Spor ve SağlıkHokey

Hokey oyuncusu Alexander Guskov: biyografi, kişisel yaşam ve ilginç gerçekler

Ünlü Rus hokey oyuncusu Alexander Guskov şimdi Nizhny Novgorod denilen Gorky şehrinde, 26 Kasım 1976 tarihinde doğdu. Hokey evinden sadece birkaç adım ötede yer memleketi Buz Arena içinde 6 yaşında yaşında kaptırdı. Ve bundan önce, yaklaşık iki yıl o jimnastik bir bölümü yapan.

ilk antrenörü

İlk koçun adresi ve atlet mentorluk sadece nazik kelimeleri söyleyebiliriz. Gerçekten onun tekne ustası oldu. Alexander Victor Kovalenko gibi bu hokey Ustaları için çok gurur duymaktadır. Çünkü o takımda ilk oyun mühimmat aldı edilir tanınmış profesyonel elin olduğunu. küçük hokey heyecanı ve sevinci o bile uyku için istekli olduğunu çok büyüktü. biz ciddiye konuşmak Ve eğer sonraki oyuncu öğretmen ve nasıl bir atlet ve bir insan olarak çok şey öğrenebilirler. bebeğin belirli bir süre sonra Sasha ikinci takıma transfer edildi. Nijniy Novgorod "Torpido" - - Genç oyuncu için ev kulüp onun gücü, belki de özellikle koçlardan biri inanmadı. Onlar paten, yaşına göre güvensizlik duyduğunu kaydetti ve belirli oyun perspektifin yokluğunda anlattı.

Nijni Novgorod hareketle

Bu askerlik zamanı. yönetim ekibi bu sorunu çözmek mümkün, ama kararı erteleme nedense etmiştir. Şu anda, fırsat ordusunun sorunu çözmek için söz yeni oluşturulan ekip "Motor", alanında kariyer devam etmek. Bir hevesli atlet teklifi kabul ve Nizhny Novgorod bıraktı.

Doğru, küçük bir olay oldu. Değil katılım taraftarların çok dikkat çekmek etmedi oyunlar hangi Alexander Guskov, çok gelecek vaat eden genç oyuncu olmasına karşın, eski takımı liderlik o Nijniy Novgorod hokey mezunudur ve o zamandan beri o insan gücü ve kaynakların, başka bir kulübe geçiş çok yatırım olduğunu hissettim - Bu ihanet. Genelde, kızgınlık vardı.

Nizhnekamsk kariyer dönemi

"Motor" oyuncu "Lada" taşındı. Togliatti kulübünde o tam sezonu oynadı ama altı ay sonra, Alexander Guskov değil en iyi yolu kuruldu şampiyonluğu için, Chelyabinsk "Traktöre" ödünç edildi. Onun için bir kaç oyun oynadı sonra, atlet o sezonu tamamladı otomobil fabrikasında, içinde iade edildi. Bu geçiş Nizhnekamsk "Neftekhimik" gerçekleşti sonra. iki sezon için Guskov ekibinin renklerini savundu. Kariyerinin Bu dönemde o hokey oynayabileceği kendine öncelikle birçok kanıtlamaya çalışıyor, fakat. Daha sonra olgun bir usta olduktan sonra, Alexander daima kesinlikle hiçbir Nizhnekamsk taşınmayı üzüntü gerçeğini kaydetti. Belki de o ilk tamamen kendi potansiyelini ortaya koydu yoktu, o oyuncu olarak buldu. Bu ilk kez oyuncular arasında savunma puanlama en iyisi olarak tanındı olan bu kulüpte oldu. Bundan önce, bir önceki komuta, o teknik kadronun güvenini duymadığını, yüzden kendimi kanıtlamak için oldukça zordu. Bir Nizhnekamsk hokey oyuncusu derhal ciddi bir güvenilirlik yayınladı. elinden geleni bu onun, buz üzerinde gösterilebilmesi amacıyla Ardından takımın koçu Solovyov, genç oyunculara özgürlük çok verir. bu büyük pozitif sıçrama oldu Belki de bu yüzden.

