Sanat ve EğlenceTV

Dizi "Fit": aktörler, roller, arsa özeti

Seri filmi "Fit" aktörler Anna Mikhailovskaya ve Rinalia Mukhametov Sovyet siyasi sistem, aile ve toplum görüşüne ters giderek onların mutluluğu için mücadele eden severler, oynadı. çirkin gerçeklikten kaçış ve birlikte kalmaya popüler ve avangart sanatçıları manken olacak mı? Ya da sorunların baskısı altında pes edecek?

Plot sinopsis ve serinin yaratıcıları

Bir taşra "Külkedisi" akıbeti hakkında başka masalı - Bir kısa film "Fit" olarak tarif edilebilir.

Serinin aktörler bir anda Sovyet podyumun ana yıldızın bir evin daha temiz bir modelden dönüştürülmüş bir kız Sasha, ekranda hikaye oynadı. türün klasikleri göre, Alexander imrenilecek fanlar ve şiddetli düşmanları kovaladı. Ancak her şeye rağmen o mutlu hissettim: O bir yeraltı sanatçı diye içtenlikle sevdiği Ivan Kholodov, bir araya geldi. Tek sorun gizlice bu birliğe karşı oldukça etkili insanlar ganged olmasıdır. Çaresizlik içinde, aşıklar, gençler yurtdışında ülkeden kaçmaya karar verirler. Onların fikri başarılı olup olmayacağı, izleyiciler sadece final serisinde öğrenecektir.

İlk kez 2014 yılında "İlk Kanalı" "Fit" izleyiciler serisini sundu. Projede Aktörler oldukça ünlü davet edildi: Alona Hmelnitskaya Maria Shukshin Boris Nevzorov, Evgenia Dmitrieva Tatiana Dogileva. Anna Mikhailovskaya ve Rinalia Mukhametov Oyuncular.

filmi "Seks Hikayesi" ve "Pops" Daha önce resmi çekilen Elena Nikolaeva, tarafından yönetilmektedir.

"Fit": aktörleri ve rolleri. Anna Mikhailovskaya ve kahraman İskender

Anna Mihaylovskaya ilk okul mezunu olarak 2005 yılında ekranda belirdi. Sonra dans yarışmalarından birinde Kadın film yapımcıları fark ve filmde görünmesi için davet edildi "en güzel". Anna kabul etti.

bir atış alanının çalıştıktan sonra Lyubov Polishchuk, onun meslek - Alena Khmelnytsky ve Olgoy Arosevoy Mihaylovskaya aslında hiç kuşku oyunculuk meslek olmuştur. VGIK okurken o TV dizisi eylemlerine devam etmektedirler: "Law & Order: Operasyonel Araştırmalar Bölümü", "Kadetstvo", "Türk Marşı".

3 yıl sonra, Anna serisinin En güzel-2 için geri döndü. " Aynı yıl başrolünü de içinde şirret Natasha kazandı "Margot." Sonunda, o göstermek "Fit" davet edildi, orada "Barvikha'da", "altın", çekimleri "Lavrov Yöntemleri" ve.

set süzüldü üzerinde Aktörler bilinir ve Anna uyum takıma harmanlanmış. Aziz Michael Sani Linkov rolü var - kahramanı, Sovyetler Birliği'nde parlak bir kariyer yaptı, ama aşk için her şeyi vermeye istekli oldu. Birlikte sevgilisi ile Alexander kalıcı SSCB'yi terk etmek umuduyla şeytanca bir plan geliştirdi. Ama KGB kaçmak o kadar kolay değildi.

"Fit": aktörler, fotoğraf. sanatçı Ivan olarak Rinalia Mukhametov

Rinalia Mukhametov - Moskova Sanat Tiyatrosu Okulu mezunu. stüdyoda yana, öğrencilerin çalışmaları sırasında filmlerde izin verilmez, Mukhametov o diploma alana kadar beklemek zorunda kaldı.

Ama 2011 yılında bir kalkınan şarkıcı oynadığı rolle hemen başladı: mistik filmde "Kule: Yeni İnsanlarla" aktör Amir imajını aldık. Aynı yıl Rinalia da Andrei Panin ve Ekaterina Volkova tutulmuştu savaş filmi "Atonement" Aleksandra Proshkina, oynadı.

Film uyarlaması Sergeya Zhigunova "Üç Silahşörler", hem de tarihsel filmde Prens Saltykov rolüyle zafer Sonra "Ekaterina" Mukhametov çoklu resim "Fit" davet edildi. Aktörler Mukhametov ve Aziz Michael renkli bir ekran çift yapılmış ve bir daha ilginç televizyon projesinin filmlerinin doldurdu.

Zoya Ivanovna olarak Evgenia Dmitrieva

Evgenia Dmitrieva sıklıkla çeşitli TV şovları hareket. 1992 2016 döneminde ise aktris 100 projelerde yer almak başardı.

Filmde "Fit" aktörler Evgenia Dmitrieva ve Anna Mikhailovskaya yakınları oynadı. Bu Zoya Ivanovna Kuznetsova Moskova fethetmek umuduyla ilden Sanya Linkov geldi etmektir.

2014 yılında Eugene aynı zamanda "bunun için benim sözüme edin." "! Elveda sevgilim", filmler "Sklifosovsky-4" göründü Ve yaklaşık 4-5 filmler Dmitriev dışarı ekranlarında her yıl katıldı. Ancak, ana rolü, aktris seyrek olur. Sadece projeleri "Elveda yankı", "Tam yol hız!", "Aliens", "Üç polugratsii" ve birkaç dizi vardı hariç.

sanatçıların Diğer roller

"Fit" dizisinde Ivna Rudakov, bir anlamda, mankenin Aleksandru Linkovu bir görünümü vardı, KGB subayı Kim O., rolünü oynadı. bir daha Fan kızların görevinde en iyi TV dizisi "Freud'un yöntemini-2" ve tanınan Roman Polanski idi "arayışında Aşk."

vahtorshi Teyze Clara - Ünlü aktris Tatiana Dogileva filmi Actor oldu. Mankenler ve gizli rakibi Alexandra Anastasia Makeeva Elena Nikolaeva ve Laura Keosyan oynadı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.