saç bakım ürünleri için müşterilerimize sadece yüksek kaliteli ürünler sunmak için önemlidir, seçkin firmaları üretti.

bir güzellik salonu açmak için nasıl soru göz önüne alınmasında, işe alma sürecinde özel dikkat gereklidir. Birçok arkadaş kuaförler deneyim rekabetçi mekanlarından ustaları etmesidir çalışmak için davet edilir. Ama kuaförler acemi işe, tabii ki, bu önerilmez - çok riskli. Ancak, iş üzerinde iş arayanlara sunabilir şartlı tahliye. Profesyonel bir ana değil, aynı zamanda müşteriye dinlemek, bir konuşma korumak mümkün iyi bir adam, sadece olmalıdır.

güzellik salonu açmak, bu büyük bir başlangıç sermayesi olmadan mümkündür. Beş bin dolar başlangıçta yeterli olacaktır. para, küçük onarımlar, böylece şirketlerin tescil, ekipman satın alma, reklam ve kira gidecek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.