GüzellikBakım ürünleri

Krem-emülsiyon "Muster Stelatopiya": yorumlar

Hamile kadınlar ve yeni doğan bebekler için hassas cilt bakımı için özellikle önemlidir. Fon verimli, hızlı hareket yumuşatmak ve cildi nemlendirmek için, mümkün olduğu kadar güvenli olmalıdır. Krem-emülsiyon "Muster tüm yenidoğanların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış Stelatopiya", bu gebeliğin tüm dönemlerinde bebeğin hayatı, hem de bebek bekleyen annelerin ilk günlerden kullanılabilir.

Açıklaması

Kozmetik hat "Muster Stelatopiya" iyileşiyor. Onlar Cilt bakımı için laboratuarlar Expanscience (Fransa) geliştirilen ve hamile kadınlar, yeni doğmuş bebeklerde doğum yapan edilmiştir.

araçlar seride hamam tereyağı ve krema emülsiyonu "Muster Stelatopiya" için yıkama için krem içerir.

Nasıl çalışır?

Krem emülsiyon yüz ve vücut derisinde fazla kuru uygulanır. Hızla bebek iyi hissetmek önler rahatsızlığı ortadan kaldırabilecek. "Mustel Stelatopiya" (krem emülsiyon), narin bebek cilt bakımı mikroflora kuru yapı ve hasarlı üst deriyi geri korumak için yardımcı yapabiliyor.

Bu araç, hemen, derin deri içine nüfuz eden bir lipit daha aktif biyosentezini teşvik arası madde ve koruyucu bir cilt bariyeri geri getirir.

krem Emülsiyon ayrıca aktif cildin dış tabakalar üzerinde çalışmaktadır: sayesinde aktif maddeler nemlilik epidermise, yumuşak hale gelir. "Muster Stelatopiya" deri geri ve kuruyana karşı koruma, normal su dengesini korur.

Neden geçerlidir?

Çocuklar için Serisi "Muster Stelatopiya" dermatit karmaşık tedavi ve cildin artan kuruluk için tasarlanmıştır. Daha iyi ve daha hızlı sonuçlar fonların dizi kullanmak için Pediatristler tavsiye:

krem yıkama için doğum yenidoğan bebekler ve yaşlılar, hamile kadınlar ve erkekler, hassas ve kuru cilde sahip insanların günlük bakımı için kullanılır.

Banyo yağı mükemmel cildi yumuşatır aşırı kurumasını önler.

Krem-emülsiyon "Muster Stelatopiya" nemlendirmek ve yıkama ve banyo sonrası hassas cildi korumak için kullanılır.

Birlikte bu fonlar dikkatlice kuruluk ve alerji, dermatit ve egzama eğilimli eğilimli epidermis, bakmak. Ama tamamını değil serisi tek başına ürünler olarak da kullanılabilir. En popüler emülsiyon olduğunu.

"Muster Stelatopiya": bileşimin

Bu seri hassas bebek cildi için özel olarak geliştirilmiştir. Bu özel olarak kabul edilir ve kozmetik ve dermatolojik alerjik reaksiyonlar ile çocuklar için değil, aynı zamanda mükemmel sağlıklı çocuklar için sadece uygundur.

Ana bileşen cilt bakımı anlamına gelmektedir - özel bir şekilde geri ve sahip olan bir normal ayçiçeği yağı, laboratuar yaratıcısı patentlidir.

"Mustel Stelatopiya" (krem emülsiyonu) ayrıca bu maddeleri içerir:

 • gliserol;
 • Vazelin;
 • erik tohumlarından bir ekstresinin hazırlanması;
 • kandelilla mumu.

Bu araç, mükemmel nem dengesini muhafaza eden ve içinde nem tutucu, cildin kurumasını korur.

Çamaşır yıkama için krem, ilave bileşenler ile zenginleştirilmiş:

 • glisin;
 • gliserol;
 • hint yağı.

Bu araç, mükemmel yabancı maddelerin cildi temizler, bu gerginlik, rahatsızlık hissi ortaya çıkmasını önler, yıkama için idealdir.

