IlişkilerDüğün

2017 yılında moda ne düğün dekor olacak?

düğün sezonu yaklaşıyor: Hava ısınıyor, çiçekler açık ayak parmakları ile ayakkabı yürüyebilir, tekrar açarlar. Romantik bir tören için mükemmel bir zamandır. tatil dekorasyon değişebilir. dekor seçenekleri en popüler nelerdir edilir? en, masa süslemeleri buketleri düzenlemek ve hatta bir de arka ışık oluşturmak için en iyi yollarından bir göz atalım. Eğer en güzel ve şaşırtıcı bir atmosfer dolu olarak onun özel günü hatırlıyorum - Bu sadece modaya değil, aynı zamanda gerçekten güzel değil. Belki de bu listede size kazanacak fikir bulacaksınız içindedir.

yeşil kullanma

canlı bitkilerin kullanımı genel olarak aynı yeşil renge, 2017 en sıcak düğün trendleri biridir son derece güncel yaygın modern tasarımla kullanılır. Bu yıl, her yerde çiçek ve bitki dekorasyon göreceksiniz. Saksı bitkileri, bitki ve yosunlar mükemmel kutlama tamamlayacak ve fotoğraflar çarpıcı hale getirecek.

parlak mutfak eşyaları

Bu yıl metal dekor ile kaplı en alakalı yemekleri olacaktır. gümüş, altın kombinasyonu ve çeşitli kombinasyonlarda altın yükseldi yemekleri ve çatal için kullanılabilir. genel olarak metalik cila ile birden tonları kullanarak alaka kazanıyor ve tabii ki birkaç sezondur spot dışına kaybolmaz.

Vurgulamışlardır uzun masalar

Uzun tabloları artık moda olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. düğün Bu organizasyon bir izlenim bırakıyor ve alaka kaybetmez. Birçok seven akşam ailesinin fikir gibi çiftler ve bu oldukça anlaşılabilir bir durumdur. Aynı tablo geçerlidir tüm arkadaşlar ve aile vardı için, kendinize yakınlığı ve konforu büyülü atmosferi garanti.

Çiçek kolye

İnanılmaz 2017'de alakalı çiçek tomurcukları yapılan süspansiyon olacak. Bunu çiçeklerle süslenmiş olsa odaya girdiği andan itibaren misafir fethetmek mümkün olacak. tavanda bulunan Özellikle iyi çiçek kolye,. Onlar dans pistinin inanılmaz güzelliği eklemek ve tablolar ya da barda iyi görünür.

desenleri ile Çatal

Eğer desenli çanak çömlek seviyorsanız, yaklaşan düğün sezonu son derece alakalı olacağı konusunda haber takdir edecektir. Sen yanı sıra tablonun tasarımı için, bulaşıkları seçerken gibi desenleri ve dokuları çeşitli kullanabilirsiniz. en alakalı çiçek desenleri, ancak fildişi doku plakaları ile birlikte kullanabilirsiniz.

tropikal buketler

Eğer egzotik isterseniz, tropikal notları tasarımında kullanmayı deneyin. Bu gelinin buketi ve nedime buketleri için mükemmel bir seçenektir. kendilerine özgü şekil ve gül veya lale gibi geleneksel seçeneklerine mükemmel tamamlayıcı doku ile Tropik çiçekler.

doğal dekor

Doğal süslemeleri 2017 yılında çok popülerdir. mermer damarları, bakır vazo, taş süsler, ahşap ekmek kutusu kullanın. Bu rahat bir ruh hali yaratmak ve yemek masaları süslemek için en basit yoldur. Hatta boynuzları dekorasyonda kullanabilirsiniz!

metalik kaplama

Kaplar - değil metal doku kullanımında son trendlere uygun gelen tek şey. Sen daha narin tonları ile birleştirerek, metal ve canlı ayrıntıları ve bitirme olanaklarından faydalanabilir. Buna ek olarak, bir moda monokrom paletinde. Genellikle aynı rengin farklı tonlarında yapılmış dekoratif elementler çeşitli görebilirsiniz.

