Haber ve ToplumÜnlüler

Çocuklar Tycoon: ne kadar büyük servetlerinden mirasçıları yaşamak?

Bu çocuklar okul çağında olup iyi pahalı arabalar usta ve lüks butikler suda balık gibi hissediyorum. Kolayca - Onlar normal bir okula bulmak, ancak gece kulübünde olmayacaktır. Kim bunlar? Nasıl oligarkların çocuklar?

Çocukların Rus zenginleri eğitimli Nerede

Bizim oligarkların çoğunluğu evde çocuklarına öğretmek için tercih ediyorum. Öncelikle güvenlik nedeniyle. Çocukları yurt dışından genellikle iyi öğretmenler davetlidir.

Hala Moskova'da, çocuklarını okula göndermeye karar olanlar için, örneğin, özel yatılı okullar var.

Okul günü lüks otomobillerin başında sayısız güvenlik geçmeden avluya doğrudan bu okullara zengin mirasçısı getirdi söylenir. çocuğu ayır sadece pasaport sunumu insanları güvenilir olabilir.

Bir örnek Moskova'da Lomonosov Okulu, nerede olacağını Rus oligarkların çocukları.

Olimpiyat şampiyonu kızı ve eşi Fedora Bondarchuka Mikhail Semenduev yeğeni - - Kanal biri genel yapımcı oğlu - şarkıcı Yasemin, Artem Sığır Semen Fayfman oğlu Lomonosov Okulu Liza Mamiashvilli tamamladı.

Çocuklar yüksek öğretim almak Rus oligarkların dünyanın en iyi kolej ve üniversite candan onlara kapılarını açtı - genellikle yurt dışına. Elbette istisnalar vardır, ünlü Moskova Devlet Üniversitesi de zengin insanların çok çocuk tamamladı.

Biz zengin Rus ailelerin en ünlü yavru anlatacaktım.

Yusuf Alekperov

oligarkların çoğu Rusya ve Ukrayna'da yaşıyor. "Gerçek" zengin, yüz sadece birkaç vardır ülkemizde pek çok değildir onların servet milyarlarca tahmin edilmektedir.

Yusuf Alekperov - Rusya'da zengin ve en uygun talipler arasında. Babası - petrol şirketi "LUKOIL" Vagit Alekperov başkanı. O şiddeti tek oğlu tutar. zamanla üst düzey bir görev almak için babasının görüşüne göre, oğul alttan başlayarak kariyerinin her aşamasında, şirket içinde gitmek zorunda. Derhal petrol ve gaz Yusuf Fakültesinden mezun olduktan sonra üzerine, Sibirya çalışmaya başladı petrol kuyuları babasının. Yani sosyal etkinliklerde de olmaz.

Victoria Michelson

Victoria Michelson - zengin Rus gelin. Babası Leonid Michelson "Novatek" yöneldi. Onlar Victoria onun istihbarat ve mütevazı hayat tarzı ile bilinir söylüyorlar. O bir hayır fonu kendisi diğer zengin yatırımcıların ilgi yoğun ve başarılı bir şekilde yatırım başında.

Marat Safin

Marat Safin - değil tenisçi ve şarkıcı Alsu, ünlü oligark Ralif Safina oğlu kardeşi. Bu şeker ve birçok şeker tarlaları üretimi için fabrikaları vardır. Bu işin yanı sıra pop kariyeri ile kızkardeşi Alsou ile iyi bir baba, yağ işadamının yardım etti. Ancak, süre Marat daha çok kazanır daha fazla harcama.

Anastasia Potanin

Kızı Vladimira Potanina, popüler dergisine göre, Rusya'da zengin üçüncü büyük devlettir, başarıyla jetski yapan. O bu sporda Rusya şampiyonu. Anastasia'nın babası Soçi'de Olimpiyat tesislerinin yapımı için bilinen inşaat şirketi, çalışır.

Vladimir onun multi devlet hayır, değil çocuklarının miras vaat söylenir. Ama görünüşe göre, Anastasia tek yapması gereken bir şey var, üzgün değil. Gördüğünüz gibi, çocukların kendileri kazanmak Rus oligarkların edebiliyoruz.

Anton Viner

Ünlü jimnastikçi Irina Viner oğlu ve üvey Alishera Usmanova - Rusya genelinde bulunan seçkin restoranlar, güzellik salonları ve solaryum salonlarına bir bütün ağın şu anda sahibi. Doğal olarak, iş geliştirme para Anton üvey babası verdi.

Kira Plastinina

En genç Rus tasarımcı Kira Plastinina şimdi inanılmaz derecede popülerdir. Onun giysileri ABD, İngiltere, Japonya, Çin ve diğerleri, aynı zamanda yurt dışında sadece Rusya'da değil satılır, ancak.

