IlişkilerDüğün

Evlilik yıldönümü için Lively yarışmalar

Düğün - her yeni yapımı ailesinin hayatında önemli bir olay. Ancak bu kutlama hızla gerçekleşir ve hoş anılar sadece vardır. Birlikte geçirilen zamanı - Ama, düğün ek olarak, çift yıldönümü yılı kutlarız.

Yapılacak en iyi şey nedir?

Her zamanki bayram ek olarak, yine de bir sonraki tarihe arkadaşlarınızı tebrik gelen insanları eğlendirmek nasıl düşünmek daha iyidir. Bu durumda büyük bir yardımcı için yarışmalar vardır onların evlilik yıldönümü.

Pinokyo ve Malvina

ilk yarışma çiftler için özel olarak olacaktır. Böylece ailede kimin kim olduğunu belirlemek mümkün olacaktır. Yani, büyük bir kutu alıp erkek ve dişi şeyler zerre gereklidir. Daha çiftler gözleri ve bunlar dokunma elbise. Kazanan bir gardırop seçecektir daha doğru olacaktır. Bir kadın - Ayrıca, yarışma sonuçlarına göre adam ve birinin ailesi hala bir çizgi sonuca yapmak için olacaktır.

övgü

evlilik yıldönümü için yarışmalar Başka ne olabilir? Neden birbirlerine övgü değil çiftler mı? Bunu yapmak için, üzerlerinde yazılı harflerle küçük kâğıtlar hazırlar. Buna karşılık, karı koca kağıtları çekti ve kocası (eşi) öven belirtilen mektupta. Onların yarısı daha hoş ve nazik kelimeleri söyleyecektir birini kazanır.

bilgi

evlilik yıldönümü için aşağıdaki tekliflerin - Düşünme. Orada böyle calico olarak, düğün karakteristik adı verilecek lider, gerekecek ve karı koca birlikte bu düğün kutlamak yaşamın hangi döneminde tahmin gerekecektir. Bu cevapların açıklanması dinlemek için de ilginç olacak, bunlar çok eğlendirici olabilir. daha doğru bir tarih adlandıracağız birini kazanır.

dans

Ayrıca eğlenceli yarışmalar evlilik yıldönümü alabilirsiniz dans stili. Böylece, küçük toplar ve çift ayrılır davetlileri şişirmek mümkündür. En uzun huzursuz topu tutacak olan dansçıları kazanın. Hazırlaması da mümkündür bir dans yarışması bir karı koca için. Bunu yapmak için, çiftin belirli bir şekilde dans etmeye zorlanacak altında birçok ülkeden halk dansları, müzik seçin. Tüm ilgili ulusal müzik pas çoğunu yapacak birini kazanır. Ve tabii ki, mümkün olan en sıradışı dans için bir yarışma yapmak. Bu hızlı neşeli müzik için (örneğin Verka Serduchka gibi) ve dans dahil edilmelidir içinde "hazırlamasıdır" En sahiptir kazansınlar.

şarkılar

Ayrıca kendi evlilik yıldönümlerinde bir şarkı yarışmasına seçebilirsiniz. Çoğu doğru cevap verecektir kazanacağını sadece bir satırda şarkıları tahmin edebilirsiniz. Bir karaoke düzenlemek ve en iyi şarkıcı kutlamak için de iyidir. Fena değil, aynı zamanda oynamak "Ad Telden That" - şarkı tahmin etmeye çalışabilir katılımı konusunda.

"Ahşap" yarışmaları

çift birlikte 5 oturmuş olması halinde yıl (evlilik yıldönümü), yarışmalar uygun seçebilir. Bu ahşap düğün, böylece rekabet ağaçları dokunabilirsiniz. Bazı bitkiler belirli görevlerin düşünebiliriz özellikleridir. Ağır, böylece güç verecek rekabet - örneğin, meşe için. Aspen yaprak - Işık, bu yüzden karı koca kısaca kağıt veya yaprak önce görmek üzere, rekabet edebilir. Zengin fındık, böylece hız için onları doğrayın deneyebilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.