BilgisayarlarYazılım

Mobilya simülasyonu için 3D yazılım - iki saat içinde en iyi iç

Modern bilgisayar yazılımı etkili planlamaya toptan süpermarkete en kısa rotayı arama ve ev maliyesinin muhasebe kadar birçok günlük görevler ile başa çıkmak için yardımcı olur. Beklendiği gibi, programın artan popülaritesi mobilya üç boyutlu modelleme elde etmek.

Bu hizmetlerin genelleme belirli bir dereceye anda çeşitli kategorilere ayrılabilir:

 • (Genellikle odanın tüm iç mekan tasarımı için yeteneği ile) mobilya simülasyon için bir program.
 • iş malzemesini kesme rasyonalize hizmetler.
 • Yazılım (özel cihazlarıyla bağlanmak için kullanılan) kesme işlemini izlemenizi sağlar.

Program yapımcıları, görselleştiricileri prim, shareware veya tamamen ücretsiz ürünler sunan büyük şirketler ve özel geliştiriciler vardır.

Mobilya simülasyon için bir program: özgüllük ve kapsam

tasarlamak ve kabine görselleştirmek ve döşemeli mobilya çeşitli durumlarda yararlı olabilir yardımcı Araçları:

 • Profesyonel ustalar ev mobilyaları ürün üretiminde başlattık.
 • mobilya mağazaları ve mağazalarda Satıcılar.
 • Tasarımcılar.
 • mülk sahipleri.

Onun seçimine zaman ve dikkat almalı böylece mobilya simülasyon için bir program maliyeti, teknik yetenekleri ve özellikleri, bir tasarım ya da üretim sürecinin organizasyon için esastır.

İlk Yardımcısı Sihirbazı

için Atölye programı mobilya tasarımı - makine ve alet aynı gerekir. Bilgisayar modellemesi kullanılarak önemli ölçüde inşaat çizim ve tasarım geliştirme optimizasyonu için zamanı azaltabilir.

Buna ek olarak, bazı üreticiler proje tahminlerini veya kesme sac malzemeyi işlemek için bir uygulama ihraç edilebilir geliştirilen geçtiği paket çözümler sunuyoruz.

profesyonel hizmetler için Autocad, bCAD, program şunları "Astra Tasarım Mobilya."

projenin hızla görüntülenmesi için mükemmel bir araç

, High-end mobilya sektörünü satan müşterilerine ikmal ettikleri ürünlerin organik ekleme ile gelecekteki iç kişisel projenin gelişimini sunan uzmanlaşmış Birçok salonları. Üretici yeteneklerine bağlı olarak salon uzmanları standart modüllere veya bireysel boyutlarına göre tasarım mobilya optimal konuma sunabilir.

Her durumda, mobilya simülasyonu için programı (PRO 100, Google SketchUp, "K3-mobilya tasarımı") müşteri ile satıcının veya tasarımcının iletişimi kolaylaştırmak için gerekli bir araç olarak görür.

Ayrıca sürecinde yer alarak , eşyaların yerleştirilmesi onun renklerini ve tasarım sürecinin derinliklerine parametreleri salonu istemcisi değiştirmek üreticinin teknik imkanlar, mevcut kısıtlamalar ve genel kabul görmüş standartları hakkında bilgilendirilir.

Sonuç, daha üretken müşteri satıcı ile diyalog, hem de onun sadakatini arttırmak olduğunu.

"Do It Yourself": Basit programlar mobilya simüle etmek

Kendi ev, daire veya ofis düzenlemesi Planlama, gibi mobilya geleceğin böyle göstergelerin temin edilmesi son derece önemlidir:

 • Boyutlar (tam veya yaklaşık boyutları).
 • Stil ve tasarım.
 • Renk.
 • bir bütün olarak iç organik doğası.

Mobilya 3D modelleme programı etkin bir şekilde bu sorunları çözebilir. Ev kullanımı için ödenen programların ücretsiz veya deneme sürümleri için PC'de kurulabilir oldukça uygun basitleştirilmiş hizmetlerdir. Tipik olarak, demolar ürün ile tanımak için tasarlanmıştır, ancak çoğu zaman projelerin geliştirilmesi için yeterlidir. En yaygın Mutfak Beraberlik, "IKEA mobilya planlayıcısı", üs Mobilya Tasarımcısı (dolaplar) içerir.

Mobilya simülasyonu için ücretsiz yazılım üreticisinin dizinleri sadece bu modülleri faaliyet göstermesine izin büyük şirketlerin promosyon ürünü olabilir. Böyle seçenekler kendi avantajları vardır: Eğer oldukça doğru gelecek alım maliyetini hesaplamak ve satıcı ile verimli bir diyalog kurabilir.

Mobilya simülasyonu için programın seçimi için genel ilkeler

Uygun bir program bulma alma, açıkça (teknik destek, düzenli güncellemeler ve yedekleme kaydetme özelliği olması gerekli ödenen programlar için) ayrıntılı talimatlar hizmetleriyle uygulama ve gerekli işlevselliği kapsamını yanı sıra beraberlik dikkati tanımlamak için gerekli önceden olduğunu.

Önceden bu parametrelerin belirlenmesi programı ile çalışma konusunda zorluklar birçok önlemek için. Buna ek olarak, mobilya tasarımı için herhangi bir program özellikleri ile minimal bir tanıdığı için gereken belli bir süre gerektirir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.