OtomobilArabalar

"Datsun mi-DO": sahiplerinin yorum. Araç Özellikleri Datsun mi-DO

Ülkemizde Şu anda satışa yeni hatchback Datsun mi-DO gitti. Bu tasarlanmış ve ünlü "Lada Kalina" temelinde bir Japon firması tarafından geliştirildi. Moskova Otomobil Fuarı'nda sergilenen ilk kez hatchback için. geliştiriciler işin büyük miktarda yaptık. Hemen hemen tüm birimler ve araç bölümleri çok değişmiştir olarak, modernizasyon maruz ve makinenin dış bulundu.

Biraz tarih

Birkaç yıl önce, ABD'de Nissan Motor bayi liderlik kompozisyon o marka adı "Datsun" canlandırmaya karar verildi. Yeni araba segmentinin prototip ilk Datsun mi-DO piyasaya sürüldüğü temelinde, bir iç "Lada Kalina" olarak görev yaptı. o Tolyatti otomobil fabrikasına bir dizi teslim edildi manufacturing.

teknik özellikleri

arabaya baktığımızda, kolayca yerli "Kalina" özelliklerini öğrenebilir, ancak yalnızca hafif bir benzerlik olduğunu. sahipleri arabanın Datsun mi-DO incelemelerde belirtildiği gibi dedikleri gibi Temelde, makine zamanımızın ruhu içinde, oldukça çekici ve modern bir görünüme sahiptir. Buna ek olarak, bütçe araç oldukça ilerici teknik cihazlara kavuştu.

araba gövdesi beş hatchback kapılarda yapılır. Sportif ve agresif araba ekli elmas biçimli ızgara orijinal vyshtampovki ve sis lambaları ve farlar krom kaplama elemanları, güçlü tamponlar, geleneksel Japon tarzı yapılır.

"Mi-UP" küçük arabalar sınıfına karşılık gelir ve çok kompakt. Yani, boyutları aşağıdaki göstergeleridir. Makine uzunluğu - 3950 mm, genişlik - 1700 mm, sadece 1500 mm bir yüksekliğe sahiptir. Aynı dingil mesafesi de - 2476 mm ve yerden yükseklik 174 mm. Verilerden de anlaşılacağı gibi, boyut oldukça mütevazı, ama otomobil "Dattsun mi-do" hakkında yorum bu sürücü ve yolcuların kabin içinde rahat pozisyon için oldukça yeterli olduğunu söylüyorlar. Araç kolayca ılımlı off-road alanları üstesinden gelebilir. Bu hatchback yanı sıra balıkçılık gezileri, piknik ve ülkeye, şehre geziler için kullanılabilir.

araç içi

Hatta küçük boyutlar "Datsun mi-DO" nde, sahiplerinin yorum dört yetişkin sürücü dahil değil, onun kabinde rahatça sığabilecek söyledi. İç mekan tasarımı oldukça pratik yapılır. ön koltuklar rahat bir insan iniş katkıda ayarlardan geniş bir yelpazede, ile donatılmıştır.
Ayrıca, iyi gelişmiş bir yanal destek var. tekstil kalitede yapılmış koltuk kaplayan. Sürüş pozisyonu iyice düşünülmüş ve çok rahat olduğunu. Direksiyon kolonu sürücüsü, herhangi bir rahatsızlık vermeden makinenin çalışmasına olanak sağlar ayarlama iyi bir aralığı vardır.

Bilgilendirme gösterge paneli bir hız ve devir iki ayrı birimler şeklinde olan sistemlerin durumu hakkında bilgi sürücü bir sıvı kristal ekran arasında.

Özellikle dikkat hassas bir konuydu önceki modeli yerli otomobil gibi iç gürültü yalıtım özellikleri geliştirmek için geliştiricilere yönlendirildi. Şimdi Datsun mi-DO sahipleri sürerken motor, tekerlek ve rüzgarın gürültüye dinlemek zorunda olmayan bir araba gibi araç karakterize inceler ve tam huzur tadını çıkarabilirsiniz.

yeterli kalitede iç dekorasyon sırasında kullanılan malzemeler. Plastik paneller ve çıtalar gıcırtı ve yol düzensizlikler üzerinde sürüş esnasında takırdamazken. Bütün salon "Datsun mi-DO" göz önüne alındığında, sahiplerinin yorum makine ilerici taşımacılığın tüm gereksinimlerini karşılamaktadır, iç mekan modern ve şık bir tasarımı var gerçeğine işaret ediyor. Küçük boyutu ile, rahatlık ve konfor ile birlikte aynı zamanda çok pratiktir.

bagaj bölmesi

Yeterince ferah bir değil - sadece iki yüz kırk litre. olabileceğin bagaj uzun eşyaların taşınması için ihtiyacın olduğunda kısmen veya tamamen arka koltukta dönüşümü.

powertraıns

Rus yapımı VAZ-11186 motoru ile donatılmış Hatchback. kapasitesi 1.6 litre çalışma hacmi, O 87 beygir gücü geliştirir. Krank milinin 3800 rpm 'de, maksimum tork 140 Nm. dört silindirli benzinli motor yanal araca monte.

güç ünitesi Euro 4 standartlarını karşılayan ve yakıt enjeksiyon dağıtım sistemi tamamlandı. Motor karakteristikleri o iyi bir dinamiği, yüzlerce sadece on iki saniye geliştirmesine olanak sağlar. Saatte 170 kilometre - hatchback Datsun mi-DO çevirebilirsiniz maksimum hız. sürücülerin Yorumlar bunun bu sınıfın bir araba için fazlasıyla yeterli olduğunu ve böyle küçük kütleye sahip olduğunu söylüyorlar.

