Sanat ve EğlenceMüzik

Biyografi Tarkan. Ünlü Türk şarkıcı

Türk şarkıcı Tarkan çağdaş pop müziğinin hayranlarına tanıdık. Şarkıları kulağa ve hatırlaması kolay mükemmel oturacak ve parlak, karizmatik bir görünüm Türkiye'deki ve diğer ülkelerdeki hem bir milyondan fazla kadın kalpleri kırdı.

Yıldız çocukluk

Tarkan - şarkıcının adını kısaltılır. Tam aynı Hyusametin Tarkan Tevetoglu nerede sesler Tevetoğlu - isim ve Hyusametin - doğumda verilen ad. Bu Türk yollarla "keskin kılıç" içindedir.

Ailesi onun yurt içinde patlak veren ekonomik kriz kaçarak Türkiye'ye göç eden Alzey, Alman kentinde Ekim 1972 tarihli şovmen on yedinci gününde doğum yeri. aile büyük olduğu - Tarkan kardeşlerimize ek olarak üç daha konsolide var - annenin ilk evliliğinden.

bazı aile efsaneleri en ünlü çağdaş Türkçe'nin birinin oluşmasına bağlıdır. İlk devletler hamilelik sırasında korkunç bir kaza sonrası anne Tarkan komaya girdiğini ifade etmiştir. Doktorlar ciddi sağlık sorunları olan bir çocuk tahmin, yapay bir düşük yapma konusunda ısrar etti. Ama dans-pop türünde müziğin gelecekteki kralı babası alnında bir yıldız ile yeni doğan bir çocuğun bir hayali vardı. Ve çocuk bıraktı. rüya kehanet olduğu ortaya çıktı. Bir ay sonra, bir trafik kazası sonrasında bir kadın komadan çıktı ve bir süre sonra çok sağlıklı bir bebek dünyaya getirdi.

İkinci Efsaneye göre, hastanede bir hemşire oğlunun şarkıcı olmak için emin olduğunu Tarkan'ın annesi dedi - o ağladığı çok yüksek. Öyle de oldu.

müzik Tarkan hemen fark - gerçeği onun çağrı olmasıdır. Uzun bir süre o bir veteriner veya bir ekolojist olmayı hayal. Ama oğlunun vokal yeteneklerini fark, ailesi bir müzik okuluna gönderdi. O anda çocuk on üç yaşındaydı ve ailesi Türkiye'ye geri taşınmıştı, bazı ekonomik şoklara kurtarmak.

öğrencilik

Okuldan sonra, Tarkan neredeyse İstanbul'da bulunan Mimar Sinan, University of mühendisliği kayıt çalışırken hayatının en büyük hatasını yaptı. Ama neyse ki, muayene genç bir adam değil çok zor olduğu ortaya çıktı ve ayrıca doğru yönde Tarkan biyografisini içermektedir. Adam döner etmek Chynardzhik ve 1990 kalan öğrencinin Müzik Akademisi İstanbul, hangi is oldukça bastırılmış onu.

Bir gün Dreaming bu güzel şehri fethetmek çok Tarkan özenle o büyükşehir restoranlarda şarkı moonlights, öğrenmek ve hayatını kazanmak için. Belki de restoranlarda "gelin-fiyat" ömrünün sonuna kadar Hyusametin Tevetoğlu devam edecekti ve dünya kimin şimdi herkesin dilinde sözleri adını Tarkan, duymuş asla ... Ama durumunda müdahale etti.

İlk büyük başarı

müzik akademisi öğrenci kez Almanya'da kardeşi ile kalmak için gitti. Ve bazı Mehmet Soyutoulu tanınmış Türk kayıt stüdyosunda çalışan ile bir araya oldu orada.

Tarkan'ın şarkısı duyan yeni arkadaş onun vokal yeteneklerine etkilendi ve promosyona yardım teklif edildi. Mehmet bu harika bir geleceğin, şarkıcı geleceğini güvence verdi ve kader şans verir, onlar yararlanmak için emin olmalıdır.

Türkiye'de en az kazanmak için hayal Genç ve hırslı bir adam, tabii ki, öneriyi kabul edildi ve 1992 yılında size »(Yine Sensiz) olmadan Yine ilk albümünü" yayınladı. İlk maç yedi yüz bin kopya bir sürüm satan oldukça büyük bir başarıydı. Türk gençliği, yorgun eski moda şarkıcılar, aldı üzerindeki insan eğlencemiz denilen Tarkan. Şarkıları popülerlik kazanmıştır.

