BilgisayarlarYazılım

Tarayıcının kendisinin reklam ile başlatılır: Olası nedenleri ve sorunu çözmek

Giderek, Modern PC kullanıcıları tarayıcının reklam ile hizmete başladığı problemi, karşı karşıyadır. Bu olgu her zaman tehlikeli kabul edilemez. Çoğu zaman kullanıcı kendi başarısızlığı ile başa çıkmak mümkün olacaktır. Buna ek olarak, tarayıcı kişilik ekip tarafından başlatılan ve daha sonra reklam sayfaları ve afiş çeşitli açmak olduğu durumlarda sık sık bulunmaktadır. Daha sonra, tüm bu sorunla başa çıkmak için nasıl öğreneceksiniz. Spontan lansmanı gelen uygulama ile mücadelenin hangi özellikleri dikkat etmek önerilir? Bildiğim kadarıyla durumun tehlikeli olduğu kadar?

ayarlar

Daha önce bahsedildiği gibi, tarayıcının kendisinin reklam ile başlatılır oldukça sık olduğunu, bir bütün olarak bilgisayara herhangi bir önemli zarar olmayacaktır. Ama bu fenomen göz ardı edemeyiz anlamına gelmez.

Spontan ilan ve afişler çırpılmış ayarlarla bağlantılı olabilir ile internette sörf için uygulamayı çalıştırmak. Örneğin, benzer bir fenomen Google Chrome'da nadir değildir.

Sipariş çalışmanın altında fenomeni kurtulmak için, bu basitçe sıfırlamak tavsiye tarayıcı ayarlarınızı. Bu Internet'e erişmek için her program için kullanılabilir özel aletler, kullanmak en iyisidir. Onların yardımı ile tamamen tüm ayarları temizlemek için teklif etti.

tarayıcının kendisinin reklam ile başlatılır? Ardından kullanıcı yapmalıdır:

 1. İlgili programı açın.
 2. "Ayarlar" a gidin.
 3. Seç menü öğeleri verilerin depolanması (önbellek, çerezler, tarih) ile ilişkilidir ve (temizle) biçimlendirmek.
 4. PC'yi yeniden başlatın.

kişi belirli bir tarayıcının parametrelerini sıfırlamak için özel araçlarını kullanmak istemiyorsa eylemlerin bu sekans, tavsiye edilir. Değil çok sık, ancak eylemin böyle bir kurs.

virüs

tarayıcının kendisinin reklam ile başlatılır? Bu durumun en yaygın nedeni PC virüslerinin kirliliğidir. işletim sistemi içine nüfuz bilgisayar enfeksiyon ne türüne bağlı sorunla mücadele ilkesini değişecektir.

Başlangıç için virüslere karşı bilgisayarı ve tarayıcıyı taramak için önerilir. Bunu yapmak için, Dr adlı bir yardımcı programını kullanabilirsiniz Web CureIT.

Bu durumda algoritma aşağıdaki talimatlara azalır:

 1. "Doktor Web" Uygun fayda resmi web sitesini indirin.
 2. Dr. başlatın Web CureIT.
 3. Tarama ayarları not tarayıcıları, sabit disk ve diğer medya her bölümlerde.
 4. Of PC ve uygulamaları tarayarak. tarayıcı aynı zamanda kapatılmalıdır.
 5. Test sonuçları için bekleyin. Bir virüs bunları temizlerken. Bunu yapmak için, iki düğme "Kaldır", "Onarım" ve vardır. İkinci yazıt ancak o zaman ilk ve tıklaması tavsiye edilir.

Sürecin sonunda bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalacaktır. Şimdi işletim sisteminin davranışını gözlemleyebiliriz. tarayıcının kendisinin reklam ile başlatılır?

yeniden

Sonra başka bir küçük resepsiyon kullanabilirsiniz. Bir bilgisayarda yalnızca bir masaüstü tarayıcısı varsa Genellikle, yardımcı olur. % 100 tüm ayarlarını kaldırmak ve uygulama ayarları kaldırabilirsiniz. Buna göre, bazı kullanıcılar tarayıcıyı yeniden yükleyerek sorunu çözmeye çalışabilir.

süreç aşağıdaki eylemlerden aşağı kaynar:

 1. "Denetim Masası." - "Başlat" Aç
 2. "Program Ekle veya Kaldır" git - "siliniyor ...".
 3. tüm yüklü yazılımların tam yüklenmesini bekle. Açılan sorun tarayıcı listesini bulun.
 4. Uygun imleç satırı seçin. Tıklayın "Sil".
 5. Sihirbazda im etiketleri gibi "tüm ayarları silin." kaldır
 6. tarayıcı silinene kadar bekleyin. Tekrar yükleyin. Başlangıç durumuna sonra Bilgisayar yeniden başlatma.

Bu yaklaşım sadece zaman zaman olur. tarayıcı reklam sözde "solucan" veya küçük sistem hatası ile başlar nerede Genellikle, durumlarda etkilidir.

görev zamanlayıcı

Ama hepsi bu değil! tarayıcının kendisinin reklam ile başlatılır? Nasıl bu fenomeni kaldırmak için? Daha önce teklif edilen tüm adımları atılmıştır, virüs zaten kaldırılmış olması mümkündür. Ama bir yerde muhafaza dengeleyen. Onlar tarayıcının başlatılması neden olmaktadır.