desenleri Karıştırma

Önceki yıllarda, çok popüler tüm dekorasyon için aynı desen kullanımı, ama 2017 yılında acil farklı alışılmadık kombinasyonu görünüyor nerede. Örneğin, tasarım tabloları için farklı desenleri ile kumaş kullanabilirsiniz. Bu eğilim, hatta moda podyumları belirgindir! Farklı dokular ve desenler ile masa örtüleri ve peçeteler kombinasyonu büyük bir etki yapmak için izin verir. Bugüne kadar bu fikri nasıl kullanmak istediğiniz emin değilseniz, sadece hassas çizgiler veya peçete üzerinde diğer küçük desenleri ile birlikte bir çiçek tasarımı ile klasik masa örtüsünü kullanabilirsiniz.

benzersiz aydınlatma

İmkanınız varsa, özel gün daha da unutulmaz hale orijinal aydınlatma kullanmayı deneyin. Örneğin, ışık ile ortak fotoğraf kullanabilirsiniz - bir dekorasyon tüm misafirler için hatırlanacak. Ayrıca daha fazla manzaraya yaratacak dans pistinde bir desen veya resim, görüntüleyecek bir projektörü kullanabilirsiniz.

parlak renkler kullanın

Eğer tabloyu düzenlemek istiyorum nasıl karar veremiyorsanız, doymuş renklerle şık seçenek bakmak. Bu bile podyumları gelen moda görüntülere uzanan başka eğilim vardır. Etkileyici bir etki elde etmek için renk kombinasyonları çeşitli kullanabilirsiniz.

dokusal kumaşlar

ilginç dokulu kumaş yemek odası dekore etmek zarif bir yoludur. Kaba örgüleri ile Sen, lüks kumaşlar ve doğal sivri birden kullanabilir. Ne olursa olsun düğün çerçeveli ne renk düzeni. hep hayal etmiştir seçeneği kullanın ve buna köpüklü payetler veya kaba keten olacak önemli değildir.

minimalist dekor

Bazen daha az - daha var. 2017 zamankinden daha önemlidir. masaya şeylerin sayısını azaltmak için nasıl düşünün. misafirler için hediyeler? Onlar iyi çıkışına yakın bir masaya yerleştirilebilir. Kahve fincanlar? Onları ayrı sepeti hazırlamak edelim ve doğru zamanda görev yaptı. tahta gereksiz hiçbir şey olmayacak geçerseniz tüm çiçek süslemeleri ve diğer dekoratif öğeler çok daha etkileyici bakacağız.

Basit çiçeklerin

Geçtiğimiz yıllarda, çiçekler inanılmaz gür kombinasyonlarda kullanılabilir. Şimdi durum farklı. Daha en özlü buketleri kullanmak ve hatta bunları reddetme. Ultra lüks kombinasyonu artık o kadar çekici ve aynı özenle hazırlanmış vazo için de geçerlidir. Sadelik ve kısalık şekilde, bu yüzden dekor üzerinde düşünmek için bunu dikkate emin olun.

Bir bükülme ile Pembe

tasarımda Pembe tonları - değil yeni bir trend. bitirmek bu rengi kullanarak, mükemmel sonuçlar elde edecektir. Onlara bordo ve Trabzon hurması veya Fransızca mavi ve sarı hardal gibi gösterişli aksan ekleyerek, geleneksel pembe renkler kullanın. Bu romantik bir atmosfer, uygun moda trendleri yaratmak için mükemmel bir yoldur.

Klasik davetiyeleri

Bütün bu özgün eğilimler dikkat çekiyor, ama her ikisi de klasik detay fevkalade olduğunu unutmayın. Klasikler asla demode gidin. Örneğin, güzel bir siyah yazı ile son derece alakalı geleneksel beyaz davettir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.