IlişkilerDüğün

Breeze renkli düğün: dekorasyon fikirleri, fotoğraf

Bir renkte tutulan güzel bir düğün bugün çok popüler. Genellikle aynı palet, kutlama tüm öğeleri için korunur. Modern Avrupa trendinin temeli budur. Bir ton düğün enfes ve şık hale getirebilir. Burgonya rengindeki düğün, lüks, zerafet, tutkulu ve refahın bir yoludur.

Burgonya rengi değeri

Renk paletinin bu temsilcisi en muhafazakâr ve sağlam seviyeli kategoriye aittir. Orta derecede sıcaklığı, geleneksel düğünlerde kullanılan ana vurgudur. Genellikle bu renk aralığı, ruh bakımından zengin ve aristokratik doğalar tarafından seçilir. Şarap derecesi Bordeaux, hayatta kutlanan önemli olaylardır. Dolayısıyla, semantik yük seçilen gölgeleri refah ve kraliyet lüksünün bir garantisi olarak simgelemektedir. Diğer renklerle mükemmel şekilde birleştirildiğinden, bir rüya düğünün tasarımında tek olanı olmaması gerekir. Birçok işyeri soylu bir renkle iyi şansa sahiptir, bu nedenle genç bir çiftin kutlaması için bir yer bulmak kolay olacaktır. Eğlence dolu restoranların salonları, temalı etkinliklerin katılımcılarını kabul eder ve açık renkte düğün gibi şeyleri ifade eder.

Burgonya gölgesini hangi renklerle uyumlu hale getirir

Bordo renginde düğün yapmak (aşağıdaki fotoğraf), ana renk dışında başka renklerin varlığını varsayar. Bu ton, beyaz, altın, krem, portakal ve şeftali tonlarıyla mükemmel şekilde birleştirilir.

Yeni evliler kıyafetleri giydirme ve bordo düğünde davet edilen misafirler

Seçilen renk pek çok pastel tonla birleştirildiğinden, genç çift düğünün şık görüntüsünün eksiksizliği için tüm bordo giysilerini almaya ihtiyaç duymaz.

  • Gelinin kıyafeti. Bir düğün için kıyafet seçimi için öncelik, kutlamanın renk şemasına uyan bir kıyafettir. Kayıt için tasarımcı bulguları kıyafeti ile bir kontrast öneririz. Örneğin, aksan için küçük ayrıntılar kullanabilirsiniz: yay, kemer, orijinal nakış. Elbisenin stili bir şey olabilir. Genellikle romantik gelinler "denizkızı" ya da "prenses" i kesmeyi tercih eder. Burgazlı bir düğün için, bir kızın şekline uyan herhangi bir kıyafet uygundur. Süslemeleri unutmayın, seçilen görüntüye bağlı olarak farklı olabilirler.
  • Damadın kıyafeti. Gelin takım elbise için mükemmel bir fikir, aynı renkte bir bordo ceketi ve pantolon olacaktır. Ayrıca talep edilebilir renkteki ek unsurları içeren klasik bir siyah takım elbette sunulabilir. Ayrıca aksesuarları kullanmanız, ayrıntılara dikkat etmeniz gerekir: kelebek takın, kol düğmeleri kaldırın , gelin buketinin tonunda bir iliği seçin . Özellikle aşırı şahsiyetler muhafazakar türe karşı gidebilir ve hatta iç çamaşırı ve bordo renginin çoraplarını giyebilir.

Tüm misafirler, kıyafet kurallarına uyulması konusunda önceden uyarı almalıdır. Davet edilen insanlar farklı kıyafetler giydiklerinde çirkin. Etkinliğin kavramsal olduğunu ve güzel fotoğraflar için belirli bir kıyafet giymeniz gerektiğini kabul etmek önemlidir. Belirli bir bordo rengi seçmek gerekli değildir, uygun gölge aksesuarını imajınıza eklemek yeterlidir. Bu durum önceden önceden bildirilmeli ve restoran girişindeki gelen konuklar için küçük aksesuar ayrıntıları da verebilirsiniz. Bu adım, kutlama fikrini en üst düzeye çıkaracak. Gelinler genellikle hakim rengin elbiselerini giymeli ve mini-buketleri ellerinde tutmalıdır.

Detaylara dikkat

Burgonya rengindeki düğün hayal gücü için inanılmaz bir yerdir, çünkü tüm ayrıntılar kendi kararınıza göre yapılabilir, ancak ana konsept ile. Bu gölge görsel algı açısından son derece zengin ve aydınlıktır. Her şeyden önce davetler, kartlar, süslü gözlükler, çiçekler ve elbette gelinin bir buketi ile ilgileneceksiniz. Güzel genel bir resim yapmak için, tablolar bordo şarabı, parlak meyveler, kutlama için seçilen renk tonlarının hepsine sahip özgün bir düğün pastası içermelidir. Düğünü mükemmel yapmak için, her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmelidir. Ancak ayrıntılar tatilin genel tarzıyla alakalı olduğunda, bordo rengindeki düğün mükemmel olacak.

Düğün kortejleri

Seçilen renk şemasındaki tüm eğilimlere uymak için yeni evlilerin ve misafirlerin taşınması, tatilin temasına uygun olarak dekore edilmelidir. En avantajlı seçenek bordo kurdele ve parlak renklerle beyaz limuzinler .

