OtomobilArabalar

Lastikler Dunlop Buz Touch: yorumlar. Dunlop Buz Touch: Uzman testleri ve yorumlar

1888 yılında kurulan İngiliz şirketi "Dunlop", üretim ve otomobil lastiklerinin satışı yapmaktadır. Bu şirket, pnömatik lastik kullanan ilk biridir. Şu anda, hemen hemen her sürücünün bu marka hakkında bir şeyler duydum. Bu yazıda uzman değerlendirmeleri bakacağız. Dunlop Buz Dokunmatik uzun ağda tartışıldı. Lastik performans özellikleri, avantajları ve dezavantajları - lastikleri seçerken tüm bu çok önemlidir.

sivri üçgen şekli

Yana Goodyear şirkete ait payların ve hemen hemen tüm teknolojiler ve yeniliklerin% 75'i sadece bu şirkette alınır. Uzun birçok Japon ve Avrupalı markalar tarafından kullanılmış olan çok yönlü sivri, en belirgin avantajları görülen ve İngiliz şirketi olan. Geleneksel olarak ilk seferde ve üçgen dikenler orada kullanılmaz nedeni budur. saplama (en fazla 1.1 gramdan) ağırlığının yasası beri fazla metal bundan kaldırıldı. Kendi kenar uzunluğu frenleme sırasında doğrudan dahil olduğu şekilde koruyucu başak ayarlanır.

kazaların baskın sayısı nedeniyle uzun frenleme mesafesi gerçekleşmesi, çünkü hepsi oldukça mantıklı. Geliştiriciler düzeltmeye çalıştık. başak sayısı da artmıştır. отзывы. Daha önce ise 12 satır, yorumlar tarafından onaylandıktan buz üzerinde şimdi tüm 22. Bu oranda azalır fren mesafesi vardı. p Ice Touch - это отличный выбор для зимы. Dunlo p Buz Dokunmatik - kış için mükemmel bir seçimdir.

Yenilikçi yivler ve taban yüzü

Sırt deseni yönlü tip birkaç görünüşlerini ve sertlik değiştirilir. Kaburgalar önce iç nişan (levha) bulunur. Kauçuk bileşim katmanlı. Ki burada yüzey tabakasında silika içeriği, hem de polimerlerin önemli ölçüde artmıştır. Bu da, kritik, düşük sıcaklıklarda kauçuk esneklik sağlar.

Kristian Liz - lastik şerit, sıvı nitrojen içinde daldırma sırasında bir deney, - bir lastik "Dunlop" için yeni bir kauçuk bileşiminin yaratıcısı. Bunun bir sonucu olarak, bu aynı zamanda, sıradan kauçuk hemen hemen hiç direnç, çekme mukavemetinin en, elastikiyetini kaybetmez. altındaki sıcaklıklarda, -30 veya damla zaman, kışın sürüş sırasında Bu duruma göre, bu direkt olarak yansıyan.

etrafında Etkinlikler

Hatta görsel olarak lastikler kışın hızlı sürmek için izin verdiğini göstermektedir. Bu kanıtlandığı uzman yorumları olduğunu. Dunlop Buz Dokunmatik inaktif sırt blokları donanımlı. lastik bantlar hareketliliği sınırlı olduğundan, kontrol daha duyarlı hale gelir ve iyi bir reaksiyon gerekiyor. Böyle bir şekilde hızlı bir şekilde doğru yapmak, özellikle eğer alışması götürmek rağmen.

Eğer patinaj zamanında düzeltme yaparsanız, araç yörüngesini kaybetmez. Biraz geç ve biz "yakalamak" arabaya olmuştur. Ama aynı zamanda ben derler ve sürücüler hakkında bazı konfor ve güveni hissetti.

Bu kauçuk ile çok hızlı bir şekilde gidebilirsiniz. 190 km / saat mertebesinde maksimum güvenlik eşiği. Tabii ki, hızı hala değmez böylece buz üzerinde maddedir. . Ama acil bir durumda, herhangi sonuçları olmadan mümkündür "gömülmüş".

Lastikler Dunlop Buz Touch: yorumları testleri

Test verileri Lastik Gislaved, Goodyear, hem de "Bridgestone" gibi rakiplerin katılımıyla gerçekleştirildi. Bir an önce neredeyse özdeş "Dunlop" ve Goodyear olduğu unutulmamalıdır. Bu, her iki durumda da üçgendir saplamaların kauçuk bileşimi ve formunun bileşimi için de geçerlidir. Ayrıca, başvuru Yaramaz imal at aynı fabrikada hangi is located Polonya.

