Haber ve ToplumEkonomi

Yüksek teknoloji: eğilim - satış büyümesini artırmak için

aynı yönde her zaman bilgi teknolojisi geliştirilmesinde Eğilimler - satışlardaki büyüme ve pazar genişleme artış. Yani, analistler, IDC, bu yıl arttı, yaklaşık 20 milyon. Adet tabletlerin satış tahmini. Bu nerede olacak bu gizli rezervler bilinmemektedir! 2013'te Apple iPad tablet pazar cihazına bağlı artacağı göz önüne alırsak onlar diyagonal ekran gerçek bir sayıdır, 8 inç.

. 2013 yılında tablet PC'ler sayısını - bilgi teknolojilerinin gelişmesi trendin ilgilenenler için, şekil 172 400 000 sunuyoruz. Ve muhtemelen sınır değil. rakam yılda 190.900.000. Birimlere artması beklenmektedir. bilgi teknolojileri eğilim olarak - bu büyüme, her şeyden önce, olduğunu. Yukarıdaki rakamlar, 2013 den 2016 beklenen tablet gönderiler yıllık ortalama artış 2017 sonunda, yani% 11 için 350 milyon. Tabletler hesap edeceğini göstermektedir.

Anlaşıldığı üzere, ekran plakaları 7-8 inç - günlük görevleri ile tüketiciler için en uygun. Büyük bir perde çapını sahip cihazlar, daha az talep vardır. Doğal olarak, bu eğilimin bağlı olacaktır. Bu, bu segmentte güçlü bir rekabet neden olacaktır. Çinli marka tabletlere göre üç ila dört kat daha ucuz "nouneym" ve rekabet giderek farkı düzeltmek.

Apple iPad eğilime ek olarak - bu da yaratıcılık. Bugün iPod'lar her zaman olağanüstü bir tasarım ve onların yadsınamaz görsel çekiciliği vardır. Ama sadece. Burada, özel dikkat harici hasara karşı korunma ödenir. Bu sorunun iyi bir çözüm kapakları vardır. Bu aksesuarlar moda yeni eğilimleri açmak. Bunlar standart dışı varyasyonlarda farklı malzeme ve her zaman şık, yaratıcı gücünden yürütülür. Hepsi görünümü ile memnun ve pahalı cihaz koruyacaktır.

Bu büyük bir artı olduğu neredeyse ağırlıksız kapsar. Onlar cebi geciktirmez. Apple her zaman yaratıcılık çalıştı. Bu çalışmalarının ana ilkelerinden biridir. Kapak cihazınızla büyüklüğü göz önüne alındığında, belirli bir model için sipariş edilebilir.

Mobil pazardaki diğer oyuncular için olduğu gibi, Google Android dikkat etmek gerek yoktur. Arkasında% 48.8 seviyesinde payıdır.

o% 46 düşmesi için tehdit için 2012 yılında, iOS cari Aynı yıl% 51 tutuldu.

Gelecekte bu iki mobil işletim sistemleri Apple ile eşit neredeyse kullanılacaktır diye. Yine de son - bazı iyi umutları.

Microsoft'un analistler belirli büyük popülerlik, Windows RT öngörüyor. piyasasındaki payı ise 3'den fazla% bekleniyor. 7.4% (2017) için% 1 (2012) - Ancak son zamanlarda, Windows 8 büyüyecek. Uzmanlara göre, Microsoft, tek yönde odaklanmalıdır ve maksimum çekin.

okuma cihazları için piyasada gelince, 26.400.000. E-kitaplar, 2011 yılında satıldı. Bu doğumların zirve oldu. Geçen yıl bu rakam 18.2 düştü ve 2013 ve 2014 e-kitap daha iyi satılacak. Oysa 2015 yılından bu yana bu azaltmak için beklenebilir Pazar segmentini ve son olarak, onun tamamen yok.

zaman gösterecek - Bu tahminler olsun Güvenilir. Gerçekten de, yüksek teknoloji dünyasında eğilim - yani sık değişen olduğunu. Ama bir şey kesin: mobil cihazların üreticileri bize daha fazla sürprizler pripodnesut. Hadi onlar hoş olacağını umalım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.