BilgisayarlarYazılım

Bilgisayar hesabının Programlar

Er ya da geç, her kuruluşun kendi yüklü bilgisayarlar ve denetime izin vermek için gereğiyle karşı karşıya kaldı donanım. on iş makinesinin dahi raporlama - bir prosedür uzun ve sıkıcı, sebat ve sabır gerektiren. ağlarda, bilgisayarlar ve diğer ağ donanımları yüzlerce bu süreç birkaç hafta sürebilir nerede. Bu durumda muhasebe bilgisayarlar için özel programlar standart manuel envanter üzerinde önemli bir çok avantaj vardır:

  1. Duyarlılık güncel bilgiler. Nedeniyle bilgisayarların kayıt için uygulama, kişisel bilgisayarların katılımcıların sayısına bağlı olarak birkaç saniye veya dakika boyunca gidiş şirketin ağ üzerindeki tüm verileri.
  2. Donanım ayarlarında değişiklik tarihine erişim kolaylığı. programların çoğu geçerli yapılandırmayı, hem de hiç yüklemiş ekipman ve makine tam bir listesini içeren her PC'de dosyanın bir tür olma bilgisayarlar dikkate alınması için. yüksek doğrulukla toplanan istatistiki bilgiler organizasyonda modernizasyon ve tüm bilgisayarların durumunun korunması için gerekli masrafları tahmin etmek.
  3. Kritik bilgisayar yapılandırmasında değişiklikler izleniyor. Herhangi yapılandırma değişiklikleri anında bilgisayara hesaba programı izlemek ve sistem yöneticisine günlük raporlara dahil. Bu da daha az üretken kullanıcı ekipmanı veya bunların yerini hırsızlığı önlemek için değil, aynı zamanda envanter kayıt yere onun daha sonraki dönüş için ofis ekipmanı hareketini izlemek için sadece mümkün kılar.
  4. Sunucu PC'de verilerin otomatik koleksiyonu. muhasebe için bilgisayar programları, örneğin, önceden geçici masasına veya belirli bir zaman periyodundan sonra, bir sistem yöneticisi temelinde katılımı olmadan veri toplamak için izin verir.

Bilgisayar envanter yazılım uzman hedef makinelerde zorunlu yükleme ile istemci-sunucu teknolojisine dayanmaktadır. Kendi iç döngüleri doğrultusunda ya belleğe PC'yi her başlattığınızda yüklenen ve sunucu takımında gerekli verileri toplar edilir. Kural olarak, bilgisayar programlarının hesaba çok zorlu değil almak, ancak kullanılan eski ve düşük uç makineleri için bir gözcü saati ile bilgisayar muhasebe programı başlatın yüzden, PC'nizin hızı üzerinde önemli bir etkisi olabilir. İşlevi sistem saati ve belli bir değere ulaşan uygulama başlangıcında başlatılması ile ilgili olarak zaman saymaktır. Bu düzen sadece nadir bir bilgisayar muhasebe programı (en fazla günde bir kereden fazla) başlatmak uygundur.

Yazılım kolaylık ek olarak ağdaki bilgisayarların otomatik kaydı, paket ve somut bir ekonomik fayda vardır. Onun sayesinde, o operasyonun optimizasyonu ile ilgili daha önemli konularda geçirebilirsiniz sistem yöneticisi, sırasında salınır kurumsal ağların veya modernizasyonu için tedbirlerin geliştirilmesi. Buna ek olarak, Yönetici her zaman kendi iyileştirme veya yaklaşık doğru kararlar bilgisayarların mevcut durumu hakkında ilgili raporlar alabilirsiniz bütçe planlama bunun için maliyetleri gelecek yıl. Böylece, herhangi bir otomasyon yazılımı bilgisayar envanter ile önemli ölçüde bir bütün olarak organizasyonun verimliliğini artıracaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.