İnternet ağı

Kurmak için adım adım talimatlar: Bir "güdü" Çevrimiçi bağlamak üzere

"Motive" nin dolgun adıyla Hücresel haberleşme uzun süre piyasa operatörleri belirdi. Başka bir şirket yakında "Motif" adı altında başlayan bağımsız çalışmaya başladı. Hücresel iletişim abone sayısı her geçen gün artmaktadır. ağ kullanıcıları kabul mutluyuz tarifelerin sayısını arttırmak.

Bu arada, abonelere etkin bilgi rağmen, özellikle son zamanlarda bu operatöre katılan bazı kullanıcılar için, bağlantı hizmetlerinde birçok soru vardır. "Güdü" çevrimiçi bağlamak için nasıl Özellikle popüler özel soru. Tabii ki, kurumsal telefon numarasını (111) yazın veya Salon gidebilirsiniz. Ama bazen bağımsız soruşturma yapmak ve bilgi bulmak çok daha hızlı olduğu şu ya da bu eylemi nasıl yapılacağına ilişkin adım adım talimatları.

Telefonunuzu ayarlamayı için en yararlı kılavuzu

Genel olarak, algoritma adımlar "güdü", çevrimiçi basit bağlamak ve bu smartphone'unuzdaki internetin mutlu bir sahibi olacak, böylece hemen hemen her kullanıcı kendi ayarlarıyla uğraşmak mümkün olacak.

Farklı işletim sistemleri farklı ayarlara sahip

Bu Android ve Apple telefonları ile akıllı telefonlar biraz farklı olduğunu belirtmek gerekir. "Android" konulu kurulum işlemini düşünün. Bu eylemler seti neredeyse saha ayarlarında girilmelidir yalnızca değişen bilgileri tüm mobil operatörler için aynıdır.

manuel ayar

Yani, bir "güdü" olarak elle internete bağlanmak için? Akıllı telefon alanında bulunan "Ayarlar" menüsü. Sonra, "Kablosuz" arayan ve "mobil web" sekmesine geçin edilir. Biz APN profili veya bulma hareket "hotspot". Biz sekme "Ayarlar" (o üstünde veya ekranın alt kısmında ya olmalıdır arayın) arıyoruz. Bu sekmede, menü çubuğu "Yeni APN» arıyoruz. yazının Rus analog - "Yeni erişim noktası".

Daha sonra aşağıdaki alanlar gerekir:

  • APN - inet.ycc.ru.
  • Ad - MOTIV.
  • Kullanıcı adı - motiv.
  • Şifre kullanıcı adı burada da yazılı motiv olduğunu tekrarlar.

Eğer bir profesyonel ortamlarda değilse temel veri giriş sonra alanın geri kalanı otomatik olarak ayarlanacaktır çünkü diğer alanlar, o dokunmamaya daha iyidir. "Kaydet" - Bundan sonra, sekmede profil fonksiyonlarını kaydetmek için gereklidir. Yeni erişim noktası listesinde artık kullanılabilir olduğundan emin olun ve sonra mobil aygıtı yeniden başlatın. iletişim, uygulamalar ve çok daha fazlası: Sonra ağ bağlantıları her avantajlarından yararlanabilirsiniz.

otoayar

İnternete bağlanmak için "güdü" olarak, ama yine de ilginç, güreş birçok alanları doldurarak etmek istemiyorsanız, "Otomatik olarak bir bağlantı kurma" - bu manuel yolla daha da kolaylaşır. Bu hizmet "Otomatik Ayarlama" denir "güdü" dir. Nedeniyle telefonunuzda birkaç tuşa basmaya kesinlikle mobil İnternet'in tüm avantajlarını kullanmanızı sağlayacak MMS, GPRS, WAP, yapılandırmak gelecek.

# 919 ve "Çağrı": otomatik telefonda internet "motif" bağlanmak için ekranda aşağıdaki tuş sırasını tıklayın. Ve seçim butonlar çift basarak Talimatlar telefon answerphone istemi başka bir işlem, size gereken verileri içeren bir SMS alacaksınız, onlar korumak ve aynı zamanda telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekiyor.

sınırsız internet

Modern koşullar İnterneti kullanmanın farklı kurallar dikte çünkü hücresel şirketlerin üyeleri, sınırlı trafik tarifeleri kullanmak daha az istekli - Eğer indirilen veri miktarına bakılmaksızın, resim, video, indir uygulamaları sonsuz sayıda görmek istiyorum. Bu nedenle, her zamankinden daha gerçek sınırsız internet hale gelir. "Güdü", bağlamak ve bu oran nasıl kullanılacağı ise, tabii ki, çağrıyı 111. açıklanır Ama kısaca, bu veri indirme konusunda yeni hiçbir sınırı için geçerli gelen tarifenin sadece bir değişiklik olduğunda. "Tam doldurma" ve "raf" dir şu anda: Bu firmanın birkaç at seçenekler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.