MaliGayrimenkul

Rusya'da emlak piyasasının Metamorfoz

Geçtiğimiz on yıl içinde, Moskova gayrimenkul piyasasındaki durum önemli ölçüde değişti. En önemlisi bu coğrafya etkilenen - aktif Rublesi'ni ve Golden Mile, şimdi bu alanlarda arazi neredeyse gitti inşa edilmiştir 10 yıl önce eğer. Şimdi yüksek kaliteli lüks gayrimenkul Moskova ve Moskova bölgesinde hemen her bölgesinde satın alınabilir. Zamoskvorechye ve Yakimanka Plyushchikha birkaç kulüp evler ve lüks konut kompleksleri, hem de Moskova batının pek çok alanda inşa edilmiştir günü. Bir ülke evler lüks sınıfı şimdi New Riga'da ve kayak merkezi Yakhroma yakın satın alınabilir.

yapılan değişiklikler ve bir daire veya ev alıcı seçimi politikaları. kimse genellikle bu evleri kompleksleri inşa ediliyor, çünkü yıllar içinde inşaat ortasında yaşamak istiyor ve yeni yazlık köyler sürekli inşa edilmiştir - yatırımcı her zaman artık pek çok kendileri için böyle evler veya daire almak, böylece ikincil seçenekleri tercih yeni lüks konut ellerine almak, bunlarla çalışmıştır önce ise ve genişleyen. tamir olmadan - 2000'li yıllarda Dairelerin ve evlerin en "taslak halinde" satışa devam ediyor. Bugün hemen hemen tüm elit gayrimenkul bitmiş trim pazarına maruz kalmaktadır.

Daha önce, elit gayrimenkul anahtar kriter yerini düşündü. ruble üzerinde konak Avrupa standartlarına herhangi yanıt vermedi bile, maliyeti daha az prestijli bölgesinde yer alan bir çok daha geniş ve kaliteli villa fiyatından yüksek defalarca olurdu. Birçok çok daha önemli bir huzur ve şehir merkezinde hayattan daha çevre daha - Patriğin Göletler zirvesine yükseldi iken Şimdi, Ostozhenka artık o kadar popüler nüfuslu aşırı sonuçlanan gayrimenkul müşterilerin tutum değiştirmek.

Rublesi, benzer bir sorun rağmen, hala en prestijli bölgelerinden sıralamasında ilk pozisyonunu kaybetme değil. Ama yavaş yavaş popülerlik kaybetme ve: özellikle, şimdi inşaat sınıfı lüks evler ve gayrimenkul fiyatları sınıra şişirilmiş değildir gibi altyapı gibi iyidir Yeni Riga, yönünde gider.

büyük seçim müşteri daha talepkar hale gelir gayrimenkul piyasasında mevcuttur. Günümüzde müşteriler malzeme ve altyapı ev üretimi biten, yer ve çevre her şeyi önemsiyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.