ÇirkinlikInşaat

Giriş kapıları için Şevler. Kurulum ve bitirme

Ön kapı herhangi dairenin önemli bir parçasıdır. Sesler ve gürültüler kaçırmak evde güvenlik ve koruma, ısı tasarrufu sağlayacağı, hem de değil edebiliyor. Şimdi yeni bir kapı kendisi yüklemeye zor değildir. Ama bu değiştirme sırasında yamaçları etkilediğini bilmek önemlidir. Bu işe yaramaz kaçının - onarım spesifikliğidir.

giriş kapıları için Yamaç iki önemli etkileri vardır. Birincisi, bunlar apartman sıcak tutmaya yardımcı olur. Ve ikinci olarak, bu elemanları kullanarak kapının görünümünü yükseltebilir. dekorasyon malzemesi seçerken kalite ömrü bağlıdır gelen unutulmamalıdır kapı yamaç.

Nasıl ön kapı yamaçlarında süslemek için?

En ucuz ve en uygun yolu yamaçları süslemek için - bir sıva. Bu materyal, bir binada ses yalıtımı yüksek bir seviyesine sahiptir ve ısı korur.

kapılar için, pürüzsüz ve düz bir yüzey eğimleri elde edilmesi için olabilir alçı işlenecektir. Bu tür malzeme kolayca yapıştırıcı veya vida ile monte edilebilir. Alçı kapılar için Şevler odaya güzel ve zarif bir görünüm verecektir herhangi bir tasarım yöntemi dekore edebilirsiniz.

Binaların yamaçlar sandviç paneller kullanılarak yüksek düzeyde ısı yalıtım ve ses yalıtım sağlamak için yardımcı olur. Ama bu tür malzemenin kullanımı nedeniyle yapının özelikleri özel popülerlik almadı. yalıtım sandviç panel kalın bir tabaka alanının önemli bir kısmını örten kapı açma.

Kapı yamaçları bitirme için pahalı ama asil bir malzeme - bu ağaç. O kapı aristokrat bir görünüm verdiği, işletmek çok kolaydır. Ahşap Değiştirme MDF olarak hizmet edebilir. (Müşterinin bağlı olarak) Bu malzeme vernik ya da sadece lamine edilebilir.

Kurulum eğimi ön kapı

Giriş kapıları, iç aksine, daha dikkatli bir bitiş gerektirir. Yüksek mukavemetli malzemeler ısı korunması katkıda, gürültü azaltma yüksek bir seviyesine sahip olan seçilir. Kapı yamaçları montajı birkaç aşamada gerçekleştirilir.

Önce duvar ve bir kutu kapı arasında boşluklar kurtulmak gerekir. Onlar köpükle doldurulmuş ve bir bıçakla kesilmiş kuruduktan sonra ihtiyaç fazlası, vardır. tüm usulsüzlüklerin kaldırmak amacıyla yüzey sonra temizlenir.

Bundan sonra, düz bir yüzey primer uygulanır. Bu duvara sıva daha iyi yapışması için gereklidir. Hazırlama alçı karışımı, bu yamaçları istenen kalınlıkta bir yüzey tabakası uygulanır. Karışımın tamamen kuruduktan ulaşılmasını beklemek dekoratif bitirmek için devam edebilirsiniz. Çeşitli malzemelerin yüceltici kapılar için Yamaç önceden ölçümü yapılan tanımladık.

yamaçlar tamamlanması - bu çalışmalarında ilgi ve doğruluk var

kendi elleriyle yamaçlarda birleştirin oldukça basit. Daha hızlı bir şekilde çalışmaları tamamlamak tespit ilk tüm usulsüzlük ve eksiklikleri gidermek için denemek için çalışmayın, doğru gerekli ölçümler yürütmek: Önemli olan belirli kuralları takip etmektir. Ancak o zaman yamaçlarda bitirmek üzerine çalışmalarında iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Yüksek kaliteli malzeme onların ömrünü uzatmak için yardımcı olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.