Ruhsal gelişimRüya Tercümanı

Rüya Yorumu: Akarların rüyası nedir?

Mite çok tatsızdır ve bazen de zaman zaman ne yazık ki neredeyse her yerde bulunabilen tehlikeli böceklerdir. Bir rüyada kene gördüğümüzde ne bekleyebiliriz? Temelde, tüm rüya kitapları, rüya görmüş kene iyi bodrum katılıyorum katılıyorum. Ayrıntılı bilgi için Miller'ın en eksiksiz rüya kitabı olan çeşitli tanınmış kaynaklara geçiyoruz. Buna ek olarak, aile rüyası kitabının, Wanderer'ın modern hayal kitapının ve diğer uzmanlaşmış kaynakların kene görüntüsünü nasıl yorumladığını öğreniriz.

Kene ne gibi görünüyor : yeni bir aile hayal kitabı

Bir rüyada size göre bu küçük böcekler bedeninizde sürünürler, o zaman gerçek hayatta çok tatsız bir kaderi bekleyebilirsiniz. Yakın akrabalarından birinin ciddi bir hastalığa yakalanma ihtimali vardır, bunun sonucu olarak hastanın başucunda çok vakit harcamanız gerekir. Özel veya istemeden bir işareti ezdiğinize inanırsanız, gelecekte yalnızca düşmanlardan veya düşmanlardan değil aynı zamanda son davranışında bu davranıştan bekleyeceğiniz bir kişiye ihanet bekleyebilirsiniz. Eğer bir rüyada büyük bir böceği görürseniz, o zaman siz de yoksun bırakma tehdidi altındasınız. Bu nedenle, çok dikkatli olun, hatta ilk görüşte önemli olmayan kağıt ve belgeleri imzalayın.

Kene neye benziyor : Miller'ın hayal kitabı

Pek çok açıdan bu rüya kitabı yeni aile rüyası kitapıyla dayanışma içindedir, bu yüzden bu paragrafta Miller'ın hayal kitapında yalnızca eklemeler bulunmaktadır. Vücuttaki uyurken sürünen keneler, sadece olumsuz koşulların değil aynı zamanda böyle bir rüyayı gören birinin sağlık sorunlarını da harbing ediyor.

Kene ne gibi görünüyor : modern bir rüya kitabı

Bir rüyadaki ana karakterler küçük akarlar ise o zaman böyle bir rüya, sık hastalıkların ve hoş olmayan yaşam durumlarının habercisidir. Vücudun etrafında birçok küçük böcek bulunduğunu düşünüyorsanız, gerçekte, muhtemelen her şeyi aynı anda yapmaya ve aynı anda birkaç şey yapmaya çalışıyorsunuz; bu da dikkat konsantrasyonunu olumsuz yönde etkiliyor. Önceliklerini yeniden düşünmeye çalışın, iki tavşanı kovalarken hiçbirini yakalayamazsınız.

Kene ne gibi görünüyor : Wanderer'ın hayal kitabı

Bir rüyadaki akarlar sizi çimlerin üzerinden atlarsa, o zaman acı duyulara neden olan rahatsızlıklar veya hoş olmayan durumlara hazır olun. Ayrıca belki de, ne yazık ki kendi hayatınızı kökten değiştirmenizi sağlayacak çarpıcı haberler ve haberler bekliyorsunuz.

Genel olarak, bir rüyadaki akarların kötü bir işaret olduğunu görüyoruz. Bu rahatsız edici küçük böcekleri hayal ederseniz, gerçek hayatta kendinizi mümkün olduğunca korumaya çalışın, kendi sağlığınıza dikkat edin ve çevre ve işlerinize ve özellikle imzalanmış belgelere ve yeni girişimlere özel dikkat göstererek deneyin. Önemli olan, vaktinden önce kendinizi olumsuz bir zamana ayarlamamanızın en önemli yanıdır, çünkü rüyalarda gördüğümüz resimler genellikle bir kişinin hesaba katması gereken bir uyarıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.