IlişkilerDüğün

Ahşap düğün - evliliğin ilk önemli kilometre taşı

bilge atalarımızın vardı, onlar harika gelenek ile geldi - kutlamak için her yıl bir evlilik yıldönümü, her yıl dönümü nesne sembolik ve varoluşsal gündelik dünya ile ilişkili adını alır. Bu gelenek sayesinde her yeni yıl, aile hayatı, misafirler hediye karmaşık arama kurtulmak, yıldönümü davet edilir ek olarak derin psikolojik ve felsefi bir anlam kazanır ve yaşamın her yeni yıla ailesi gerekli ev eşyaları edinir ve bu geleneğin bir başka yönüdür - faydacı. Ahşap düğün - beş yıl ve çok önemli bir dönüm noktası ortak olan aile hayatı. aile beş yıl psikolojisi - Kriz zaten çok daha az sık yaşandığı yerlerde sonraki kriz ilişkileri, yani aşılması ve biraz tecrübe almanın bir dönem, çift, birlikte yaşamın yeni tur başlar. Neden ahşap düğün? Ne bu isimle bulunur?

Tüm mitoloji ve dinlerde ağaç derin sembolik ve mitolojik öneme sahip. adam gibi, ağaç hayatta ve üç kişilik büyüyen olduğunu. Bu gövde büyür ve şimdiki zamanda gelişir ve çiçek açan taç gelecekte yukarı doğru yönlendirilmiş olup, bu kuvvetle geçmişle bağlantılıdır, toprağa kökleri vardır. sıkıca şimdiki ve gelecekteki bütün bir geçmişe, içine bağlanan bir model olma yaşamın sembolü, değil midir. Birçok kültürde ağaç doğurganlık ve canlılık bir sembolüdür. Yaprak döken ağaçlar, her yıl yapraklarını dökmeden ve tekrar yeni bir hayata yeniden doğmuş, ölüme karşı hayatın zaferini temsil eder ve dökmeyen ağaçlar hep ölümsüzlük sembolü olmuştur. Ama sembolik anlam ilaveten, her zaman ağaç, evler inşa çeşitli mutfak eşyaları üretimi için kullanıldı, bu ısı ve tatlı ve yararlı kişinin ana kaynağı gıda meyvelerini verdi oldu.

sıkıca toprağa kök salmış bir genç ağaç daha güçlü var gibi beş yıl döndü ailesi, kuvvetler sertleştirme ve gövdeyi güçlendirme, yani amaçlamaktadır Bu taç ve geliştirme, yani, geleceği.

evlilik Beş yıl - bu kısa vadeli harika ama değil. En birinci tutkulu ve güçlü duyguları, daha oturaklı ama daha az derin yerini almaktadır. Genç ailesi, gelecek için planlar kuruyor, takviye ve aile ilişkilerini güçlendirerek, bu ağacın bir başka önemli özelliği, malzemenin alev alma konusunda hatırlanmalıdır. Ne kadar çabuk korlar ve küle dönüşen, tek kıvılcım gelen ağaç yanıp söner ve yakar ne kadar hızlı. Nedenle, sadece köz soğutmalı bırakarak gecede yakmaya izin vermeyerek, bunu destekleyecek, sizin "aile ev" tutmak çok önemlidir.

Ne ahşap düğün sunuluyor? yıldönümü Geleneksel hikayeleri

düğün misafirler beş yıllık yıldönümü olarak vermek fidan, ve çift bahçede veya bahçesinde yan yana koyun. Seçimi bitkiler anlam gerekir. Druidler takvime göre her ay belli sayıda doğan herkes, kendi ağaç patronu vardır. bir fidan seçimi, sopa ve geleneksel semboller olabilir. Örneğin, meşe - aşk ve hassasiyet, akçaağaç - - zenginlik ve mali refahı, meyve ağaçları - sağlık ve uzun ömür sembolleri gücü ve aile sadakat, huş sembolü.

Ahşap düğün onun ritüelleri vardır. Bazı kişiler bu günde beş yıllık mutlu bir aile bir simgesi olarak orman beş şeritler halinde bir ağaç dalı üzerinde bağlamak için bir gelenek vardı. çift elle atıldığını ve güçlü bir ağacın zevkine etrafında bir sapak, onu güç ve bilgelik toplama.

vb sofra, dekoratif el sanatları, mobilya,: yıldönümü konukları çeşitli ahşap öğeleri sundu

Ahşap Düğün - evliliğin önemli bir ilk yıldönümü. Önceki tüm yıldönümü kutlamak yapamıyorsanız, düğün beşinci yıldönümü yakın arkadaşlar ve onur misafirleri daire içinde belirtilmelidir. Sonuçta, evli yaşam ve kişisel ilişkilerin yeni bir aşamaya bir adımdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.