Ancak test sonuçları o kadar kesin değildi. Goodyear sessiz ve güvenilir ve aktif spor sürme için tasarlanmış "Dunlop" olarak konumlandırılmış olması. Bu tür bir lastik, keskin viraj arıza ile karakterize nedeni budur. Ancak, sorun deneyimli bir sürücü olmaya değil, bir acemi hemen yabancılaştırabileceğini. Bu uzmanların çok sayıda değerlendirme ile doğrulanmıştır.

Kaldırımda Kararlı davranış

Çok farklı kuru lastikler Dunlop Buz Dokunmatik yolda davranırlar. sahiplerinin Yorumlar kentsel ortamlar neredeyse mükemmel olduğu gerçeğine inmesi. en önemlisi yolda yüksek direnç, düşük gürültü seviyesi ve kuru asfaltta sürüş yeterli davranışı. Bu yarışta firması Goodyear esasen kaybeder.

Tabii ki, kar ve buz lastik üzerinde sürüş için çok iyi bir seçimdir. Ama test sonuçları, belirli sorunlar olduğunu açıktı. Örneğin, buzlu bir yüzeye hızlanma ve fren ile. daha istikrarlı ve sıralamaları liderlerinin yakın göstergesi olarak karda. Daha da iyisi, onlar kuru kaldırımda vardır. . Müşteri Yorumları bu lastik operasyonun kentsel modu için olduğu gerçeği aşağı kaynatın.

lastik sırtının sertliğini arttırmak

Zaten biraz daha yüksek belirtildiği gibi, mühendisler lastik bloklarının hareketliliği azaltarak sert taban yüzünü yaptı. Sözde "dinamik köprü" kullanılması mümkün artan yan yüklerde, taban yüzünün yan kısmının deformasyonuna ortadan kaldırmak için. Lastiğin kendine temizlenmesi için Groove geniş ve derin yapılır. Bu büyük ölçüde gevşek karda lastiklerin davranışlarını geliştirmiştir.

Bu gibi durumlarda, test ilk yer lastiği Dunlop Buz Dokunmatik aldı. sahiplerinin Yorumlar biraz azaltılmış lastik aşınması olduğu artan katılığından gerçeğine inmesi. kuru yolda seyahat Ayrıca yüksek bir yönsel stabilite ve kontrol edilebilirlik sağlanmaktadır. "Dinamik Sürüş" ellerinden geleni tarafını gösterdi ve şirketin son gelişmeler kullanılacaktır.

Lastiğin temel özellikleri

Görsel değerlendirmeye göre, göz, yönlendirilmiş tipte V-şekilli taban yüzü deseni yakalar. Karlı yol ve kuru asfalt gibi yüksek bir kontrol seviyesi sağlar.

Yukarıda daha önce de belirtildiği gibi, saplamaların üçgen şekli - mükemmel bir çözüm, bu tür bir kaplama üzerinde, dolayısıyla aracın dengesini buz üzerinde etkileşimi geliştirmek için bırakılır, ve.

Tabii ki, biz yalıtmak ve yivler yapılandırma olamaz. Onlar derin ve geniştir. Test sonuçlarının da gösterdiği gibi, su üst düzeyde temas çıkarılır, bu nedenle bu lastik etkili bir kızaklama direnir ve kelime "Su yükü", olasılıkları en aza indirilir.

Hakkında Lastik 15 yarıçapı çok olumlu geribildirim. Dunlop Buz dokunun (185/65 / R15) 88T, sürücüler göre, daha 185 mm lastik genişliğine sırasında en uygun temas alanı vardır. Sunulmuştur geniş merkezi taban yüzü kaburga kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, buz ve karda hızlanma ve frenleme - bir sorun değil. Mühendisler nedeni özellikle taban yüzü artan sertlik, yuvarlanma direnci bazı azaltmayı başarmıştır. Bu doğrudan azaltılması yönünde yakıt tüketimini etkiledi.

Lastik boyutu hakkında "Danlop Ays Dokunuş"

Bu ürünler orta sınıfın büyük arabalar için tasarlanmıştır. Şu anda, geliştiriciler 14'den ve 17 inçe kadar bir lastiği yayınladı. Prensip olarak, birçok için izin verilen kurulum ve 17 inç gibi bazı SUV yeterlidir.

As için genişliği en az 175 mm, burada ve maksimum - 225 Geniş lastikler sağlamak iyi çapraz gevşek kar, süre dar iyi davrandım üzerinde buz.