Kariyer hokey

Daha sonra bu takımda futbolculuk kariyerini döneminde Aleksandr Guskov, Moskova'da ve Cherepovets "Severstal" ordu idi Kazan kulübü "Ak Bars" ve Omsk "Vanguard" kapsamında buz üzerinde çıkan, Yaroslavl "Lokomotif" renklerini savundu.

Spor başarıları

2002 baharında İsveç'te dünya şampiyonasında Rus takımda Alexander Guskov (hokey) gümüş madalya kazandı. Buna ek olarak, o 2003 ve 2004 yıllarında oyunları dünya hokey şampiyonasında doğrudan yer aldı. 2005 yılında Omsk kulübü "Avangard" kapsamında, Alexander Avrupa Kupası ilk beraberlik kazandı. Omsk ve Yaroslavl 2006, 2008 ve 2009 yıllarında gümüş madalya parçası olarak 2002, 2003 milli şampiyonluk kazanan 2011 yılında ulusal hokey şampiyonası bronz madalya kazandı

Alexander Guskov - Kasım 2009 sonunda ulusal şampiyonaları uzun tarihi için savunma planının oyuncuların sıralamasında altıncı olma, Rus şampiyonasında onun yüzüncü kale kapısı gönderilen hokey oyuncusu. 2011 yılında, o kadar daha üç yerler için listede kalktı.

aile Guskov

onun gelecekteki eşi ile tanışmış Lily tanık oldu memleketleri olan arkadaş düğünde oldu. Gençler hemen birbirlerine sevdim. alışverişinde telefon numaralarını ayrılık önce. Bir süredir aradı. Sonra Sasha kız onun doğum günü partisine davetiye gönderdi. O uçtu. Bundan sonra artık fark vardır. Hastanenin pencerelerinin oğlu Guskov Aleksandr Aleksandrovich ön doğumundan sonra gül karda yazıt koymak "I love you!". Eşi, pencereden dışarıya baktım hoş bir sürpriz ve derin dokundu oldu. Ve bir gün, karısının doğum günü, o, restoran sipariş arkadaşlar ve aile için çağrıda bulundu. salon doğum günü kızın favori renkleri ile dekore edilmiş. O bu sürpriz hakkında tahmin etmedi. Ve akşam geri kalanı favori Muzyka Lili özel olarak tasarlanan eşini geliyordu. Ve gecenin sonunda, bizzat hit "oğlun için teşekkür ederiz kızı için teşekkür ederim." Gerçekleştirildi Lily çabalarını takdir ve o delicesine güzel olduğunu söyledi.

hokey pisti dışında Aleksandre Guskove hakkında Biraz

serbest zaman neredeyse hiçbir sporcu bulunmuyor Hemen değerinde bir söz. Görünüyor mu, atlet ailesiyle geçirmek çalışır. çocukluğunu hatırlamak, o hiç putlara olmadığını söyledi. Bu bir rüyaydı, hatta söylenebilir - amaç. Nijni Novgorod bir yerli olmak, Alexander her zaman ilk ekip "Torpido" hareket istedi. sporcu Yaroslavl "Lokomotif" renklerini savunan sekiz sezon oynadığı sonra o Nizhny Novgorod hokey okulu mezunu olmasına rağmen, yerel taraftarlar, Guskov kendi tanıyacaktır.

İlköğretimde okurken Sasha "bir hokey oyuncusu olmak istiyorum" Konuyla ilgili bir kompozisyon yazdım ve bu kalp sevgili diğer konular arasında kendi kişisel arşivinde eski bir kitap, korur çünkü. On cümle biraz daha az, oldukça küçük. O asla rakibin golü on gol ve dünya şampiyonluğu kazanmak için emin olmak için hayal, yurtdışı oynamak konusunda düşler etmedi. O sadece bir hokey oyuncusu olmak istiyordum. Oyun dönemi sonundan itibaren ise Guskov kariyeri bir spor uzmanı olarak televizyonda çalışmaya başladı. O başarılı bir futbolculuk kariyerini orada emindi. Onu, eğitmenler ve ona inananlar ekip liderleri, desteklenen tüm fanlar teşekkür ederiz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.