OtomobilArabalar

Evrensel Çamurluk - hangi özellikleri?

Çamurluk - Bu tekerlek kemeri alanda yüklü aracın tasarımında oldukça önemli bir parçasıdır. Şu anda bu öğelerin birçok çeşidi vardır. Ama son zamanlarda çok popüler bir çamurluklar Lastik yönlü, özellikle bugünün makalesinde bulmak.

Bu bölümün temel özelliği, ek delikler ve demirbaşlar sondaj olmadan herhangi yerli veya ithal araç üzerinde monte edilebilir olmasıdır. Şu anda, evrensel çamurluk esnek plastik ya da sert kauçuk hem yapılabilir. Her durumda, son derece verimli ve dayanıklıdır.

Yolda Verimlilik

Hepimiz zamanla herhangi bir araç olumsuz mekanik parçaların çeşitli etkilendiğini biliyoruz. Yol toz, kir ve vücut yüzeyinde yakalanan kum, çizik ve mikro çatlaklar refinishing şeklinde Üzerinde bir iz bırakır. Bunu önlemek için, bütün arabalar bir çamurluk gibi ayrıntılarla tamamlanır. Evrensel eleman standart olarak kadar etkilidir. Bu durumda, bu çamurluklar hemen her araca monte edilebilir. Bu ilgili ayrıntıları bulmak oldukça zor olduğu bir Rusya'da az bilinen otomobil, sahipleri için özellikle önemlidir. Çamurluk evrensel etkin bir koruma sağlar arabanın gövdesini küçük taş ve yolun diğer parçacıkların düşmesini. Ayrıca, kendi tekerlekleri altında yabancı nesneden kalktıktan diğer arabaların gövdesini etkilemez emin olacak.

parçalar

Ayrıca evrensel kalitede polietilenden yapılmıştır Çamurluk sentetik kauçuk. Bu nedenle bileşime, bu işlevsel madde eksi 50 derece artı 50 C bir sıcaklıktadır. Bu sıcaklık aralığında, bu öğe etkin bir mekanik hasarlara karşı araç vücudu korumak mümkün olacaktır.

Nasıl evrensel çamur kanatlara yüklemek için?

Yükleme işlemi oldukça basit. Önce dolabı kaldırmak veya arabanın tekerleği çevirin ve ardından sökün gerekir ve elde boşluğu bağlantı elemanları için oda kaydetti. gövde ve dolap arasında yapılan daha açıklıklar. Daha sonra, özel diş adımlı vida veya perçinler vasıtasıyla yönlü çamurluk yerine monte edilir. Yükleme işleminin bu aşamasında tamamlanır.

fiyat

Evrensel otomobil çamurluk maliyeti büyüklüğüne ve yüklü olduğu makinenin üreticisine bağlıdır. Örneğin 20 27 cm boyutunda Japon otomobiller için öğe yaklaşık 140 rubleye mal olacak. Daha pahalı seçenekler de vardır. Genel olarak otomobiller için evrensel plastik ve kauçuk paçalıklar fiyatı ünite başına 300 ruble işareti aşmadığı söyleyebiliriz. Ticari araçlar için fiyat 700 ruble kadar ulaşabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.