IlişkilerDüğün

Nasıl evlilik 55 yıl kutlamak için?

evlilik 55 yıl - bu çok önemli bir gün değil sadece daha yarım yüzyıldan bir arada yaşadıkları çift için değil, aynı zamanda onların çocukları, torunları, akrabaları ve arkadaşları için. Bu yıldönümünün sembolü zümrüt olduğunu.

Hiçbir şey evlilik 55 yıl sembolize için bu mücevher olmadığını belirtmekte fayda vardır. O en önemlisi güzelliği için dünya çapında ünlüdür ve gerçeği - nadir. Ve zümrüt düğün - değil her çifti bu kadar uzun süre birlikte yaşamak kaderinde çünkü, çok nadirdir.

Buna ek olarak, zümrüt - bilgelik ve anlayış taşı. Evet, çift uzun kelimeler olmadan birbirini anlamaya öğrendi, birlikte çok uzun yıllar yaşadı. Şimdi sağa özveri, anlayış ve saygı ile ilişkileri içinde.

55 evlilik yıl: nasıl kutlamak için? Bu olağanüstü ve herkes için önemli yıldönümü mutlaka eğlenceli kutlamak için. bu yaşta Eşler gücü ne de bir kutlama kendini organize etme yeteneğine ne yok. festival organizasyonu çocuk ve çiftlerin torunları ile başa gerektiğine inanılır nedeni budur. Bunlar tek çatı tüm yakın arkadaşları ve akrabaları altında toplamak gerekiyor.

tatil senaryo gelince, hiçbir belirli koşullar yoktur. Önemli olan - orta yaşlı eşler rahat ve konforlu olmasıdır. Jubilee bir restoranda gerçekleştirilen ya da bir ev yapımı akşam yemeği organize edilebilir.

binanın tasarımında yeşil üstün gelmelidir zümrüt.

Bu yıldönümü kendi geleneği vardır. Aslında yıldönümleri zaten oluşturulması engin deneyime sahip itibaren, bu kadar uzun ve olaylı bir hayat yaşamış olan olmasıdır aile mutluluğu. Ve onların torunları ile bir festival tablo paylaşmak zorunda bu bilgidir.

Evliliğin 55 yıl: ne vermek? Tabii ki, hediyeler arasında örnek, kolye, yüzük, küpe, kol düğmeleri için bu gem bugünkü haberler, olmalı ve kravat iğnesi olmalıdır. Sen heykelcikleri, mücevher kutuları bağış ve diğer ev dekorasyonu taş kakmalı. Evet, zümrüt takı - herkes bu yıldönümünü kutlamak çünkü çok pahalı bir hediye, ancak birlikte yaşama elli beş yıl değer. Buna ek olarak, zümrüt bir olumlu etkiye sahip yolun yanısıra iyileştirici özellikleri ile bilinen insan hafızasında ve onun genel sağlık. aile mücevherleri - Buna ek olarak, bu gün sunulan bir kural, dekorasyon gibi, bir çeşit eşsiz sembolü haline.

Buna ek olarak, evlilik 55 yıl - başarıları ve çıkışlarla hatıralarla dolu yaşamının büyük bir yoludur. Bu nedenle, son bir ilgisi verebilir çift. Eğer eski fotoğrafları kurtardı Örneğin, şahsen gerçek yapabilir aile albümü tüm bu hikaye - her resim.

erkekler için bu saygılı çağında onların hikayesi çok önemlidir. Aileniz ağacının jenerik yapmak - İmkanınız varsa. yeni bir olalım aile yadigarı Ailenizde geçirilebilir, sürekli olarak yeni yüzlerle doldurulmaktadır.

Başka büyük fikir - yetenekli bir sanatçının elle yazılmış ailelerinize portrelerinin yaratılmasıdır. Bana inanın, bu hediyeyi çok hoş olmasıdır. Birkaç kez evinden çıktı Ve eğer şehre gidebilir ve ailen büyüdü yerleri filme. Sonuçta, anılar - özellikle yıllar sonra, herkesin en değerli hazinedir.

Aileniz herhangi bir eski emanetler varsa, o zaman bunları geri ve hediye yıldönümü sunmak gereklidir.

Suçlu kutlama memnun edecek zümrüt düğünle o ne olursa olsun hediye ve selamlarını unutmayın. Ama daha da eğlenceli onlar mutluluk ve şükran iyi dileklerini getirmek. Sonuçta bu çağda insanlar için, aile - en önemli şeydir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.