Sanat ve EğlenceTV

"Bırak konuşsunlar": transferiyle ilgili Misafir izleyiciler

Channel 16 yıl "Onları Konuşalım" talk-show gider. transfer Yorumlar yüksek popülerlik kanıtlamak. televizyonda açtıktan sonra, izleyiciler kayıtsız kimseyi terk edemez sıradan insanların gerçek hikayelerini öğrenecektir. Talk-show onun karakterlerinin özel hayatın üzücü ayrıntılar anlatıyor.

Çoğu zaman, izledikten sonra şok içinde boğmuş görüldü seyirci geribildirim onaylamak "Onları Konuşalım". hemen hemen her konunun Kahramanlar zor yaşam koşullarında bulurlar insanlardır. Uzmanlar stüdyoya gelip onlara yardım etmeye çalışıyoruz. Onlar sorunu çözmek için bir ya da başka bir şekilde kahramanlarını anlatmak. Genellikle görüşlerini aslında yayında bir tartışma daha ilginç ve canlı kılan, zıt.

önemli

İlk ne de skandal 'kirli' ve genellikle işe yaramaz ve anlamsız gibi güncel gösteri görünebilir görüntülediğinizde. Ancak, sorunlar hakkında yorumlar, o kadar olmadığını göstermektedir "Onları Konuşalım". Program seyirci toplamak için sadece tasarlanmıştır. Gerçekten insanların yaşamında çok zor sorunları çözmek için yardımcı olur. Uzman tavsiyesi genellikle bir kez ve sen inatçı konularda bir son vermek için izin verir.

Andrey Malakhov - özel önem birçok forumlarda kalıcı talk-show ev sahibi ödenir. Uzun bir süre için o aktif stüdyoya geldi birçok insanın kaderi yer almıştır. Malakhov Gerçekten ilgi acıklı ustası için seyirci sempati onaylamak ile programın yorumlar "Bırak konuşsunlar". Her şeyden önce, problem çözme, sıradan insanların, milletvekilleri ve üst düzey yetkililer, gösteri iş yıldızlar ve kamu rakamlar sorunları içerir.

Bu değerlendirme sunum içinde Andrey Malakhov ilk on içinde olduğunu belirtmekte fayda vardır.

çekim

Yeni serbest bırakır talk-show Bkz haftada dört kez olabilir "Onları Konuşalım". Bir program Pazartesi günü başlayan ve Perşembe günü sona eriyor. Bir iş günü genellikle 3-4 transferini kaldırılır. belli bir sırayla düşmek yaşa. Örneğin, program yerli kavgalar hikayesini anlatıyor, rezerv terk etmek eğilimindedir.

Bu durum, bu hikayeleri eski haline asla gerçeği kaynaklanmaktadır. Kamera ekipleri bile bu konuları çağrı "konserve".

hava dışarı özel programlar olağanüstü durumların durumunda. Onlar çekim hemen sonra seyirci sunulmaktadır. "Konserve" bir kural olarak, kanatlarda bekliyor.

stüdyoda seyirci

Programın Yorumlar onu vurmak oldukça basit kayıt onayla "onlar konuşalım". Sen "VKontakte" olduğu programda, resmi grubuna giderek veya telefon sürümüne bir SMS göndererek ya bunu yapabilirsiniz.

Ben talk show kayıt olabilirsiniz ne zaman "Onları Konuşalım"? Misafir izleyiciler üç gün çekim başlamadan önce yapılması gerektiğini söylüyor. İnsan, kontrol noktasından Ostankino için gelmeleri gereken zamanı gösterir SMS onayı geliyor.

çalışma koşulları ne karşılanması gerekir edilir? iş kıyafetleri seçin. Ancak bu durum kot izleyiciler kaçırmayacaksınız anlamına gelmez.

