BilgisayarlarYazılım

Program inceleme: "Android" Ebeveyn denetimleri

2000-ler. Ebeveynler çocuklarının ucunda days monitör ekranını harcıyor ve çocuksu siteler söz konusu endişe ediyor. Geçerli on yıl zaten daha zorluklar koydu. Bağımlılık ve İnternet'in tehlikeli köşeleri, aynı beş veya on yıl önce, ilgili olmuştur hala geçerlidir, ancak yeni teknolojilerin gelişmesi ile başka baş ağrısı eklemiş - mobil cihazlar.

o sokağa bebeği itmek mümkün olduğunu ve o yerde arkadaşlarıyla koşturup, ancak karikatürleri bakmıyor şüphem yok önceki eğer, mevcut gerçekleri bu güvencelerin veremez. Çocuk kolayca bankta bir yere oturup "Naruto" veya "Smeshariki" teftiş yerine Saha etrafında topu kovalamak devam ettirebilmesi için Modern mobil pazarı, tabletler ve akıllı telefonlar bize sağlamak amacıyla değil yorgun vardır. o karikatür değil, bir şey pohlesche sınırlıydı Ve eğer iyidir.

çalıştıran mobil cihazlarda ebeveyn kontrolleri ayarlamak anlamaya çalışın "Android" platformu ve aracın ne tür çocukların ellerinde gadget'lar en güvenli hale getirmek için kullanmak.

Temel işletim sistemi yetenekleri

Android sürüm 4.3 ve uygunsuz içeriğe çocukların erişimini kısıtlayabilir zaten yerleşik özellikleri yukarıda çalışan tabletler ve akıllı telefonlar. "Android" Ebeveyn Kontrolü etkinleştirmek yeni bir profil oluşturmak için "Kullanıcılar" menüsündeki yeterlidir ve gerekli kısıtlamaları belirtin.

Bu durumda ebeveynlerin bağımsız "tehlikeli" bir uygulama listesi erişimi engelleyebilir, hem de herhangi bir oyun alımlarını yasaklamak. Çocuk ekranının görünümünü özelleştirmek için yeteneği kalır, oyunlar, fotoğraf ve videoları görüntülemeyi oynarlar. veri koruma ihtiyacı gitmiş olsaydı, işlevsellik kolayca basitçe profil kaldırarak devre dışı bırakılabilir - ebeveyn kontrolünü kaldırmadan önce bunu göz önünde bulundurun.

Bu koruma yöntemi az etkin olarak adlandırılabilir, bu nedenle daha seçici bir şekilde ve tam olarak hareket harici uygulamaları, kullanmak en iyisidir.

Çal Pad

Ebeveyn denetimleri "Android" konulu programı "Plei Pad" kullanılarak ayarlanabilir. Bu ayrı olarak çalıştırılabilir dört kategoride içine işletim sisteminde mevcut tüm yazılımları ayırmasına olanak verir.

kategoriler:

  • oyunlar;
  • Bilgi tabanı;
  • gelişme;
  • diğer yazılım.

tablet veya akıllı ebeveyn kontrolü, bu kategorilerin her biri için, aynı zamanda ayrı ayrı uygulamalar için ayarlanabilir. Ayrıca, koruma başlangıcı (uyku, sınıflar) ve süresi belirli bir süre olarak ayarlanabilir.

O anne veya baba çocuklarının ilgilendiğini ne olduğunu bileceği şekilde "Plei Pad" "Android" konulu Ebeveyn denetimleri gadget kullanımı ile ilgili kapsamlı istatistikler sağlar. Buna ek olarak, yazılım, ebeveynler her zaman sevgili çocuğun hareketlerini takip etmek mümkün olacak bir arama işlevi ile donatılmıştır.

Xoolo Uygulama Çocuklar: Ebeveyn kontrolü

Bu yazılım tarafından ve büyük olasılıkla başlatıcısı ziyade ayrı bir uygulamadır. Bu nedenle, düzgün çalışabilmesi için size "Android" ebeveyn kontrol başlangıç programlarını atamanız gerekir sırayla açılış logosu gelişine çalışmaya başlamıştır.

İlk başladığınızda veliler menü ve diğer uygulama ayarlarını işletmek için gereken bir dört basamaklı kodu ile gelip gerekir. Bu yazılımın amacı - tamamen yüklü tüm programları gizleyerek "Android" ebeveyn kontrol etme. Anne ve baba kendilerini hangi uygulama çocuğuna erişim verilebilir karar var.

TimeAway

okulöncesi üzerinde duruldu edilmektedir önceki programların aksine, bu yazılım etkin bir akıllı telefon kullanıyorsanız Okul çağındaki çocukların kontrolü ve tablet için uygundur. Bu uygulamanın bir özelliği bir çocuk olarak gadget zorunlu yüklemesidir ve herhangi bir cihaz ebeveyn, üzerinde hangi, aslında, aynı kontrol olacaktır.

"TaymEvey" ile ve uzaktan erişim yoluyla, sen sınırları ve kriterleri inaktif tablet veya akıllı telefon ayarlamak her programın kullanımı ile ilgili kısıtlamalar belirtmek ve bir mola için yönergeleri (tam ekran), gönderebilir.

Yazılımın Özellikleri

acil ihtiyaç varsa ek olarak, hemen ve tamamen mobil gadget tüm işlevlerini devre dışı bırakabilir. Ayrıca, ebeveynler "Google MEIS" içinde yavrularının konumunu izlemek için ve cihazın kullanımı ile ilgili ayrıntılı istatistikler toplamak için fırsat var. korumasını devre dışı bırak, hem de dönüş, ana şey "tek tık" olabilir - bir şey yapmak mümkün olmayacaktır, aksi smyshlonoe çocuk basitçe silmek veya uzaktan program gizlemek, çocuğun gadget uygulaması "TaymEvey" blok erişimi - Kişisel olarak yapmak zorunda kalacaktır yeniden yükleyin. Eğer çocuk gadget ebeveyn kontrolü kaldırmadan önce göz önünde bulundurun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.