Lastiklerin yüksekliği 45 ila 65 mm'dir. önerilen maksimum hız - oldukça iyidir, ama lastikler bir spor olarak konumlandırılmış olarak, oldukça beklenen bir sonuçtur 190 km / s.

fiyat hakkında Biraz

Eğer tüketici değerlendirmeleri okuyarak öğrenebilirsiniz olarak daha ılımlı daha bu üreticiden fiyat etiketi, çok, çok yüksek düşünün rağmen.

Dunlop Buz Touch (başak.) 14 inç tarafından yaklaşık 3000 ruble mal olacak ve 17-tidyuymovaya lastiği yaklaşık 6000 ruble maliyeti.

Burada kadar ki ortalama rakamların, hız ve yük, lastik genişliği ve yüksekliği endeksi bağlıdır. Örneğin, 4.500.000 ruble hakkında 185/65 / R15 94T maliyeti. Bir 175/65 / R14 82T zaten oldukça ucuz 2800 hakkında.

Rusya'da en popüler modelleri hakkında konuşmak, o "Chevrolet Niva" ve diğer küçük SUV için uygundur R16 vardır. yaklaşık 4 215 200 ruble bir genişliği olan bir veri yolu maliyeti. bu kalitede bir ürün için fiyat etiketi daha fazla insancıl.

Finliler tarafından aynı "Hakapelita", aynı boyutlarda çok daha pahalı mal olacak. Aynı zamanda, bu lastikler çalışma karakteristikleri aynı seviyede yaklaşık olarak. pek fazladan ödeme mantıklı olsa Ama size, tabii ki, karar vermek.

Bazıları daha fazla yorum

lastikler Kuzey Avrupa'nın sert iklim için özel olarak tasarlanmış olduklarından mükemmel uyum, Rusya'da faaliyet etmektir. Lastiklerin bütün üreticilerin lastikleri tout ama bunların etkinliği her zaman yalnızca pratikte ispat edilmesi gerektiğini mantıklı. o karşılaştırmak için bir şey var, özellikle de anlamadığınız şey kontrol etmedi kadar böyle devam eder.

Bu çok iyi tüketici ve uzman değerlendirmeleri yardımcı olur. Dunlop Buz Touch (225/50 / r17), örneğin, hat en pahalı seçenek, hatta çok övdü. Birçok performans özelliklerinin herhangi kaybetmeden kauçuk dayanıklılık gözlemlemekteyiz. Bu operasyonun birkaç mevsim ilk kışın olduğu kadar yumuşak ve esnek kalır sonra bile vardır.

Burada modern teknolojileri ve mühendislik çözümlerinin önemini hafife almak zordur. Örneğin, lastikler "Dunlop" Goodyear ile aynı teknoloji ile üretilmiş. Son marka sadece en iyi el ile kendini kanıtlamıştır ve kalitesi ile ünlüdür etmiştir. Bu aynı zamanda başarıyla şimdi mükemmel ürün kalitesi ve yüksek güvenilirlik gösteren dünya pazarında satar İngiliz şirketi için de geçerlidir.

. V şeklindeki yönlü desen ve Çıtçıt özel bir form ile birlikte Sert sedanter koruyucusu ne olursa olsun durumun, herhangi bir yolda tarifsiz güven vermek.

özetlemek gerekirse

Biz lastiğin pozitif tarafının tüm inceledik ancak olumsuz yorumlar vardır. Dunlop Buz Touch (205/55 / r16) 94t XL, örneğin, ufak bir darbe deforme zayıf kablosu vardır. şikayet ve gürültü sürerken vardır. Ama doğrusu özellikle bu model için daha sivri oldukça azdır. veri yolu geri kalanı da övgüyle vardır. paketlenmiş ve buzlu yüzeyinde Mükemmel davranırlar ve kuru yollarda konforlu bir kullanım sağlar.

Birçok sürücüler lastik verileri arkadan çekişli araçlarda yüklü olması tavsiye edilir. ani sayısında artış bile kolayca buz üzerinde tepeye dokundu edilecek olması. Çalışma hayatında sahip çok, hepsi çok iyi. Ortalama olarak onlar 4 mevsim vardır, ama bazen daha fazla, sen sür ne kadar ve nasıl bağlı. Tabii ki, eksikliği gücü arasında kordon - eksi. Bu nedenle, keskin kayalar ve çukurlar daha sık tamir edilemez yanal kesik, söz konusu olduğunda özellikle tehlikeli sorunsuz geçmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.