İki yıl sonra, doksan dörtte içinde, önce daha neredeyse üç kat daha iyi satıldı ikinci albümü olan Tarkan'ı yayınladı. Özellikle şarkıcı verimli bir işbirliği başladığı ile Sezen Aksu yazdığı seyirci şarkıları tarafından alkışladı. Onun kompozisyonlar arasında o Şıkıdım dünyada bilinen sadece yerli Perepetui yıldız değildi.

Avrupa ve ABD

Sonraki Biyografi Tarkan, Türkiye dışında bizi götürür. Yıldırım kendi ülkelerinden fethetti, genç iri parça ilk yurtdışı turuna devam ediyor. Ve sitenin başlangıcı olarak, tabii ki, Almanya seçildi.

Oldukça beklenmedik kendisi için ve için önce Tur onun yapımcısı Türk şarkıcı Alman listelerinde lider gerçekleşir. Ve hiç kimse İngilizce şarkı ve özellikle Alman, program Tarkan olmadığı gerçeğine rağmen bu.

Konserler büyük bir başarı ile Almanya'da gerçekleşecek ve Avrupa'nın karar genç yıldızı bitmiyor. Ayrıca 1994 yılında, Tarkan New York'un Baruch College'da okudu ve üzerinde aktif bir şekilde söylemeye yakında planlama, İngilizce dilini geliştiriyor ABD, uçuyor.

engin Yeni Dünya'da uzun vadeli Türk teşvik etmeye çalışıyordu Ahmet Ertegun, - devletler Tarkan yeni yapımcı vardı var. Ancak ilerleme çok zordur. Şımarık Amerikan halkı Türk motifleriyle özellikle ilgi değildir, eski Avrupa söylenemez. Çok çabuk, Tarkan'ın popülerlik Almanya'nın dışında geldi ve üçüncü albümü "You» (Ölürüm Sana) Mad About 1997 üç dolaşımını buçuk milyon kopya uzaklaşır ve prestijli Avrupa ödüllerin Dünya Müzik Ödülleri yol açar. Singer Türk müziğinin Prens, onun sözleri ilk üç notlar için öğreneceksiniz çağırdı.

Ama kimin albümü bu ülkede satın alınmış daha kötüdür ABD Tarkan, içinde, özgür hissettim ve Fame maliyetleri dayanabilecek. şarkıcı Manhattan'da bir daire alır ve tur onu serbest zaman harcıyor nedeni budur.

Evde sorunlar

Bir yıldız tarafından kutlandı doksanlı sonu büyük bir başarı değil, aynı zamanda ciddi sorunlar ibaret değildir. Tarkan ordu içine gitme zamanı ve ne şöhret ne de para bu olamazdı kurtarmak üzere geldi. Ünlü yurtdışındaki askeri ofisinden gizlemek zorunda kaldı, Türk makamları hatta "görüşünde sapma" vatandaşlık mahrum etmek istiyorum.

Sorun beklenmedik şekillerde çözümlenir. 1999 yılında Türkiye'nin başına korkunç depremden sonra, ülke felakete ve on altı bin dolar etkilenen fon yaptık hayırseverler, altında bir yasa kabul orduda hizmet ömrü yirmi sekiz güne indirildi. Ve tabii ki Tarkan bu yasanın yararlanmak başarısız olmadı. ücretini ödeyin ve otmarshirovav ay koymak, o askere güle güle sonsuza söyledi.

Rusya

Aynı zamanda, yirminci yüzyılın bitirmek, yaratıcı biyografi Tarkan Rus kamuoyunun fethini zenginleştirilmiş. Şarkılar karizmatik Türk büküm içinde diskolar genelinde ülke, işgal ettikleri üst ait çizelgeleri.

gıyaben Tarkan aşina, Ruslar şehirlerde canlı onu görmek mutlu etti. Ve hatta "100-pood vurmak" da icracı ödülünü getirdi Dudu kompozisyonunun "Yılın Şarkısı" tanıdı.

Erken 2000'ler

Türk Sıcak adamın hayranları ile başarı müzikten daha fazla getirdiği unutulmamalıdır. 2001 yılında Tarkan, vatan "Pepsi" nin yüzü oldu, ama aynı zamanda onun sevgisi Futbolseverler, kimin için şarkı Bir Ölürüz Yolunda sonra o Türk milli takımının maskotu haline geldi.

