IlişkilerDüğün

Piyango: düğün - sadece en iyi!

düğün piyango - Bir kazan-kazan fikirleri herhangi düğün organize etmek. Neden bu kadar popüler eğlence nedir? Birincisi, kural olarak, çok komik geçer. Bunları ustaca, doğru öğeleri bulmak yenmek için gereklidir ve ziyaretçiler rekabet daha da eğlenceli hale yorumlar. İkincisi, bütün hediye gibi, inanıyoruz. düğün lüks sarayın, rustik restoranda veya (tarafından uygun hediyelik eşya niteliğine organize edelim Fabergé yumurtaları ve şampanya şişeleri kutlama unutulmaz ve sıradışı yapacak misafirler memnun edecek çikolatalar veya tuvalet kağıdı ruloları kadar). Böylece, popüler rekabetin ana noktaları göz önünde bulundurun.

düğün için Piyango: ödüller

- Günümüzde her konuk: rekabetin temel prensibi. Bazen organizatörleri tickets- "Dummy" kullanılmış veya kazandıklarınızı, diyelim ki, her beşinci bilet olun. Ama tasarruf reddetme daha iyidir.

hediye olarak çeşitli şeyleri hizmet edebilir. İlginç bir şekilde, (kağıt klip, bloknot, zarflar, belirteçler, silgi) ve "Sabun-brilnye" aksesuarlar (masaj ya da bir diş fırçası, ıslak mendiller, ayna, temizleyiciler, koku giderici, küçük havlu) ve ev eşyaları (tirbuşon mümkün ve kırtasiye yenmek iğneler, iğne, çanta, giyim mandal, mumlar ve şamdanlar) ve ürünler (meyve, şeker, baharat ve içecekler, tatlılar) ve daha fazlasını çantalar.

evliler yaşamına ilişkin özel hatıra ile gel. aslen Orenburg gelin? şehir manzaralı Mıknatıslar, takvimler ve kartpostallar büyük ödül olacak! yapan bir çocuk damat masa tenisi? Bu durumda, toplar pinpon masası - misafirler için mükemmel bir hediye. Yeni ortaya çıkarılan bir evli çift bu "kişiye özel" piyango seveceksiniz.

düğün misafirler bir sürü ve kısıtlı bir bütçeye topladı? Bu kesinlikle somut bir şeydir - Kim hatıra söyledi? Misafirler "bağışlamak" gülümsüyor olabilir gelin ve damat dans anne, öpücük tanık evliler evinde yemeğe davet, müzisyenler tarafından gerçekleştirilen şarkı ile. Özellikle sert ekonomi durumunda bu ödüllerden yararlanabilirler. , Alışılmadık bir piyango Katılıyorum!

Belli bir konuya adanmış düğün, kısmında, uygun hediyelik eşyalar almak gerekir. Fransız tarzı bir düğün Eyfel Kulesi veya Fransızca şarkılarla diskler şeklinde badem drajeler takılar uygun olacaktır için. Açık gökkuşağı düğün kırmızı eşarp, turuncu, portakal, sarı tuvalet kağıdı, yeşil tarağı, mavi kalem, telefon, mor pullu için mavi Kapak hazırlar. Sovyet tarzı zaferi son açığının ödülleri konu olarak gerektirir: karabuğday, muz, "bir fil ile" çay paketi, naylon tayt satın alın.

düğün Bilet Piyango

kolay seçenek - Davet doğrudan piyango bileti sayısını belirtmek için. Ancak, bunlar genellikle tüm aile gönderilir. Ve hatıra her düğün almalısınız. Nedenle davetlilerin sayısına ayrı ayrı bilet yazdırmak için daha iyidir. Tasarım - keyfi. Dilerseniz yapabilir ve stil onların tüm düğün olabilir. Bazen "piyango biletleri" sanat büsbütün eserleri haline gelir. beraberlik tarih evlilik günü gösterir gibi onlar, gelin ve damat fotoğraflarını koydu. Özellikle "rukastogo", bilet hatta "manyetik şerit" yapılan evli akrilik boya ve gümüş oda karışımı söz konusu kaplaması sıvı sabun 2 Eh 1. oranında, göze olanlar, baskı firmaları bir çizilmeye çizgili münhasır piyango biletleri satın .

Biletler sadece kutlama başlamadan önce misafirler verebilir. Ama onlar giriş bileti alışverişinde gerçek "piyango bileti", satın almak Konuk sunmak mümkündür düğün piyango. Ve biletler "SUPERLOTO" veya "Keno" çift gidin ve belki aile bütçesine değerli bir şey getirecektir.

Ne düğün için piyango ihtiyaç? Serin!

Ödüllerin Kolay dağıtım olmaz o kadar çok sevinç. Yarışmanın başarısı için önceden çekilişle öğelerin mizahi açıklamalarını hazırlamak gerekir. (Işık) "Bu konuda dünya daha aydınlık ve daha parlak hale gelecektir". (Pin) "Bu anlık durağı en kötü soğuk anlamına gelen". (Dantel) "Ne olursa olsun moda değişiklikleri, ne olursa olsun tasarımcıları ile geldi nasıl, konu asla eskimez". Bu düğün için çok komik piyango çıkıyor! ayetler daha eğlenceli "karşıtı reklam" ile gelebilir olarak deneklere verilir. "Çok değerli misafir olan karşın, ne yazık ki, bir paslı çivi vardır." "Biz zafer eğlenebilir: Eğer - sağda komşu öpmek!" "Bir çöp torbası daha Gerek hatıra". "Bu senin için gerekli olan veya yapamaz, burada ruj ruj." (Votka Shot) - "sarhoş Sen şanslısın, sizin için bir bardak olun!". Böyle kafiyem Bu kendini veya hazır örnekleri kullanabilirsiniz.

Tipik olarak, yarışma kurşun kendisi götürür. piyango değiştirecek İyi toastmaster tüm şirket için hediyeler, eğlence ve eğlenceli ücretsiz dağıtım değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.