TeknolojininGadgets

Tablet ekranında değiştirilmesi. Kendimi nasıl değiştirebilirim?

Bugüne kadar, Samsung ve ASUS'tan tabletler ve telefonlar çok popülerdir. Şimdi sıra bilgisayar donanımı oldukça büyük üreticiler var. Bu şirketlerin plakalar, çağdaş işlevsel ve görünüş olarak caziptir. Ne yazık ki, ASUS ve Samsung cihaz pahalıdır ve çeşitli dökümler ciddi onarım gerektirmektedir. Biz operasyonun standart kurallara uyarsak, tabletler uzun sahiplerini görev yapacak. O döndü ve bu araçlar gibi, eksiklikler ve zayıflıklar vardır. Kim en yaygın hataları ortadan kaldırılması için yöntemler geliştirdi.

Tamir tablet. Değiştirme ekranı

Genellikle kırık ekran olarak böyle bir başarısızlık devaysa vardır. Bu hasar kolayca cihaz ASUS tablet ve "Samsung" alabilirsiniz. Bu durumda ekran değiştirilmesi mümkündür. Çoğu zaman, sorunu çözmek için hizmetlerine başvurun, ancak sorunu kendi başınıza düzeltmek için deneyebilirsiniz için. Bu cihazlarda zor olduğunu güçlü bir cam çizik edilecek. Zaten kırık ekranı alıp bıçakla üzerine harcamak Bu, bunu kontrol edebilirsiniz. Başka bir durum - cam çatlaklar kolayca gadget, sonra almaktır. Tablet ASUS ekranı değiştirilmesi para, zaman ve çaba büyük bir atık eşlik eder.

dokunmatik ekranı değiştirilmesi

Bazı modellerde, bunu en sık bozuldu veya arıza söz konusu olduğu, dokunmatik ekran ayrı değiştirebilir. Bu yedek o ekran ve sensör bölmek için gerekli olduğunu gerçeği ile karmaşık ve onlar sıkıca bağlandığından beri, yapmak çok zordur. Tablette cam telefonda çok daha kolaydır değiştirme, tabii ki, çünkü cihazın boyut taşımaktadır. Ekranın değiştirilmesi girişmeden önce unutmayın, bilgisayar ekipmanlarının tamir konusunda temel bilgilere sahip olması gerekir. Aksi takdirde, yalnızca sonradan para büyük bir harcama gerektirecektir zarar, yapabilirsiniz.

Satın almadan önce bir ekran onun brokar-numarasını kontrol edilmelidir. Değiştirmek ve kendiniz için bir dokunmatik ekran satın varsa, onun sayısına bakmak emin olun. Bazı devaysakh olarak "Samsung" ve ASUS - Farklı ekranlar. Onlar görünüm ve doğru boyutta benzer olabilir, ancak bunlar yerdeğiştirimiş, sonra cihazınız çalışmaz. Tabii ki, pek çok cihaz için uygundur dokunmatik ekran, varyasyonları vardır, ama ilk üreticiden öğrenmek zorundadır.

dokunmatik ekran ile ilgili sorunları giderme

Dokunmatik ekran gerekli sürümü bulmak oldukça zordur. Eğer bir model gibi ekranda bunu değiştirmek için gidiyoruz, sen sayısallaştırıcıyı yanıp gerekecektir. Bu - para, zaman ve çaba ek harcama.

Eğer bir cihazınız varsa dahili SIM kart altında bir yuva içinde bulunan olarak 3G, sayısallaştırıcı, olağan ücret farklı olacaktır.

Eğer bir dokunmatik ekranı değiştirmek ve işe yaramazsa size yanlış bir şey yapmış, çünkü servis merkezine başvurun. Bu durumda, uzman cihazınızı incelemek ve gerekli önlemleri yapacaktır. özel programlar dokunmatik ekran kurtarmak ile Tabletinizle yalnızca profesyonel olarak hayata geri cihazı iade etmek mümkün olmayacaktır.

değil kolay bir süreç - tablette ekrana değiştirilmesi. Daha önce bu rastlamak yoksa, o hatasız şeyi yapmak çok zordur. Yararlı ipuçları yeni dokunmatik ekran kurulumu size yardımcı olmak için:

• tablette ekrana değiştirilmesi - oldukça zahmetli süreç, yeni cam kurulumu sırasında, toz ve kir izin vermemeye özen. Eğer cam matristen ayırmanın çok yakında olmaz gerektiğini nedeni budur. Böylece zamandan tasarruf edecek ve daha fazla plaka temizlenir edilmeyecektir.

• ekranı değiştirmeden önce hasar ve çizik camını kontrol edin. Bundan sonra, plaka getirmek ve doğru boyutta olduğundan emin olun. Eğer arızalı cam takılabilir çünkü, yapmanız gereken bu.

matris tablet

tablette ekrana değiştirilmesi - Sadece yeni bir dokunmatik ekranı ayar değildir, hala hatalar bir çok şey var, ama onlar daha az yaygındır. o kadar hassas olmayan bir kırık matrisle tablet daha zor karşılamak ve değilse bu hasar zordur kırık cam. Bu durumda, yedek prosedürü dokunmatik ekranın yüklemesinden farklı olmayacaktır. Yeni bir matris, kabuğu sipariş ve ekranın başka bir bölümüne sensörü sopa gereklidir.

tablette ekran değiştirilmesi, yani matris kendisi, dokunmatik ekran değiştirmek için daha pahalıdır. Fakat diğer farklılıklar vardır. Eğer diğer modellerden onu almak çünkü Matrix, bulmak daha kolaydır. Tek şey - Eğer montaj kendini ayırt etmek gerekir.

Sonuç

tablette ekrana değiştirilmesi - Bir, zahmetli, pahalı ve karmaşık bir süreçtir. Bir cihazda cam değiştirmek için, sadece kabini sökmeyi gerek, bu sorun olmamalıdır. sabitleme bilgi bileşenleri değişecek kodunu görmek. Gördüğümüz gibi, matris - ekranın en pahalı parçası ve özellikle dikkatli olmalıdır. Birçok modellerde, pil konut devaysa bağlanır, çok dikkatli bir şekilde çıkarılmalıdır. Eğer pahalı bir modelde ekranı değiştirmeniz gerekirse, o zaman onarmak çok daha pahalı çıktı için bir uzmana danışmak en iyisidir. ucuz kadeh hasar durumunda Çinli tabletlerin daha iyidir bu riski ve yeni bir gadget satın almak değil. Onları Değiştirme Ekranı yeni bir cihaz olarak neredeyse mal olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.