Banyo yağı içerir:

 • bir dizi başka yöntemlerle daha büyük bir miktarda ayçiçeği yağı;
 • badem yağı;
 • Papatya Roman;
 • sıvı parafin;
 • lesitin;
 • E vitamini

Serinin bir krem emülsiyon "Mustel Stelatopiya" ve diğer araçlar kokular, boyalar ve diğer zararlı kimyasal madde içermeyen unutulmamalıdır. Birçok anne favori çocuklar bu kozmetik hassas cildi emanet nedeni budur.

"Toplanma Stelatopiya" krem emülsiyonu: kullanım talimatları

Bebeğin cildi fon uygulamadan önce iyice su ile kirlenme temizlenmelidir. Aynı serinin bir krem temizleyici ya da banyo yağı kullanılması tavsiye edilir. Birlikte, bu fonlar daha iyi bir sonuç verecektir.

Yıkama işleminden sonra, deri iyi kuru olmalıdır. emülsiyon küçük bir miktarı, deri yüzeyine uygulanan ve daha hızlı absorpsiyon için dairesel bir hareket içinde sürülür.

krem büyük miktarda kurak alanlara neden Önerilen, aracı tamamen absorbe edilmez gibi zamana kadar ovalayın.

Herhangi bir durumda, bir emülsiyon kremi egzama ağlama derinin alanlarla uygulanmamalıdır. Bu yalnızca sorunu daha da artıracak. Bu alanda, orada alamadım en küçük parçası eşitlemek için bebek pudrası uygulayın.

iyi emmesi için izin verin ve sonra çocuğu giyerler. Bu arada, onu (oda sıcaklığı rahat ise, tabii ki), bir hava banyo yapmak bebeğinize masaj yapmak, onunla oynayın edelim.

Yan etkileri ve kontrendikasyonları

yaş sınırlarına olarak kullanılmak üzere hiçbir kontrendikasyonlar. Eğer fon herhangi bir bileşenine karşı aşırı duyarlılığı varsa, bunu kullanmak daha iyi değil.

Ebeveynler krem, yağ banyoları ve krem emülsiyon yan etkilerini fark etmiş tek vaka yoktu. malzemelerle aracı karşı alerjik reaksiyonların Olası görünümü. Eğer cilt durumu bir veya daha fazla fonların kullanımını başladıktan sonra kötüleşen fark ederseniz, "Toplanma Stelatopiya", kullanımı kesilmelidir.

Maliyet ve nerede satın almak nedir?

"Toplanma Stelatopiya" (krem emülsiyon, 200ml) yaklaşık bir buçuk bin ruble mal olur. Bir tüp uzun süre sürer. onun yağlı tutarlılık yana, tek bir kullanım için para büyük miktarda gerektirmez.

Bir eczane, kozmetik özel mağaza veya online mağaza olabilir kıremimizi. reçetesiz kullanılabilir.

"Toplanma Stelatopiya" krem emülsiyon: yorumlar

Birçok kadın zaten kozmetik serisini tadını çıkarıyor. Kötü Yorumlara bu gerçekten iyi krem olduğunu yazmak, bulunmuştur.

Orada krem emülsiyon sadece mükemmel bebeklerin cildi umurunda yorumlar, ama aynı zamanda yetişkin takdir ediyorum. Bunlar cilt mükemmel olduğunu yazmak, kaşıntı rahatsızlık, kuruluk gelen durdu.

krem emülsiyon, kullanım talimatları, bu makalede ayrıntılı olarak açıklanmıştır kullanım için açıklama ve işaretlerin anlamı - Tüketiciler "Muster Stelatopiya" tadını çıkarın. Yorumlar çocuklar için bu aracı kullanmak ve benim cildi nemlendirmek için kadınlara sergiledi. krem Not hangi yapay renkler ve tatlar hiçbir yer.

kurtuluş araçlarında bulunan kozmetik alerjisi olan kadınlar. Başka bir krem lekeleri ve döküntüleri olduğu gibi, uygun değildir, ve ideal bir araç olduğunu yazdım.

Tabii ürünler halkın çoğunluğu gibi, doğal malzemelerden yapılmış söylemek? "Toplanma Stelatopiya" dikkatle cilt bakımı ve bebeklerin cildi alır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.