IlişkilerAldatma

Nasıl affetmek ne yapacağını eşinin İhanet ve

Sadakat - Her ailenin ilişkide en önemli özelliğidir. Ama genellikle çift değiştirmeye başlaması olur birbirlerine, bu çeşitli nedenlerden kaynaklanmaktadır. Daha önce, "hile eş" kavramı alışılmadık böyleydi ama şimdi daha fazla kadın karısının "sola" gitmeyi tercih ederim. o Bunu önlemek için ve olsun veya olmasın, bir eşin ihanet affetmek mümkün olduğu gibi ne, bu kararın gerekçeleri nelerdir?

O zamandan beri gün klasik edebiyat, biz biliyorum birkaç kahramanlarından kimlerdi basitçe emilir tutku. Anna Karenina, Isadora Wing, Madam Bovary, bütün bu kadınlar doyumsuz tutku vardır. Kısacası, ne yapacağını eşi ihaneti - bu uzaktan karşılayan bir kavram. romanlarında ve diğer hikayeler kahramanlarından Birçok başka, sevilmemiş adamla evli olmasına rağmen, bir sevgilinin beklentisiyle baygın olan. Birçok bilim adamları için bu tür yön en endişe olur. Kadınlar neden değiştiririm kocalarını yanı olarak ne kadınların tipleri olasılıkla değişmiş gibi, bu iki kavram da psikologlar sadece sosyologlar ilgilendiren, ancak. karısının İhaneti bu durumda ne yapacağını, bu soru birbirine benzer birçok cevaplar vardır. Bazıları, diğerleri hile affedilmelidir eminiz olamaz her durumda aldatma affetmeyi savunuyorlar. zina yatkındır kadınlar, sadece ler aşk ilişkilerinde ilgi çevresiyle, bir adam göremiyorum. Bu onları diğer maceraperest geçmek vardır. Ve sonra, zina sonra, o yapılır ve kendini korumaya çalışır ettiğini anlar. soru ortaya çıkıyor - karısının ihaneti ne yapmalı? Çoğu psikologlar affetmek olduğunu herkese olmadığını söylüyorlar ve o önemli değil - kocası veya karısı değiştirdi. Sen zorunluluktur be edebilmek için affet, çünkü eğer yarım öğrenir hakkında korkunç olaylar arasında ihanet üzerine parçası arasında onu kocası onun zihni eğirme tek düşünce - boşanma. Ama kısmı istemiyor eğer aldatma hayatta kalmak için nasıl, gerçekten bir kişi ve geride seviyorum - ailesi, çocuklar ve makul hayatı. Bir eşin Affet - kendi ilke ve ahlakı üzerinden adım olduğunu, af sadece "hain" için, bu ikisi için gereklidir gereklidir. günaha çok anı eşinizi (kocası) anlamaya muktedir - İyi bir psikolog bu durumda ne yapacağını hile eşi, yalnızca bir şeye ihtiyacım olduğunu söyledi. Gerek için ezilme ve kınıyoruz senin ruh eşin, do not suçlamak ona ait çöküntünün öyle is gerekli etmek ne anlamak motive Bu adam başına dakikalık İleride seçimlerin hobiler. Bu başa çıkmak için, af kararı daha kolay olacaktır. o zayıflık yenik ve bu eylemi neden - Bunu anlamak için, eşinize konuşmalıyız. cinsel hayal kırıklığı onun yarısı gözünde fark edilmez - ihanet hezimete uğrayan tarafın, ancak diğer tarafından sadece suçludur. Sen deneyimlerini paylaşmak ve birbirleriyle ve duşlar için dürüst olmak gerekirse, ve sonra her şey yoluna girecek, arkadaş olmak gerekir.

Belirli kavramlar vardır - sen daha da kötüye gidecek daha anlayabiliyorum aldatma belirtileri. Eşinizin diğer erkeklerin gözünde ilgi ve seksi hissetmek başlarsa, dikkatli olmalısınız. Belki bu birimlere, ve hile önlemek için çoğu yardımcıları olacaktır. onlar daha özgür hissediyorum çünkü nerede Birçok kadın, arkadaşları ile birlikte, giderek ziyaret diskolar ve diğer eğlence tesisleri değiştirmeye yatkındır. entrika eğilimli Kadın, görünümünü değiştirmek için, o neşeli ve kanatlı hisseder. Onun bakışları, değişimler yer almaktadır transforme olan. Aksi takdirde Karısını, ailesi ve kendine yardım etmek mümkün olmaz, eşi fark gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.