BilgisayarlarYazılım

Yerel ağdaki Muhasebe lisansları

lisansların kaydı nedir? Neden bu kadar önemli? Bu sorulara verilen yanıtlar oldukça basittir. Yazılım - her şeyden nedense diğer şirket için gereken bir üründür. O bir fikri mülkiyet ve yürürlükteki kanunlar ile korunmaktadır ve bunun lisanssız kullanımı, aslında, hırsızlıktır. oldukça somut para cezaları ve cezalar yol açtığı için büyük ya da değil herhangi bir şirket, için, böyle, kabul edilemez. Bu nedenle, muhasebe lisans - Gerekli faaliyetler şirketin normal işleyişini sağlamak için. işyeri çalışanı yüklü yazılımlar için sorumluluk üzerine değildir ve manual unutmayın.

Tabii ki, herkes, şu veya bu şekilde bilgi teknolojisi ile ilgili başka benzeri Lisans Günlüğü görevi sistem yöneticisinin kafasına düşer ve onun günlük görevleri uzun listeye eklenir. Sıradan çalışanlar arasında - Bunu düşünmek bile, böyle bir savaş çağrılabilir ağ yöneticileri. Bir lisans kayıtları - kuralları olmadan bu kavgalar ana silah sistemleri analisti olduğunu. Ne olursa olsun tüm istek ve siparişlerin, işçiler hala şüpheli kökenli bilgisayar programlarının onların yanına getirecektir. Bu nedenle, kayıtları gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilmelidir lisans ve ihtisas programları yazılım yüklemek için tüm gerçekleri kaydedin.

Tabii ki, çok basit bir yol olabilir - tek tıklamayla hesap haklarını azaltarak kendilerini koymak için her şeyi yapmaya izin kayıtlı lisansları zamandan ve paradan tasarruf. sadece yapamaz sistem yöneticisi her yerde yakalamak beri Ama sadece prensip imkansız benzer olarak büyük küçük ağlar için yol gösterebilir. Hatta bir envanterini yapmak ve elle muhasebe lisans olabilir. Yine, de ağ bilgisayarları bir yeri vardır, eğer birden fazla gün sürebilir. Evet, ve makinenin son muayene sırasında üçüncü taraf yazılımlar, ilk kanıtlanmış artık yeni yüklenen göründü lisanssız yazılım çıkarın mümkündür. Bir çalışanın kendini büyük ölçüde onun işini kolaylaştırır veya performansı artırır ek yazılım, ayarladığınızda - Muhasebe lisansları diğer vakalarını tespit etmek yardımcı olur. durumda yararlılığını değerlendirmek gerekir ve muhtemelen onu satın almak.

Yani, program yükleyerek engellemek yapar - bir seçenek değil - bu, manuel muhasebe lisans imkansızdır. Bu durumda, tek bir yolu vardır - Özel lisans otomatik muhasebe yazılımı. Cesetleri kontrol eden herhangi bir zamanda bir rapor sağlamak için, onun zamanında güncellenmesi izlemek için mevcut tüm yazılımları sistematize sağlayacaktır. Ayrıca maliyetleri planlamak sağlayacak görünür tarihleri Abonelik dönemi açıkça olacaktır.

Ancak, lisans hesabı - yüklü programların sadece liste değil. Bu listedeki her öğe kullanım hakkını teyit ödeme hakkında herhangi mevcut belgeler ile teyit edilmesi gerekir. Lisans Günlüğü yönetici kullanılabilir belgeleri düzenlemek gerekiyorsa (kuyu, bu muhasebe personeli yardımcı olacaktır varsa) ve istek üzerine bunları sağlamak için hazır olun. Doğal olarak, bu bilgiler yanlış anlamaları ve hataları önlemek amacıyla güncellenmiş halini tutulmalıdır.

Böylece lisansların otomatik kayıt sadece kolaylaştıran sistem yöneticisi sorumlulukları, aynı zamanda ilişkili muhtemel sorunlardan şirket korumak telif hakkı ihlali.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.