BilgisayarlarYazılım

Üç yöntemden birini kullanarak internetin hızını arttırmak

Sadece artışın görünüyor internetin hızına yavaş çevirmeli modem sırasında küresel bir ağın şafakta bilişim toplumu ile ilgilenen, mevcut telefon hatları üzerinden çalışan. Aslında, şu anda bile herkes birçok sağlayıcıları tarafından sunulmaktadır (50'den fazla megabit anlamında) yüksek hızda erişim, avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Sorun tarifelerin maliyet değildir. Gerçekten de, kablolu TV ile birlikte 100 megabit için aylık 5 $, bile zor çoğu için "satın alınacak" miktarı çağrılabilir muhtaç ailelere. gerçek nedeni yüksek hızda kablolu internet karşısında medeniyet eski Birliği bazı alanlarda henüz ulaşamamış olmasıdır. Buna ek olarak, bir dizüstü bilgisayar ile yoldayken, kablonun birçok kilometre olan bir bobin çekemez. Bu nedenle, tüm gerçekten taşınabilir cihazlar kablosuz iletişim ile ağa bağlı. Kullanıcıların bu grupların internet hızı ne kadar önemli artış farkında olduklarını söyledi.

Hatta aktif olarak reklamı 3G-erişim veya CDMA GSM operatörleri, normal bir sabit hat için oldukça geridedir olarak teklif etti. Ve GPRS veya EDGE konuşmak değil - onlar aslında yüksek kaliteli iletişimleri sağlayamaz. Bununla birlikte, internetin artış hızı bile cep telefonlarında mümkündür. Tabii ki, bir mucize beklememelisiniz ama fatura onlarca ve saniyede kilobayt yüzlerce, her ilave birim gittiğinde - Bir zafer.

İnternetin hızını arttırmak o Microsoft'tan diğer NT hat sistemlerinde aynı şekilde yapılır Windows 7'de. "Yedi", başlangıçta önceki sürümlere göre Ağı en iyi şekilde çalışır dikkati çekiyor. biz hız sağlayıcı tarafından sınırlanır beri, internetin hızında bir artışa, bazen herhangi bir optimizasyon eylemleri anlam taşımamaktadır rezervasyon olsun sana söylemeden önce.

Yani, ağın hızını artırmak için üç temel yolu vardır:

  • elle düzenleme kayıt ile;
  • uzman programları aracılığıyla;
  • başka araçlar.

Birinci ve ikinci düzenlemelerin çalışma prensibi sadece gerekli olan kayıt ayarlar ve bu, (İngilizce. Patch itibaren) "yamalar" bazı dosyalar çok nadir internet hızını artırmak için herhangi bir program olarak, aynıdır. Yazılımın bir avantajı kullanıcı kayıt ve çalışmanın yapısına dalmaları gerekir olmamasıdır ne bir veya başka bir kayıt sorumluydu. Sen XPTweaker (bölüm "Internet") önerebilir. Tüm ana ayarlar burada mevcuttur. Buna ek olarak, F1 tuşuna basın, ayrıntılı plan bilgileri almak yönetmek.

Bir sonraki programı - cFosSpeed. etkinliği hakkında Görüşler karşısında, bu yüzden bilgisayarınızda işlevselliğini test etmek mantıklı. Yükleme gereklidir sonra sistem tepsisinde karşılık gelen simge özelliklerini neden olabilir ve parametre "ping / kanal genişliği" ile deney için. ayarlar penceresini MTU ayarlama olanağı açılacaktır çift tıklayın.

Varolan oryantasyon programlarının tüm listelemek için bunların yüzlerce, anlamsızdır. Sen favori seçmek ve kontrol etmeli: Başka için çalışacak biri için çalışmaz genellikle bir şey.

Üçüncü yöntem sağlayıcı, ekipman veya sürücünün güncellenmiş sürümü yüklemesini değiştirme işlemini içerir. Bu yöntemler çok daha verimli kayıt defteri ile çalışan daha vardır. Onların tek dezavantajı - ek mali maliyetler ihtiyacı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.