At şafak arasında yirmi birinci yüzyıl, yıldızı harcadığı kadar zaman içinde Amerika, nerede plastik cerrahi ve yanar fikri başlangıç onların kendi iş. Yani Biyografi Tarkan parfüm hattı "Tarkan" başlatılması - ilginç ve oldukça beklenmedik noktayı doldurulan. 80 $ için idol adlı tuvalet suyu satın almaya Fanlar zengin mutlu. Ve daha yoksul olanlar, otuz dolar için bir duş jeli yetinmek zorunda.

Ama ana faaliyetleri göz kamaştırıcı Tarkan unutmaz. Albümler Karma 2001 Dudu 2003 evde ve Avrupa'da büyük başarı var. Daha önce yazılanların çok farklıdır, ancak bu şarkıcının yararına. Gibi onun yeni görünüm: Uzun saç, sıska kot, laubali gömlek ... Tarkan olur yasa koyucu gençlik moda evde.

İngiliz girişimi

Bir İngiliz albüm serbest bırakmak için bir rüya Amerika'daki varış ilk hâlâ Tarkan çıktı. Için çok uzun zaman planları değildi fark etti ve düzenlenen 2006, CD hak Yakına gel nihayet geliyor dışarı. Bu on beş şarkıdan oluşuyor ve bunların hiçbiri, ne yazık ki, tamamen isabet hale vermedi. Biz İngilizce Tarkan girişiminin başarısız olduğunu söyleyebiliriz. Satış bile yüz bin nüsha işareti aşmadınız. Bu nedenle, sonraki rekor ait şarkıcı Metamorfoz 2007 gelmiştir tekrar edilmiş tamamen Türk. Ve taraftar Affet idol.

Fazla çalışma Metamorfoz Remixes, Adımı Kalbine Yaz yalnızca güvenli başarısı. Tarkan birbiri ardına bir dağ bir vuruşta poz, bu güne Pop'un Türk Prensi gösterecek. Yemin Ettim, Kuzu Kuzu, Hop De ve diğerleri: son yılların en popüler yapıtları arasında kompozisyonlar vardır.

skandallar

genellikle skandallar olmadan ünlüler, Biyografisi. Tarkan Ve bu istisna değildir. Ilk skandal için isabet kafalı şarkıcı fanları sonra yazma onların kitap "Tarkan: Anatomi Yıldızları". Bu 2000'li yılların başında oldu. Eleştirmenler sonra çalıntı yazarı suçladı.

İkinci bir rezonans durumu şarkı Hup için videonun ekranlarında serbest bırakılması tetikledi. sahneler video, pornografik olarak kabul Türk kamuoyunun kısmen sunuyoruz.

dedikodu

Söylentiler - yıldızlı hayatında da yaygın bir durum. Tarkan Hakkında ne demedi! Ama en kalıcı çağrılar eşcinsel şarkıcı etrafında, hem de ilaçlara yaptığı bağımlılığı hakkında gidin.

Ve görüşmeler birinci ve ikinci Tarkan yalanladı. Onun arka plan oydu Türk polisi tarafından geniş çaplı baskında sırasında özel bir villada diğer tanınmış rakamları ile birlikte "yakalanmış" ve uyuşturucu kullanımı ve taşımakla suçlanarak bir olay olmasına rağmen. Ancak, sonra birkaç günlerini şarkıcı yayınladı. Ve hala polis veya Tarkan polisi satın almaya başardı şarj etmek bir hata olup olmadığını bilmiyorum.

Kişisel yaşam

Pop Türk Prensi özel hayatı ile ilgili olarak, daha sonra, taraftarların büyük bir pişmanlık nedenidir 44 yaşındaki Tarkan geçenlerde evlendi. O Almanya'da bir konserde buluştu Fedakâr fan, - seçim Pynar Dilek oldu. düğün şarkıcının kendi villasının topraklarında gerçekleştirildi.

Bundan önce o pek çok kızı vardı. En ünlü romanı kimse saklandığı çift, hatta ekranda koydu Bilge Öztürk ile bir ilişkisi vardı. Onlar süren altı yıl, ama 2008 uçlu bir ara değil, lider için evlilik.

Bugün Tarkan mutlu yeni yapılan kocan. O sahip olduğu tüm: güzellik, sevgi, yetenek, dünya çapında şöhret, para, beş milyon dolar değerinde Manhattan'da bir daire, muhteşem bir bahçe ile İstanbul yakınlarında çiftlik ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.