Ev ve AileBayram

Biz Anneannemin Günü'nü kutlamak!

ulusal ve uluslar arası, ciddi ve neşeli, laik ve dini: Birçok farklı tatil vardır. Hepimiz farklı kişilerle kamu etkinliklerinde ev sevgili misafirler veya toplantıda alarak kutlamak ve dinlenmek için seviyorum. Hoş tatillerden biri bizim gün ve onun büyükannesi.

Bu tatil, 2009 yılında Rusya'da çok uzun zaman önce değil göründü, ama her yıl popülerlik kazanmaktadır. büyükannesinin gün 30'dan fazla ülkede kutlanmaktadır fakat resmi tarih yılın farklı zamanlarda kutlamak, tek değildir. Rusya'da, tatil 28 Ekim'de düşer. Bu gün çok rastgele seçilmemiştir. (Slav geleneği) Ekim ayının sonunda atalarını ve aile değerlerini onurlandıran çeşitli ritüeller düzenledi.

büyükanne Bayramı Günü onları mutlu ve çiçek veya güzel ev bitkileri buketleri vermek, bu gün ve dedesi de tebrik mesajları Hollanda'nın Çiçek Konseyi girişimi sayesinde ortaya çıktı. Büyükanne çiçeklerle onların torunları görmek gerçekten çok memnun yapar. Bu tatil farklı nesillerin, sıcaklık ve anlayışla birbirlerini tedavisinde sevdikleri ve arkadaşları gerekli olduğunu bilmek yardımcı olur. Eh, bu büyükanne güzel söz söylemek için bir neden ile geldi onun nazik sevecen elleri ve iyi kalplidir takdir.

Kim en lezzetli krep ve börek pişiren? ninni ruh söylüyor ve ilginç hikayeler anlatır Kim yatmadan? Tabii ki bu öyle - sevgili babulechki. Ülkemizde hala tüm alt kendilerini sessizce çalışmak veliler sağlayan dedesi almak önemsediğimi çok yaygındır.

Büyük anneler farklıdır. Onların içmek umuduyla onların çocukları ve torunları bekliyor, köylerde yaşayan büyükanneleri vardır taze süt, bahçe taze çilek veya elma tankerlerden davranın. Birinin büyükannesi - Uzman-dikişçi: favori torun kaynaklandığı sevgi ve çorap ve eldivenli bir bağlayacak, donmamış koluna sıcak. çok farklı büyükanne var, bol bol seyahat "ileri" ve spor yapan ve gizlilik hakkında unutulmuş değildir. Ama, her ne büyükanne, hala bizim en sevdiklerimiz ve akrabalarım.

Dedesi sıcaklık ve konfor ile çocukluğumuzu süsleyen, kendi deneyim, hassasiyet dayanan iyi tavsiyelerde ve bizi kuşatmayı önemsiyorum. Onları nasıl ödeyebilir? Bize en azından bu Let aile tatili onun sayısız işlerini ertelemek, biz onlar için sıcak kelimeleri bulabilirsiniz, kalbiyle onları tebrik, sevgili nine nihayet onların zaman ayırıp ilgi. Muhteşem hediye bir fincan çay ya da büyükanneleri için favori eğlence üzerine anıların bir akşam olacak. onun doğum günü - Ve her aile kendi Gün büyükanne sahip olduğunu unutmayın. torunu gelir ve ayet söylerse büyükannesinin doğum günü, büyükanne, büyük olasılıkla duygu gözyaşı döktü, ve mutlu ol. Bu uzun şeylerin gerçek değerini anladı, pahalı hediyeler gerekmez - Ailenin hiçbir şey daha dikkat ve sevgi vardır. Bu nedenle, doğum günü büyükannem Tebrikler bu kalpten gelen sürece, her şey olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.