OtomobilArabalar

Renault Kadjar: açıklama, özellikler, resimler

Renault Kadjar - 2015 yılında sürücüler Dünyanın yeni Fransız geçiti görmek mümkün oldu. "Japon» Nissan Qashqai biraz benzer bu modelin özellikleri. Onlar ortak bir platform, powertraıns ve diğer çizgisini paylaşır. Bu Renault-Nissan İttifakı gerçekleştirilen öne çıkan gelişme beri, şaşırtıcı değildir.

En sunumun ardından Cenevre Otomobil Fuarı sonuçsuz uzmanlar. Her şeyden önce, yeni model için kendi segmentinde popülerlik ve liderlik öngördü. Ancak, en önemli rakibi Renault Kadjar bir araba olacağını anlamalıdır Nissan Qashqai ikinci nesil.

Özellikler geçit

Japon Qashqai tam bir kopyası bu model adında edilemez. zaten bellidir ilk şey - dış tasarımı. araba Kadjar ana odak pürüzsüz hatları olduğunu. Vücut daha yumuşak ve daha pürüzsüz görünüyor, keskin kenarlar ve berrak düz çizgiler tamamen ortadan kalkmaktadır. Haricen Renault Kadjar daha bir spor araba gibi - zarif ve görkemli.

Biz "Japon" ve "Fransız" sonra hemen farkedilir fark boyutlarını karşılaştırırsanız. "Reno" Bu değişiklik onun "kardeş." Büyüktür Gövde uzunluğu - 4450 mm, dış kenarlarının genişlik - 1840 mm, ancak indeksi yüksekliği 1600 mm olarak gerçekleşmiştir.

Ayrıca gezinti yüksekliği boyutları odaklanmak istiyorum. Orada hemen fark Avrupa standartları. Kadjar açıklık 190 mm olmakla Qashqai 20 mm daha uzun o var. 472 litreye kadar yükler için tasarlanmış bir bagaj bölmesi boyutları.

dış

Yani, yeni model biz tasarımcılara önerim bakalım. Onun hatları kaput üzerinde ızgara ve yüzgeçleri özgün ve sıradışı şekli sayesinde çizilir V. otomobilin önünde uzaktan mektubu inceledi özellikleri. tampon da oldukça karmaşık çıktı nedeni budur. uzaktan bakıldığı zaman bunun Renault Kadjar «gülümsüyor gibi görünüyor." Baş Işık Optik şekli genel konsepti içine mükemmel uyum sağlar. Birçoğu için o gülen gözlerle ilişkilidir. Far uzun bir şekle benzer. küçük - Onlar kanadında set uzunluğunda oldukça büyük, ama geniştir.

Yandan görünüm de çizgileri yumuşatmak için inşa edilmiştir. Volumetrik tekerlek kemerleri, hiçbir paralellikler ve araba şıklık ve özgünlük bağlı dikdörtgen elemanlar. tavan ve pencere, bir şekil belli belirsiz bir damlacık benzeyen oluşturur. arabanın çevresinde aşağı akan Siyah astar, yumuşaklık hissini artırır.

Ne Renault Kadjar arka şaşırttı? Her zamanki gibi - hepsi aynı düzgünlük. Yükleme kapağı açık çizgiler yoksun olarak, yarım daire yan yüzeyi. Tampon oldukça uzun. arka cam bir oval şeklindedir. Işıklar vücutta boyunca uzanan, büyük, düzensiz ters yamuk vardır.

İşte içeri bakmak açtıktan. ilginç burada bir Fransız şirketi sundu nedir? Sürücüler de tüm Nissan Qashqai iç benzer olarak, bazı hayal kırıklığı yaşayacaktır. Ancak, bazı farklılıklar bulunabilir. Her şeyden önce, araç boyutunu artırarak iç mekan ölçüde genişletti. Bu kabinde ve bagajdaki hissedilir. 40 litre artarak Qashqai bagajın karşılaştırıldığında ve ayrıca dikkate bütün niş alırsak, rakam hala önemli ölçüde artması olduğunu belirtmekte fayda vardır. Ayrıca, yeni ürün direksiyon, gösterge paneli ve deflektörler şeklinde görülebilir.

motorlar

Kadjar modeli iki sürümü, tam ve ileri sürüş üretilmektedir. 1.6 litre hacim üzerinden hesaplandı ilk seti dizel motor. Sadece manuel şanzıman ile bir çift ayarlanır. Bu yapılandırmada araç 130 litrelik sınırlı rakam gösterebilir gücü. a. Sadece Avrupalı müşteriler için böyle ekipman Renault Kadjar sağlanacaktır. Test Drive aşağıdaki getirmeye izin sergi sırasında düzenlenen: hızlanma yaklaşık 10 saniye, yakıt tüketimi alır - 5 l.

Ön tekerlek versiyonu motorları üç tür ile donatılmıştır:

  • Benzin yükleme turbo 1.2 litrelik, dört silindir. Güç göstergesi - 115 beygir gücünde.
  • Motor - 1.6 litre yakıt - benzin, kapasite - 160 l. a.
  • Dizel 1.5 litre, maksimum itme indeksi - 110 lt. s., 100 km başına yaklaşık 4 litre yakıt tüketimi.

Kısaca fiyatlandırma

yenilik sadece Avrupa'da göründü iken. Yerli alıcı için takımlar tam listesi henüz bilinmemektedir. Ancak, bir kesinlikle panoramik cam tavan, LED optik, son multimedya sistemini ayarlamak mümkün olduğunu söyleyebiliriz. ek seçenekler vs. komple güvenlik paketi :. Acil fren kontrolünü, izleme işaretlerini, park radar, sahip olduğu için Ancak, böyle bir Renault Kadjar içinde (temel yapılandırma fiyatı 20 bin euro başlar) anlaşılmaktadır para önemli bir miktar ödemek zorunda edilmelidir. Bu nedenle, herkes onun göze ne seçer.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.