Yakıt tüketimi ılımlı çağrılabilir. Şehir - 9 litre pist - 5.8 litre ve karışık modu - 7 litre. Tankın hacmi fazla yedi yüz kilometrelik bir mesafeyi kapsayabilir tam tanklarında karma modda elli litre olduğunu göz önüne alındığında.

transmisyon

"Datsun" motor otomatik dört hız veya (konfigürasyonuna seçilen sürücülerin bağlı olarak) beş aşamalı bir mekanizma ile eşlenebilir. Bu durumda, değerlendirme sahipleri Datsun mi-DO olumlu yetmezliği zamanında ve olmadan transfer dahildir ve çok sessiz otomatik şanzıman, çalışmasını karakterize etmektedir. Otomatik şanzıman ile donatılmış Japon şirketi Jatco, uzun kaliteli ürünleri üreticisi haline gelmiştir. Bu nedenle, onların vites kutusu güvenilir yüksek performans kanıtlamıştır. Arabanın şasi, direksiyon ve fren sisteminin tasarımı anlamlı ve neredeyse standart değişmedi.

İlave ekipman ve aksesuarları

araba taşıma işlemini daha da kolaylaştırmak çeşitli ek elektronik cihazlar ile donatılabilir. Her serinin yapılandırmasına bağlıdır. Örneğin, olası elektrik sürücü ve yüklemek için aynalar ısıtılmasını dikiz, sis farları.

Merkezi kilit, hava yastığı tüm bu araçla donatılmış olabilir - ön yolcu koltuğu, steklopodemnye mekanizmaları, iklim control, yol bilgisayarı, işlevsellik çeşitli desteği ile multi-medya sistemi.

Ek kapasite yağmur sensörü ve ışık tarafı ön koltuk hava yastıkları, elektronik stabilizasyon sistemi ve park yardım sistemi.

Onlar araba hakkında standart Datsun mi-DO yorumlarıyla ilgili neler söyleyeceksiniz? Hatta bu uygulamada çeşitli eklemeler geniş bir yelpazesi var ve giyen tam teşekküllü yabancı araba gibi hissetmeye olanak tanıdığından, oldukça iyidir.

fiyat

Bizim sürücüler için ucuz ve uygun fiyatlı en seçkin araba - maliyetinin sorusuna, kesinlikle "Datsun mi-do" ile ilgili olarak. Geçerli rublesi döviz kuru 412 000 arasında olan en Sonuçta, maliyeti. Aynı zamanda, bu tür "Skoda" ve "Volkswagen" olarak rakipler neredeyse 2 kat daha pahalıdır. Üst düzey yapılandırmasında "Datsun mi-DO" 540.000 ruble satın alınabilir. Ancak bu "çan ve ıslık" tam bir paketi ile bir sürümüdür. Burada ve otomatik şanzıman ve klima ve tüm çevresinde hava yastıkları ve çok daha fazlası.

"O-UP Datsun"

Bir hatchback arka araba ile birlikte, sedan versiyonu geliştirildi. Bu yerli "Hibe" esasına göre tasarlanmış ve ekipman açısından ve görünüş olarak hem benzer özelliklere sahiptir edildi. Özellikle Aracın önünü ilgilidir. -D Datsun ilk gösterim onun muadili ile aynı olan. araba kullanımı kolay ve kullanışlı, bütçe sınıfın temsilcisi hem de konfor maksimum seviyesine sahiptir.

karakteristikleri

Arabanın temel sürümü 82 beygir gücü motora ve beş vitesli mekaniği ile donatılmıştır. Ayrıca, makine fren, ısıtılmış ön koltukların, hava yastıkları, sürücü tarafına monte edilir.

Makinenin daha pahalı versiyonu 87 beygir bir motor ile donatılmıştır ve çeşitli elektronik sistemler ve ekipmanlar ile donatılmıştır. Pencereler, saç kremi, trafik durumu, hava yastıkları, elektrikli menzil izleme yardımcı sensörler - bu oldukça makul bir fiyata kit mevcuttur cihazların tam listesi değildir.

araba fiyat ve kalite parametrelerine karşılık gelir ve ahlaki eskimiş için mükemmel bir alternatif olabilir ve fiziksel olarak yerli otomobil endüstrisi araba modelleyebilirsiniz: "Datsun Ondo Mi-Up" Kötüye Kullanmak, sahiplerinin yorum bir konuda hemfikir.

"Datsun It-Up, Mi-Do" - değerlendirme sahipleri

Sürücüler yolda kararlı makine, iyi, küçük düzensizlikler "yutar" derler. Hatta agresif sürüş tarzı ile sessiz Otomatik şanzıman, iyi bir kayma. Sıcak havalarda klima düzgün çalışıyor. arabanın bu sınıf için mükemmel kabul edilebilir yaklaşık yedi veya sekiz litre ortalama tüketim.

operasyonun sadece birkaç yıl içinde, sahipleri (Datsun mi-DO) yorum makine ve sistemlere büyük aksaklıklara yokluğunu not edin. Bu kısmen, en azından bir araba güzel ama ülkemizde yapılmış, oldukça güvenilir ve kullanışlı. Gelecekte, o kesinlikle sahiplerini hayal kırıklığına uğratmadı.

Bir araba "Datsun mi-DO" satın alacak olanlar için: çoğunlukla değerlendirmeleri sahipleri gerçek ve araba hoş şaşırtıcı. Yolda, onun en iyi yanını gösterir. Gerçekten birlikte sürücülere iç tasarım zevk ve oldukça prezentabl bakmak.

Bu yüzden araç sahipleri, şartname, tasarım ve fiyat "Datsun mi-DO" yorumu ne olduğunu buldum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.