"Onları Konuşalım" başka nasıl gösteri olabilir? Zaten sohbet programlarında gitmiş olanların, bu stüdyoya girip tasdik gelen geri bildirimler, sadece girişine kadar yürüyebilir. İlk çoktan yazıldı ve sonra ilave olarak herkesi toplamak olanların geçti.

seyirci girişinde bir bilet verilir. onun sunumunda para transferi satışa sunulacak sonra. toplamı küçük, tabii ki, dışarı çıkar. Ancak, stüdyodan stüdyoya gidiyor para kazanmak emeklilik yaşı insanların, günler çok uygun.

Başka ne "Onları Konuşalım" talk show bahseder misin? Misafir izleyiciler stüdyo oldukça uzun zaman aralığını harcamak zorunda kalacak göstermektedir. filme insanlar için beklerken nasıl bir özel durumda alkış öneriler verilmektedir.

En son Malakhov stüdyoda görünür. O karşılama metnini okur ve kahramanları zaten stüdyo kaçan zaman ondan gösterinin kahramanları özellikleri sadece iletim sonunda duyulabilir.

üretiminde yer alan insanlar

Program dört seviyeli editörler istihdam aynı zamanda "Bırak konuşsunlar". Bunların her birinin programı formülasyonu ile uğraşmaktadır. Editör merdivenin hiyerarşisinin en düşük basamak ifade eder, ancak konuyu aktarmadan imkansız olurdu. Bu profesyonellerin tüm kirli işler yapmak.

Bu da onların en ilginç hikayeler bulmak ve sonra Ostankino gelmeye ikna etmeye çalışıyor, karakterler ile iletişim kurarlar. Editör, bunlardan radyant Andrey Malakhov görünen üstüne, buzdağı oluşturun. Sonunda, bu karakterlerin içinde bulundukları zor durumlardan kendisine tüm yol bilinmektedir.

malzemenin toplanması

Nasıl gösteriyi konuşmak için ilginç bir hikayesi var mı? Oldukça basit bulun. Bölgesel medyada Editörler monitör haberleri, sıklıkla e-posta programları üzerinde kendilerini seyirci yazma yanında (kendi adres her iletim sayısında belirtilir). En zor şey - ateş karakterleri getirmek.

Nasıl insanları ikna etmek?

gönüllü olsun "Onları Konuşalım" çekim kahramanlarına göstermek geldin? Sıradan insanların Yorumlar hileler her türlü başlayacak, genellikle editörler tarafından sokulmuş olduğunu göstermektedir. Tipik olarak, bu profesyoneller mükemmel psikologlar vardır. Onlar neyi iyi basın mükemmel bulunmaktadır. Çoğu zaman bile programın personeli tarafından temsil edilen halkı, aldatmak "Beni bekleyin." Böyle bir transfer birçok kişi tarafından güvenilir.

Birçok forumlarda sitesinde "Onları Konuşalım" talk show çok okuyabilirsiniz. Yorumlar, yorum ve sıradan insanların görüşleri genellikle oldukça ilginçtir. Örneğin, inanarak, başkente gitti kahramanlar iddia bazı sorunlar başka bir programda tamamen çekilecek. Onlar "Sağlık" transfer, örneğin, "mavi ateş" üzerinde olacağını kabul veya.

Ancak, Ostankino televizyon kanalının eşiğinin ötesinde onlar anlamıyla ustaca tarafından belirlenen tuzağına düştü. Çık oradan sadece mümkün değildir. Bu sürdürücü gerektirir. Burada, editörler psikolojik tedavi kullanılır. Bu kişi bile istemeyen, objektif kameralar altında olduğu gerçeği neden oldu. değil her yapımcı talk-show uzun bir süre çalışabilecek olmasının nedeni "Onları Konuşalım" dir. Onun için, psikolojik olarak zor. Sonuçta, uzak bir eyaletten kahraman alkollü getirmek için, editör pasaportunu çalmak zorunda kaldı ve sadece trende belge dönmek söz vakalar da vardır. Böyle profesyoneller Ostap Bender fazla "soğuk" olmak zorunda. İşte onlar sadece ikna sırasında gitmek değil, aynı zamanda tehdit, vicdan ve para üzerindeki basınç. Editörler genellikle bir pasta tutan inatçı kahraman eve gelir. o ikna çabalarından bir sürü olmak zorunda eğer, onların son argüman şunları ifade etmektedir: "kovuldum"

