MaliYatırım

Rmb Şirketi: Teklif Sahipleri, ECB'nin Kararına Odaklanıyor

RMB Şirketi'ne göre, dün bazı ABD hisse senetleri endeksleri için ticaret sıfırda sona erdi ve diğerleri için büyüme, negatif makrostatistiki çıktığında işlem seansının başında bir gerileme sonrasında.

Arz Yönetim Enstitüsünün raporuna göre ABD üretimindeki ticari faaliyet endeksi, 2009'dan bu yana bir ilke imza atarken% 50.0'ın altındaki bir bölgeye düştü ve bir önceki aya göre% 53.5'e karşı% 49.7'ye ulaştı ve bu durum, bir bütün olarak Fed'in yeni para politikası ile ilgili spekülasyonu artıracak ve 31 Temmuz -1 Ağustos tarihlerinde yapılacak Federal Açık Pazar Komitesi'nin gelecek toplantısında alınan kararlar.

RMB Şirketi'nin görüşüne göre, tüccarlar kısa vadeye bakma eğilimindeydi ve işlem seansının ikinci yarısındaki büyüme, bir çok yatırımcının ECB faiz oranını 25 bpt kadar düşürmesini beklediğini doğruladı. % 0.75'e kadar. Analistler arasında ECB'nin ECB'ye mevduatta bulunan ticari bankalar için faiz oranlarını düşürme kararı hakkında da görüş var. Ticari Avrupa bankalarına likidite sağlamaya yönelik eski programların yeni veya genişlemesini bekleyen yatırımcılar var.

Sonunda, haftanın ilk işlem günü Dow Jones Endeksi'nde Standard & Poor'nun geniş pazar endeksinde% 0,07'lik bir düşüşle 12871.39 puana, ticaretlerde% 0,25'lik artışla 1365,51 puana, endeksin Ticaretin sonuçlarına ilişkin ileri teknoloji ürünü Nasdaq Composite% 0.55 oranında bir artış gösterdi ve Cuma günü 2951.23 puanda yapılan ticaret seansını tamamladı.

Bireysel olarak, mobil bilgisayar cihazları, Apple Inc.'de lider olan tek ticareti yapabiliriz. Çin gazetesi, şirketin Proview Technology firmasıyla yaptığı "iPad" ticari markasını 60 milyon doları ödemesine ilişkin anlaşmazlıkları çözdüğünü bildirmesinin ardından,% 1.5 oranında büyüdü ve 592.52'de kapandı. Mahkemenin dışındaki bu meselenin kararı 1.6 milyar dolar olarak açıklandı.

Ayrıca önemli haberler, bankanın faiz oranlarını manipüle ettiği skandal nedeniyle görevinden ayrılan Barclays Marcus Ageus yönetim kurulu başkanının istifası ile ilgili haberler, şirketin 290 milyon lira ceza aldığı ve şirketin hisselerinin% 20,0'dan fazla düştüğü bildirildi. . Dün, hisse% 3.40 arttı ve 168.44 pound'luk ticareti tamamladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.