Örneğin, "Windows Görev Zamanlayıcı." kontrol edebilirsiniz reklam yayınlanarak Internet'e erişmek için uygulamayı çalıştıran bir görev ise, tek gerçek çözüm bu bileşeni kaldırmaktır.

Yani, iş kötü amaçlı yazılım iptal etmek için aşağıdakileri yapmanız gerekir:

 1. "Denetim Masası" açın. Bu "Başlat" düğmesine yer almaktadır.
 2. "Yönetim" bölümünü ziyaret edin. Burada "Görev Zamanlayıcı" görüntülenir tıklamanız gerekir.
 3. Sol bölmede, kelimeyi tıklayın "Kütüphane ...".
 4. Sağdaki göründüğü tüm görevleri araştırmak. Seçenek "Windows başlattığınızda" bileşenlere özel dikkat gereklidir. Bu "Eylem" sekmesini açmak zorunda kalacak.
 5. "Eylem" uygulamanın kök klasörden tarayıcıyı etkinleştirmek gelmez tescil edilmiş ise, "Kaldır" butonuna tıklayın.

Yani tüm eylem sona bu. İnternet uygulama erişim için gerçekleştirilen manipülasyonlara sonra normal şekilde çalışmalıdır.

Otomatik Kullan

Elbette istisnalar vardır. tarayıcı başlatılan ve reklamı açıp ise, Windows autorun kontrol edebilirsiniz. Birçok virüs nedeniyle bunları kaldırmak için problemlidir ne, burada yazılır.

fikirleri hayata için gereklidir:

 1. Win + R kısayol klavye basın
 2. msconfig hattında çıktı yazınız. ( "Çalıştır") Enter tuşuna basın.
 3. sekmesi "Başlangıç" gidin.
 4. Herhangi bir şüpheli belgeler arayın. "Yayın" sütununda odaklanmak tavsiye edilir. şüpheli veya tehlikeli görünüyordu hepsi seçin.
 5. Seç "devre dışı bırakın." Bunu yapmak için, bunun üzerine sağ tıklayıp komut tıklayın.

Küçük bir not - Windows başlangıç klasörü, prensipte, bir tarayıcı, çok kapatmak için tavsiye edilir eğer. Virüs zaten PC'den kaldırıldı Aksi takdirde, ağa erişim için uygulama boot esnasında işletim sisteminden bağımsız olarak açılacaktır.

kısayol özellikleri

Başka hangi sırları ve teknikleri kullanıcıya yardımcı olabilir? tarayıcı otomatik reklam ile başladı ise, uygulamanın kısayol özelliklerini kontrol etmek gerekir. Bu öneri uygulama World Wide Web'i çıkmak için durumlarda yardımcı olur sürekli pop-up reklamlar ve afiş olduğunu.

Ne yapmalı? Sen gerekir:

 1. Belirli bir tarayıcının etiketi bulun. o sağ fare butonuna tıklayın.
 2. Açılan fonksiyon menüden "Özellikler" i seçin.
 3. sekmesi "Kısayol" gidin.
 4. "Nesne" dikkat edin. Amaçla ilerlemek için gereklidir.
 5. yürütülebilir dosya tarayıcı adı (örneğin Opera.exe) sonra yazılmıştır Her şeyi sil. Genellikle virüslerin varlığında sitenin açılış adresini yazılır.
 6. "Tamam" tıklayarak değişiklikleri kaydedin.

Uygulamada, bu teknik gerçekten yardımcı olur. Yalnızca en sık kendi başlarına başlamaz reklam ve spam dolu tarayıcısı ile ilgili olarak.

PC kayıt

reklamları "Vulcan" veya ne olursa olsun tarayıcı başlatır? paniğe gerek yoktur. kullanıcı işletim sistemi kayıt kontrol edip temizlemek gerekiyor. Bu hem manuel ve otomatik yapılabilir. Eylemin ikinci ders kullanılması tercih edilir. Üzerinde biz durur.

"Yandex. Tarayıcı" Bilgisayardan virusları tüm kaldırıldı sonra bile reklam ile başlar? Sonra şöyle hareket etmek daha iyidir:

 1. Indirin ve Ccleaner uygulamayı çalıştırmak. Bu yardımcı program bilgisayarın kayıt ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.
 2. Sol menüde, kayıt, tarayıcılar ve sabit diskteki tüm bölümleri tarama seçin.
 3. "Analiz" butonuna tıklayın. Bir süre sonra o "temizlik" ile değiştirilir. Ve de bu butona tıklayın.

Sonra, program sadece kapatır. PC kayıt tamamen, bütün doğru hatayı temizlenecektir.

ek uygulamalar

"Vulcan" reklamlar veya benzer bir şeyle tarayıcısını başlatır? durumda hızlı hareket etmek gereklidir. Genellikle bu olay ek programlar ve tarayıcı başlar neden uygulamaların yüklenmesi eşlik eder.

Söz konusu sorunun kurtulmak için gereklidir:

 1. ve "Denetim Masası" Aç "Program Ekle veya Kaldır." gidin
 2. Tüm şüpheli uygulamaları bulun. Örneğin, "Vulkan".
 3. programı seçin ve "Kaldır" düğmesine tıklayın.
 4. Kayıt defteri PC temizleyin.

Temel olarak, hepsi bu. Şimdi tarayıcının reklam ile başlatılır ne yapmanız gerektiğini anlıyoruz. Bütün bu adımlar sabit disk biçimlendirme gelen işletim sistemini yeniden yüklemeniz yoksa.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.