Neden bazı insanlar programına katılmayı kabul ediyor musunuz?

ilin sakinleri saflık ile ayırt edilir. Onlar Moskova Sovyet subaylarının milletvekilleri stüdyoda olacak ve sorunu çözmede yardımcı olacağı anlatılır eğer, insanlar programında yer almayı kabul ediyorum. Buna ek olarak, editörler eyalet için önemli miktarda sunuyoruz. Ortalama olarak, onlar 5000 bulunmaktadır. ovuşturun. Moskova'da seyahat ve konaklama için ek ücret.

kişi hala reddederse, teklif edilen tutar bazen bin. Rub 50 artar. Ancak, katılımcıların yorum bakılırsa, çoğu 15'ine katılıyorum. Ovun. Ana karakterler için Bazen ödeyen çubuğu 100 bin yükselir. ovuşturun. ve daha fazlası. Her değerlendirme tarihine bağlıdır.

hazırlık kahramanlar

editörler bazı sürümlerinde kasten eter önce insanları "rüzgar". Onlara sormak , kışkırtıcı sorular dengesi bozuldu koyarak ve duyguların bir fırtına neden olur.

elektrikli sanki bu hazırlık çalışmaları sonra katılımcılar stüdyoda görünür. Bu durumda, herhangi bir zamanda onlar kırmaya hazır ve histerik düşerler.

katılım yıldız

Ne bir talk-show kitleye çekici "Onları Konuşalım"? iletim Yorumlar programının popülerlik, hayat hikayeleri ek olarak ekli ve farklı boyutlarda yıldızlı katılımı olduğunu göstermektedir. Bazıları bu nedenle şu anda popülerlik kazanıyor, davet ve diğerleri haydi. Örneğin, Anna Kalashnikova - eski nişanlısı Prohora Shalyapina, "Instagrame" tartışmalı konuların her birinden sonra hemen yaklaşık 50 bin kişi tarafından imzalanan iddia .. Kaç ünlü elbise? Bu filme "kalibre" ve ilgi bağlıdır. Böylece orta katman popülerliğe yıldızı yerde 100 bin alırlar. Ovuşturun. Para unutulmuş idoller zorunda değildir. Onlar kendi PR için bir program oynamaya hazırız.

Lindsay Lohan için gereksinimler

"Onları Konuşalım" Hollywood'un yıldızı katılmak arzusunu ifade etmiştir. Toplantılarının skandal mola sonrasında gelen yanı sıra Rus milyoner - Lindsay Lohan Egor Tarabasovym ile ilişkisi hakkında konuşmak için popüler bir talk show davet edildi. Rusya Federasyonu vardığında Lindsay vazgeçmiş değil olması ilginçtir. Ancak, bu bile Birinci Kanal gücünün ötesinde gerçekleştirmek için koşulların ortaya koydu. Onlar $ 500,000 nakit dikkate oluşuyordu. Pound, yıllık Rus vize tasarımının yanı sıra Vladimir Putin ile bir toplantı organizasyonu, The Ritz-Carlto en lüks odasında kalmak, gemide makyaj ve manikür ile özel bir jet sağlar. Kanal dikkate yukarıdaki koşullara ve ajanlar aktrisiyle müzakerelerin sürmesi bazılarını uygulayın. Ancak, stüdyoya Lohan ve alamadım.

iş editörler

Kim "Onları Konuşalım" programında bu pozisyonları tutar? Tipik olarak, editörler otuz yaşın altında genç gazeteciler bulunmaktadır. onlar erkekler, insanlarla konuşmaları esneklik daha fazla olabilir, çünkü çoğu kadındır. ücretlere ilişkin olarak, sermaye için oldukça mütevazı ve yaklaşık 50 bin civarındadır. ovuşturun. Ama editörler talk show için çalışma ilaç türüdür. Buna ek olarak, Malakhov transferi konusunda kendini gösterdi biri, kolayca başka bir TV programında düzenlenebilir.