Gelin buketi

Bir düğün bordo renginde planlandığından, düğün resminin bu önemli unsuru yalnızca çeşitli vişne renklerinden yapılabilir. Asil güller doğru bir rol oynar ve ideal bir seçim olacaktır. Ancak her durumda, gelinin daha az ahenkli görünmesini sağlayacak en azından birkaç seçenek vardır.

Bordo rengi diğer yumuşak tonlarla birleştirildiğinden, bukete dahlias veya frezya yadigarı pembe tomurcuklar eklenebilir. Bu seçenek orijinal görünecek ve tasarımın genel resmini çizmeyecek. Çiçek saplarının güzel bir saten kurdele ile çekilmesi gerektiğinden emin olun. Özel bir renk vermek için, buketi sulu kırmızı meyvelerle süslemeleri önerilir. Kendi başına her kız, düğün detaylarının konseptini ve detaylandırmasını görür, bu nedenle düğün buketinin seçimi yalnızca renk ölçeğinin olanaklarının sınırları dahilinde gelinin hayal gücü ile sınırlandırılabilir.

Misafir davetiyeleri

Davet kartı - tatil tutumunu gösterir ve düğün tarih ve saatini konuklara bildiren şey budur. Etkinlik tarzında sürdürülmeli, ana renk olarak bordo rengi ve aynı zamanda tasarım kararının unsurlarının mevcut olması gerekir. Bu arada, kıyafet hakkında bilgi tam olarak davet metninde yazılmalıdır. Damat ve gelin gerçekten kutlamayı istiyorlarsa ayrıntıları niteliksel olarak tasarlamak için her türlü çabayı göstermeliler.

Bordo renkte düğün: dekorasyon

Seçilen dekor, unutulmaz bir şenlik havası yaratacak benzersiz bir renge sahiptir. Düz bir renk gerçekten herhangi bir restoran salonunun dekorasyonuna bakacaktır. Bir düğün öncül tamamen farklı şekillerde oynanabilir. Her şeyden önce, organze beyaz veya bej şerit ile kombinasyon örtüye dikkat etmek önemlidir. Beyaz-bordo rengindeki düğün, kirazdan kar beyazlığına kadar zarif geçişlere işaret eder.

Pastel renklerdeki tekstil de iyi bir yardımcı olabilir. Gençlerin başkanlıklarını süslemek çok basit: parlak bordo bir masa örtüsü yaymak için yeterli ve güzel prizborit. Yeni evlilerin masasının arkasında, uygun tonda canlı renklerle cömertçe dekore edilmiş dekoratif bir kemere veya ızgaraya bakmak faydalı olacaktır.

Fotoğrafı bu yazıda sunulan claret rengindeki düğün, renk paletinde maksimum yoğunlaşma gerektirir. Konuklar için sofra evlerini evde yaşayanların başkanlığında olduğu gibi süslemek de arzu edilir. Yemek seçerken ideal olarak açık beyaz tonlar vermek tercih edilir - kar-beyaz renk. Her ayrıntı, etkinlik konseptini yansıtmalıdır; bu nedenle ana roller parlak aksesuara ve küçük hilelere verilmelidir: masalarda peçeteler, gözlükler, şeritler ve çiçek aranjmanı. Ek dekorasyon için geniş yaylarla süslenen sandalyeler kullanılır.

Olayın çiçeği

Çiçekler - özellikle bordo renginde bir düğün olması bu tatilin ayrılmaz bir parçası. Salonun dekorasyonu kutlama için seçilen yerde uyumlu bir şekilde bulunan çok sayıda taze çiçek içermelidir. Görsel imge konuklar tarafından uzun süre hatırlanmalıdır. Hiçbir durumda, belirgin bir lezzet ile güçlü kokulu çiçek kompozisyonları kullanmanız gerekir. Özel bir ruh hali, asılı toplar şeklinde tasarlanmış parlak güller ve romantik gerbera yaratmaya yardımcı olur. Seyreltik kiraz-bordo renginde arka planda boncuklar üzerine süslenmiş otlar olabilir.

Düğün pastası

Breeze rengindeki bir düğün için dekorasyon farklı olabilir, ancak tatilin ana aksanından biri keki olmalıdır. Bu, ciddi olayın zorunlu bir parçasıdır. Bugüne kadar şekerlemecilere çeşitli tasarım çözümleri getirildiğinden mükemmel seçeneği seçmek son derece kolaydır. Katman sayısı toplam davet edilen davetlilerin sayısına bağlıdır. Geleneksel olarak, duruma göre küçük bir farkla bölümler sipariş ediyorlar. Dekoratif unsurlar olarak, marzipan'dan parlak figürler, yazıtlar, şekerlemeler ve şekillendirilmiş marmelatlı tepeleri kullanabilirsiniz. Dolum, müşterilerin talebi üzerine seçilebilir. Modern teknolojik süreçler, belirli bir renk aralığında lezzetli bir kek hazırlamayı mümkün kılar. Burgonya düğününde, klasik beyaz ve kiraz karışımı sipariş edebilirsiniz. Böyle asil bir tasarımda yapılmış şık bir tatlı fark edilmeden kalmayacak.

Candy Bar

Son yıllarda, şekerlemelerde en popüler tablolar. Onlar çeşitli kekler, pop-pops, kek ve capkakes ile doludur. Birkaç katlı küçük tatlılardan yapılmış orijinal pasta orijinal görünüyor. Böyle bir muamele yemek yemeye daha elverişlidir, çünkü her pirozhenka ayrı bir biçimde pişirilir. Bu durumda, kirlenme riski minimuma indirilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.