Çocukluğumdan beri Cyrus kıyafet tasarlamak için, çizmek sevdim. şirketi "Wimm-Bill-Dann" hisselerinin sahibi olarak bilinen Sergei Plastinin, - sevgili kızı girişimleri Baba destekledi. O 70 milyon doların üzerinde kızının kariyerinde yatırım yaptı. Gördüğümüz sonucu: Cyrus - başarılı ve popüler tasarım.

Arkady Abramovich

En ünlü oligark Roman Abramovich ülkemizde de yedi çocuk babasıdır. Kıdemli Arkady etrafında babası gibi. Zaten 19 yıldır birlikte onun yatırım şirkette çalışmaya başladı. Ve dedikleri gibi, oldukça başarılı. Her yıl, onun kişisel gelir bütün arttı. Roman ve oğlu da futbol sevgisi paylaşan, genellikle futbol kulübü "Chelsea" ile oyunlar katılırlar.

Anna Abramovich

büyük kızı Abramoviç yararlı bir şey yapan edilmez. Ama çoğu zaman, çeşitli toplumsal olaylarda yeni adamla beraber her zaman bulunabilir.

o sadece bir arkadaş diyor. Zaman gösterecek.

Vyacheslav Mirilashvili

Bazen oligarkların Çocuklar ailelerinin aşmasına. Yani, Vyacheslav baba - sıradan bir insan, ama onun arkadaşı ile 2011 yılında ünlü oldu Pavlom Durovym Rusya'da çok popüler bir sosyal ağ "VKontakte" yarattı.

Dahası, Vyacheslav Mirilashvili popüler bir televizyon kanalının hisselerine sahip. Bu onu en genç zengini bizim ülke haline izin verdi.

Anna Anisimova

Vasily Anisimov, "Gazmetal" Şirketin sahibinin kızı, Rusya'da değil, aynı zamanda ABD'de sadece popüler. O yapımcı ile evli ve intikam onun oyunculuk molası çalıştı.

O birkaç kez önemli bir rol oynamıştır. Bundan önce, Anna sosyete kabul edildi ve gayrimenkul işlemleri dabbled ama bu çok az başarı elde edilmez.

Evgeny Lebedev

İlk evliliği işadamı Vasily Lebedev A oğul, Evgeny aktif onun işinde babasına yardım eder. UK kendi otel vardır ve Moskova Sanat Tiyatrosu sponsor içinde Dahası, o lokanta işletme sahibidir.

Damir Akhmetov

Çocuklar Ukrayna oligarşi çok gerisinde değildir. birinin oğlu en zengin insanları Ukrayna Rinata Ahmetova geçenlerde İngiltere'de bitirdi. Ve babasının madencilik ve metalürji şirketi "Mitinvest" üzerinde çalışmaktadır. Akhmetov devlet 30 milyar dolar olarak tahmin ediliyor. oğullarını alacak kaç tanesi, İsviçre'de okulda genç çalışma, halen bilinmemektedir, ancak kesinlikle onun artışını devam etmeye hazır olacaktır.

Marina Surkis

Kızı Kiev Igor Surkis gelen futbol kulübünün başkanı hevesli parti müdavim ve sosyetik olarak bilinir. Londra'da yüksek öğrenim özel kurumdan mezun ve şimdi Ukrayna Futbol Federasyonu çalışır.

yurtdışında eğitim çocuklarını göndermek ve orada bırakmak arzu edilir: Genel olarak, hem Rus ve Ukraynalı zengin işadamları bir ilkesine uygun.

Fotoğraflarını genellikle sosyal ağ "Instagramm" veya dergilerin kapaklarında bulunabilir oligarkların çocuklar, çoğu hayatlarını ve ebeveynlerinin parasını yakmak. Ama bazıları hala onların kazanç kendilerini adamak. Birisi birinin kendi işlerini kurmaya çalışıyor, ebeveyne yol devam ediyor.

oligarkların çocukların geri kalan kısmı

boş zamanlarını geçirmek için nasıl ve nerede hakkında bilgi için, oligarkların çocukları, efsanedir. Bu genellikle Özellikle de çok genç kahramanlar her adımda fotoğrafını çekip sosyal ağlarda halka teşhir koymak için tereddüt etmeyin.

Mihail Semenduev - şarkıcı Yasemin oğlu ve kız arkadaşı Diana Chervichenko Fransız Rivierası, Monaco'da Michael doğum gününü kutladı.

Ales Kafelnikov, bir tenis oyuncusu Yevgeny Kafelnikov kızı, okul ve moda bir mola İtalya'nın güneyindeki gösterir.

Ege Denizi, kızları ünlü top Debutantes hazırlanıyor - aile Strizhenov için popüler bir yer.

Son bir ay içinde bir multimilyoner Ziyad Manasira Diana kızı Sardunya kendi villa ile başlayan ve Cote d'Azur ile biten birkaç yer değiştirdi. Ve Diana hala kız öğrenci, o hala orada olacak.

, Oligarşi çocukların yaşam meşgul ve mutlu görülebileceği gibi. Fakat pratikte, hatta zengin çocuklar kararını almak zorunda, yetişkinliğe daha yakın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.