2017 en popüler hikayesi

En kahramanı transferi sırasında tanınmış "Onları Konuşalım" - Diana Shurygina. Birçok izleyici Yorumlar birkaç ay bu kız, hayatında yapamaz olağanüstü kesinlikle hiçbir şey, o TV yıldızı haline geldiği gerçeği ile teyit edilir. Onlar sokakta Yanına git ve onu oluşan şarkıları ve hayatı organize turlar yerleri hakkında fotoğraflandı. Buna ek olarak, onun video bloglar bile adanmış vardır. Bunlardan biri, o soruları yanıtlayan ve nasıl onu gün söylüyorum, kendini olduğunu.

Bazı izleyicilerin tahminlere dayanarak, hatta kişilik Shurygina Diana bir kült oldu. "Bırak konuşsunlar" hikaye yayımlanmasından sonra yorum En popüler Rus televizyon gösterisi olarak almaya başladı. Ve Diana kültü daha da Andreya Malahova önemini gölgede bıraktı.

Tabii ki bu bazı sürpriz neden olabilir. Bu kurtarıldı yavru tarihçesi veya yaşlı adam programa geldi yardımcı değil Shurygina "Onları Konuşalım". Onun davanın Yorumlar basit uzaktır. Sonuçta, eroin zafer ona göre, kız Sergey Semenov tarafından tecavüze uğradı, sadece sarhoş bir parti, getirdi. Bu 21 yaşındaki bir çocuk, daha sonra 3 yıla cezayı yumuşatılmış, cezaevinde 8 yıl hapse mahkum edildi.

yaklaşık 13 milyon kişi tarafından görüntülenebilir bu skandal hikaye adanmış "Onları Konuşalım" programı bültenleri,. Bu transfer popülerlik sıralamasında en üst basamağını tırmanmaya izin verdi. Ve yine programını gösterdi devam eden tartışma "Bırak konuşsunlar." Shurygina İzleyicinin en farklı olur değerlendirmeleri, ama yine de popülerliği oldukça yüksektir.

Aynı zamanda böyle bir frank esterlerinin yasallığı konusunda devam eden bir tartışma konusudur. Shurygina henüz reşit değil sonra. Buna ek olarak, tüm ülkede kız bazı izleyiciler göre, çocuklarda kendini yasaklı maddeler denemek için arzu neden olabilir, alkollü içecekler kullanımının gelenleri anlattı.

Ancak, bu görüşle psikologlar uyuşmuyor. Benzer bir temalı programlar hataların minimum yapmak için çocukları ve onların ailelerini de yardım olduğunu Onlar haklı olarak inanıyoruz. Andrei Malakhov olarak kendini hikaye hakkında kendi görüşünü dile getirdi. O oğlan ne de kız ne öyle değil sevme savunuyor. onun yayın süresinin misyon o sıkıntı içinde olanlara yardım sağlanmasını dikkate alır ve halkın dikkatini çekmek için. 2017 "Onları Konuşalım" Sayısız yorumları ve diğer dönemleri onaylanır.

Psikologlara göre bu hikayeleri o öngörememiştir bu harici koşulların iç insan korkuları tanımlamak için yardımcı olur. daha belirsiz ve dramatik öykü böyle bir şey önlemek için istek vardır, daha fazladır. Bir kişinin o trajediyi önlemek nasıl anladığı tek sonra, o bir büyük olayı unutur ve diğer çevirdi.

Internet üzerinde Kızgın yorumlar Diana Shurygina hitaben ve birçok kişi, böyle korku korunması içindir. onlar Sergei hata tekrarlayarak, hayatını mahvedebilir onların çocuklar için korkuyorlar çünkü Veliler, Diana'nın oğulları suçladı. onların bebek kız da böyle bir parti olmak mümkün olduğunu korktukları için kızlarından Ebeveynler, seks Diana suçladı. Böylece, "Onları Konuşalım" devri yetişkinlerin anksiyete rahatlatmak ve olumsuz duyguları serbest bırakmak için yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.