SeyahatYol tarifi

Nerede Tolmachevo Airport - Sibirya büyük havalimanı

Nerede Tolmachevo olduğunu ve ne olduğunu, herkesin bilmez. Ancak, yolcuları bu Novosibirsk uluslararası havalimanı olduğunu kesinlikle biliyoruz. O Sibirya'da büyüğüdür. Bu Avrupa'ya Hindistan, Asya, Kuzey Amerika ve Güney-Doğu Asya yolları üzerinde önemli bir düğümdür. Havaalanından Rusya'nın bütün mevcuttur. Tolmachevo - bu da Rus Hava Kuvvetleri askeri uçağın bir temel oluşturmaktadır.

öykü

Bu Novosibirsk'deki tek uluslararası havaalanı. 21 km mesafededir - Tolmachevo tam konumu , Sibirya başkenti Ob uydu şehirde. Barnaul, Tomsk, Kemerovo, Novokuznetsk: yakın şehirlerden Novosibirsk sakinleri, aynı zamanda insanlara sadece kullanın. Aslında uçuşların bu çok sayıda başka ülkelere uçan olmasıdır. Birçok turist doğrudan uçuşları Novosibirsk için durmadan, seyahat tercih nedeni budur.

havaalanı 1957 yılında kurulmuştur. 12 Temmuz göğe buradan sonraki Moskova'ya ilk yolcu uçuşu yükseldi. Tolmachevo askeri havaalanı münhasıran kabul edildi yerin bu noktaya kadar.

büyük terminal binası saatte 1.000 kişiye kadar gönderebileceğini 5 yıl sonra açıldı. Yolcu trafiği yılda artmıştır. Bu yeni hava iniş şeritleri, aynı zamanda yeni bir terminal sadece inşa etmek zamanı.

Önce 1992, Novosibirsk Rusya'da sadece tarifeli iç hat uçuşları uçan. Ama 92 inci yılda havaalanı uluslararası statü kazandı. İlk Endonezya, Almanya, BAE ve Çin yönünde başlattı.

bugün

Şimdi havaalanı Tolmachevo Rusya'nın tamamının yolcu trafiğinin 5 olduğunu. 2015 yılında kendi hizmetlerini kullanan kişilerin sayısı yaklaşık 4 milyon olarak gerçekleşti. Bu 618 hektarlık büyük bir alanı kaplar ve iki pist var.

Ve kimse Tolmachevo havaalanı ama bu ve hala Rusya'da sivil havacılık en önemli nokta tam olarak nerede bilen edelim. Bu iç hatlar ve uluslararası gömlekleri için uçakları gibi uçmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.