Gıda ve içecekŞarap ve alkollü içkiler

Eğer etil alkol içmeye biliyor muydunuz?

uyuşturucu maddelerle ilgili farmakolojik özellikleri için etil, ya da etil alkol. Bu, eylem olduğu ve alkol uyarılma özelliğidir nedenle serebral korteks, hücrelerine de yöneliktir olmasından kaynaklanmaktadır. Bu belli vücut işlevlerinin bozulmasına yol açar içeride Böylece durumunda büyük miktarlarda sistematik kullanımını (alkol içmek).

Gıda etil alkol

Ev tedavisinde değil, aynı zamanda tıbbi uygulamalarda sadece kullanım Çok yaygın dolayı antiseptik etkisi, kan dolaşımını ve vazodilatasyonu arttırır. Bu arada enflamasyon ve ağrının azaltılması.

Bunu yapmak için, evde özel wrap pişirebilirsiniz. Tipik olarak, üç tabakadan oluşur: ilk bir alkol solüsyonu (% 40) emprenye edilmiş, ve daha sonra polietilen ve yalıtım konur. Böyle kompres de etkilenen alan karşı preslenmiş ve daha sonra bu konumda kilitlemek ve 2 saat bekletin olmak.

Etil alkol yükleyebilirsiniz.BREAKBREAKDevam sarhoş ama onun dışında, onun zayıf bir çözeltisi (% 20-30) daha önce bile enjekte damardan sorunlar gibi akciğer absesi. Bu noktada aktif dış ve resepsiyona iç ikisi için kullanılan çeşitli tıbbi özlerinin veya boyalar olarak kullanılmaktadır.

Endikasyonları

yanıklar, soğuk algınlığı, yaralanmalar, şok: votka doğrudan alkol, bir aperatif olarak değil, aynı zamanda endikasyonlar ve çeşitli koşullar içerisinde sadece alınabilir. alkol kötüye değil ve yarardan vücudunuzun daha zarar sonucunda neden olmazlar şekilde onun miktarı yeterli değildir Bu anlaşılmalıdır. Bu alkolün konsantrasyonu - İkinci şey hatırlamaktır. Terapötik (tıbbi) amaçları için gelir çözelti konsantrasyonlarının sonsuz bir raf ömrüne sahip% 33,% 40,% 70,% 90 ve% 95 arasında,. Bu radyasyon zehirlenmesi, stres, anksiyete, korku, nevroz olduğu durumlarda büyük yardım. Değil taşıdığı Alkollü için anlamı alkol yoksunluk şeklinde "can simidi" söz eller titreyerek en yakın eczaneye.

Apart etanol içebilirsiniz olmasından, bu yüzden onun "eğlence" için, konuşmak ve kangren, sepsis, pnömoni ve bazı bulaşıcı hastalıkların tedavisinde yardımcı olabilecek bir antimikrobiyal ajan olarak kullanılabilir.

uygulamaları

Dışarıda kullanım için olduğu gibi, cerrah her çalışma yüzeyleri ve el dezenfeksiyonu için% 70 çözeltisi ve silme uygular ya da sıkıştırır -% 40, yanma riskini önlemek amacıyla.

Etil alkol% 95 içme olabilir, ancak ilk olarak endikasyonlar bakınız istenen konsantrasyona, damıtılmış su ile seyreltilmelidir. bu 3.% 90 alkol, 6 oranında seyreltilmesi gereken eğlence için kullanılması durumunda, aynı zamanda, bazı ilaçlar için bir çözücü olarak kullanılan ve iyi bir özütleyici maddedir edilir.

yüzdesi göstergesi nedir?

Gelen vaka, ne zaman bkz etiket üzerinde şişe% 95'i, bu kutu sadece konuşma yaklaşık Gerçek şu ki bu çözüm is% 95 alkol, içinde ilişki için toplam hacim. gibi Bu sıvı rengi yoktur ve çok yakıcı tadı ve mavi alev yanan, şeffaftır.

Biz, etil alkol% 70 görebilir zaman, karışımın% 95 alkolden oluşur, ancak toplam hacminin sadece 67.5 parça sahip olan anlamına gelir.

Nasıl etil metil alkolden ayırmak için?

Etil alkol ama o kadar metil üzerinde, içilebilir. İlk ilgili olarak, ikinci teknik ise, içme suyu olarak adlandırılır ve bu dozun fazla 50 gram tüketilmesi durumunda bir kişiyi öldürmek için yeterlidir edilebilir. Sorun birbirinden ilk belirtilerinden fark belirlemek için ev mümkün olduğu iki yolu vardır, koku, tat, renk ve kıvam olarak bunlar tam sahip aynı ama sonuçta sorunları önlemek için, imkansız olduğu gerçeği yatıyor ya da diğer alkollü.

Sen sıvı kaynatın ve sıcaklık ölçüm yapmak için deneyebilirsiniz. Metil, etil, oysa 64 derecede kaynar - 78-mi de.

Eğer alkol içinde bakır sıcak tel daldırma Ve eğer, o zaman çürük elmaların kokusu gelecektir. Gelen durum endüstriyel alkol kokusu ise çok keskin ve hoş olmayan. bir sıvı ağızdan alınabilir olmasına rağmen, alkollü bir içki olarak kötüye ve kendi pişirme ile uğraşmak zorunda değildi. Bunun yerine, keyifli bir akşam verebilecek yüksek kaliteli ve sertifikalı ürünü satın almak ve en azından bir günaydın. Sağlık Bakanlığı uyarıyor çünkü alkolden votka ile bağımsız deneyler yaratılması için olduğu gibi, o zaman, ama sırf bilimsel ilgi, tabii ki, mümkün deneyin ...

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.