OtomobilArabalar

Audi A3 Sedan - dönüşümün hikayesi ve nesillerin değişim

Audi A3 Sedan - 1996 yılından bu yana Volkswagen denilen endişe üretmektedir sözde küçük aile hatchback sınıfı. O yıl 2003'e kadar, çok birinci nesil, 9 yıl daha yayınlandı - ikinci ve 2012th yıl içinde üçüncü oldu. Yıllar içinde araba dönüştürülmüş ve geliştirilmiş ve dikkat bu hikaye gerçekten layık bulundu.

birinci nesil

Üç kapılı hatchback yıla 1996 yılında yaptı. Grubun platformda tasarlanmış ön sürücü araba - PQ34. Aynen bir yıl sonra ortaya çıktı "Golf" (dördüncü nesil) oldu. En uygun fiyatlı Audi A3 Sedan yaklaşık 101-102 litre sağlayabilir bir motor ile donatılmış edildi. a. Motor otomobil üreticileri ile ilgili daha fazla (bir silindir için) bir 1.8 litrelik, beş vana kurduk. Birimin atmosferik versiyonu etrafında 125 hp oluşabiliceği belirtilmelidir. c turbo -. 180 ya da 150 sırası türbini motorları 1.9 litrelik bir hacme sahip olduğu not edilmelidir. 90 ya da 130 litreye eşitti, sırasıyla güç,. a. Biz özellikleri Audi A3 Sedan konunun yılı için çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Kısa bir süre için o sürücülerin meslek kazanmayı başardı nedeni budur. Birkaç yıl sonra, 1999 yılında, yıl, bant beş kapılı Audi A3 Sedan yayınladı. Bir yıl sonra, geliştiriciler modelinin bir restyling yürütmek için karar verdik. Tüm zaman üretimi için yaklaşık 880 000 bu makinelerin serbest bırakıldı.

ikinci nesil

onların farklılıklarını fark mümkündü kez, sorunun diğer serileri makineleri oldu. İkinci kuşak Audi A3 Sedan da yeni seçenek var, çok daha büyük ve selefine göre daha geniştir. Beş kapılı ve yıllar hatta birkaç, sırası konvertibl doldurulan etti - 2004 yılında yıllık 2005th içinde, satış üç kapılı versiyonunda gitti. Bu araç "Golf" platformuna (beşinci nesil) için tasarlanmıştır. 115 ve 150 litre - Yeni motorlar da vardır. a. En güçlü modelde 250 "atları" geliştirdi altı silindirli motor, oldu. Tabii ki, bu sadece olabilir dört çeker araç. Turbo dizel hakkında birkaç söz söylemek gerekir. Bunların hacim 2.0, 1.9 ve 1.6 litre (L 170-90. S.) idi.

motorlar bir dizi dönüştürme

Zamanla, FSI serisinin benzinli motorları turbo vardı hangi motor değiştirmek. Buna göre, güç daha ve hacim oldu. Birinci ve 105 ila 200 litre arasında değişmektedir göstergeleri. s ve ikinci - 2.0 ila 1.2. Quattro - modifikasyonlar tercihen hepsi Çekişli güç aktarım, isim ile sipariş 1,8 ve 2 litrelik bir güç aktarım belirlendiği söz edilmelidir. hayatım konveyör Audi A3 Sedan birçok yükseltmeleri ve restyling yaşadı. Ve nasıl nesil tarafından değiştirildi kadar hala süren ne kadar bilmek.

üçüncü nesil

2012 yılında resim Audi A3 Sedan, bunun mümkün olduğunu yıl görmeye. geliştiriciler bu serinin otomobiller için iki litrelik kurduk benzinli motor. Güç 300 litre çıkışını sağlar. a. Yeni eksantrik mili, diğer piston, bağlantı çubukları takviyeli - bu yeni model kurulmuştur. Bir silindir kafası daha fazla ısı dirençli ve dayanıklı hale bağlı olan yeni alüminyum alaşımdan yapılır. tork 380 Nm - Motor ve tedbir, çok iyi, dikkat edilmelidir. Şaşmamak Audi A3 Sedan test sürüşü bir 5500 rpm maksimum miktarda, "Mükemmel" oldu. Motor önceki arabanın kıyasla başka bir beş kilogram az ağırlığında olduğunu belirtmek gerekir. Tabii az 5,5 saniyede, bir yüz kilometreye hızlandırır söylemek.

Üçüncü nesil Özellikleri

Bu modellerin Audi A3 Sedan arasındaki fark nedir? Yorumlar çok şey arabada değiştiğini göstermektedir. Örneğin, artan dingil mesafesi ve daha geniş ön parça haline gelmiştir. Ayrıca, üreticilerin 13 Vücut boyama seçeneklerini (metalik, üç - - tek renkle - sedefli sekiz ile iki) sağladı. parlaklık eklenen pencerelerin etrafında farklı seçeneklerin ek paket vardı. Tüm modeller bir altı vitesli manuel şanzıman görülebilir. Ve ambalaj bakıyor 17- veya 16-tidyuymovye sürücüler ayarlayın. Herhangi Arabada önemli olan bu, içeriden böyle görünüyor. Sonuçta, kabinde sürücünün direksiyon başında tüm zamanını geçiriyor. Geliştiriciler bunu kabul ve araba yaptık sürücü ve onun yolcular için en rahat, şık ve konforlu. Ve tabii ki, biz ek bir elektromanyetik valf kontrol sisteminin varlığı dikkat başarısız olamaz.

yeni modeller

Audi A3 Sedan yükseltilmiş ve geliştirilmeye devam etmektedir. Bu Sportback e-tron olsa unutulmamalıdır - Cenevre Motor Show'da açıldı melez araç. 2013 yılında, yıl, Mayıs Endişe "Audi" arabanın melez versiyonunun üretim başlangıcına ilişkin kararını onaylamıştır. 110 litre üretir Bu, aracın motoru. a. Sentetik metan veya doğalgaza ya çalışır. gaz geçirimsiz bir poliamid reçineden yapılmış Bu benzin deposu cam elyafı, karbon elyafı ile takviyeli.

Bu araba aküsü ile ilgili olarak bir şey daha belirtmek gerekir. Sonuçta bu tüm sistemin çok önemli bir parçasıdır. Ev çıkışından can tamamen sadece bazı dört saat araba aküleri şarj etmek. Sefer, özel istasyonlarda şarj eğer iki kez daha az olur unutulmamalıdır. Ayrıca, herhangi bir araç hızı için önemlidir. az 8 saniyede Bu model 100 km / h ulaşır. füzyonunun bir maksimum hız - 220 km / h. Belirli bir model için bu mükemmel performans. Bu modeli, satışlar görülebilir tarih denilen Frankfurt Motor Show Concern anda. Bahar 2014 - ışıkta ve satın alabilirsiniz makinelerin tanınmış üretici saflarında yeni bir araba vardı oysa.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.