OtomobilArabalar

Valeo Debriyaj - tanımı ve karakterizasyonu

Bugüne kadar, araba dükkan diskler ve geniş bir ürün yelpazesine sunuyoruz debriyaj sepetler. Bunlar arasında dünyanın ürünlerin yanı sıra az bilinen üreticilerin görebilirsiniz. Daha hiçbir şey bilmiyor modelini karşılayabilir. Avrupa'da neredeyse her üçüncü araba yüklü debriyaj Valeo, - Bugün yedek parçasını az bilinen firmalardan ucuz ürün satın alma seçeneği analiz etmek ve Avrupa'nın en popüler bakmak için gidiş değildir.

şirketi Tarihçe

Başlamak için, en neyi şirketin kendisi bakalım. Ve Fransa'da 1923 yılında geri kuruldu. Başlangıçta, firma debriyaj elemanları ve fren sistemlerinin geliştirilmesi ve üretimi yapan. en modern üretim teknolojilerinin kullanımı sayesinde, firma iç piyasada popülerlik çok kazanmıştır. Fren balataları ve debriyaj Valeo, yıllar içinde daha da talebin kazandı ve bugün itibariyle bu şirketin Avrupa pazarında otomotiv parçaları büyük üreticisidir. şirket de güvenilir ve vicdani üreticisi haline edilir, bu yüzden de sadece Almanlar ve Fransızlar, aynı zamanda Rus sürücüler bilinmektedir.

Valeo Debriyaj - yorumlar ve özellikleri

sürücülerin kendilerini göre, belirtilen kısmı çok yumuşak ve rahat. özel rahatsızlıklar meydana gelmediği ise güvenilirlik ile ilgili olarak. Eğer istatistik değerlendirme bakacak olursak, sen debriyaj Valeo tüm diğerleri arasında en iyi olduğunu fark ve her zaman memnun kullandı olanlar olacaktır. Yine - parçanın ortalama ömrü 160 bin kilometre (sorunsuz çalışma yaklaşık 5-6 yıl) ulaşır.

Neden debriyaj Valeo yüklemek gerekir?

  • parçalar veri üretiminde kullanılan Sadece en modern üretim teknolojisi.
  • Tüm parçaların kalitesi büyük ilgi verilir - bir evlilik satın alma riski sıfıra indirilir.
  • film ile ustaca bir ambalaj sayesinde, parça durumu hakkında endişe olamaz - her zaman güvenli ve ses olacak.
  • Her alıcı imalatçısı montaj talimatları için bir CD sunuyor. Bu detay tüm adımlar ve nüansları içinde açıklar ve aynı zamanda çeşitli diyagramlar ve fotoğraflarını gösterir.

maliyeti

Belki Valeo debriyaj olan tek dezavantajı, onun fiyatıdır. yabancı araba sürücüleri için bu maddeyi satın alabilmek için yaklaşık 6000 ruble ödemek. Valeo Debriyaj (2110) da, ucuz değil - yaklaşık 4,5-5000 ruble. Ama her durumda, belirtilen kısım 150-160000 kilometre mesafede güvenilir ve operasyonel uzun sağlayacaktır.

Ya aynı yedek algılandı, ancak fiyatı 2-3 kat daha azdır?

Kesinlikle sahte olduğunu ve debriyaj satın almak tavsiye edilmez. 2000 ruble dünya üreticisinin orijinal kısmını sunmaktadır olası değildir. Kendiniz için Yargıç - sürece bu detay Rusya'ya geldiği gibi, maliyeti 20-30 yüzde (gümrükleme ve nakliye hizmetleri) artı bir marj otomotiv dükkanda artacak. orijinal debriyaj fiyatı az 4 bin olmayacak çıkıyor Total.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.