OtomobilArabalar

Renkli Self çıkarmak Nasıl

Birkaç araba sahipleri renklendirme araba reddediyorum. İyi açıklamaları vardır o. Yaz renkli camlar anlamlı klimanın üzerindeki yükü azaltır aşırı ısı, gelen iç korur ve dolayısıyla motorun çalışmasını kolaylaştırır. Ayrıca, tonlama iletmez , ultraviyole ışınları vücudun iç yakmak kalmaması. Karanlık bir film ile kaplı ön cam üzerinde bir kaza olasılığını azaltır parlama, görünmez. ölçüde, kabinde sol değerli çalmak uzmanlaşmış araba hırsızları dikkatine korur - Buna ek olarak, tonlama arabada olduğunu ve bu nedenle, ne neyi düşünmeye izin vermez.

yararlı özellikleri yanı sıra, tonlama o araç daha saygın bir görünüm verir, estetik niteliklere sahiptir. Ama doğru yapıştırılan ve hiçbir şişlikler, çizikler ve diğer kusurlar vardır yalnızca.

Ne yazık ki, zaman içinde, dış tonlama görünümünü kötüleştirir, o zaman değiştirilmelidir. Bunu yapmak için, öncelikle cam kaplayan eski film kurtulmak gerekir. Herkes sürücüler çoğu zaman yardım için özel atölyeler dönüp böylece düzgün gölgeleme kaldırmak bilir. Ama rastonirovaniya süreci ayrılacak para gereğinden fazla ödeme değil, kendi başına başa böylece basittir.

yavaş yavaş renk tonunu kendiniz çıkarmayı düşünün.

Öncelikle, filmi kaldırmak istediğiniz cam, o ısınmak için tavsiye edilir. Bu durumda, yapıştırıcı tonlama ve camdan ayrılması için çok daha kolay, daha yumuşak bir hale gelir. Isıtma için, normal bir saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz. ısınmayı önlemek için, yüzeye çok yakın tutarak olmadan, düzgün renk tonunu kendiniz çıkarmadan önce camı ısıtmak. Isıtma plastik kaplama parçaları kaçının.

arabanın yan camı gelirse, yarısı düşük bir cam izledi. Cam yüzeyinden filmin üst kenarına ayırmak için çok daha kolay olacaktır. kenarı keskin bir bıçakla daha tonlama ayrılması.

Dahası, renkli araba camları kaldırmanın iki yolu vardır. İlk filmlere bir keskin hareketi dublaj kaldırılmasını gerektirir. Bunu yapmak için, filmin üst kenarında iki elini atmalıdır ve gücü ile bunu aşağı çekmek için. İkinci bir yöntem izlenerek, tonlama kademeli olarak kaldırılır. Bir el yavaşça filmi çekmek için gerekli olan, ve ikinci yapışkan dikkatli bir şekilde keskin bir bıçak veya ince bıçak ile, camdan ayrılır.

Ama birinci ve ikinci durumda yılında, cam tutkal izlerini kalması muhtemeldir. Böylece renkte kendini çıkarmadan önce, sen yapışkan kalıntı gelen sonra tamamen temiz cam için gereken her şeyi hazırlar. Bu size keskin yardımcı olabilir , kırtasiye bıçağı sen camdan yapışkan kalıntı kazımak hangi. o tonlama sonra camı temizlemek için özel çözücüler kullanmak en iyisidir böylece Ama camına bıçak sonrasında çizilmemesi bırakılabilir. Onlar herhangi araba dükkanında satın alınabilir. Bu amaçlar için seyreltilmemiş miktarda alkolle uygun.

Cam üzerinde yapıştırıcı hafif kalırsa, o zaman, sıcak su içinde seyreltilmiş bir geleneksel bulaşık deterjanı ile mümkündür çıkarın. Çözüm ile cam nemlendirmek ve iyice yumuşak bezle silme için gereklidir.

Evde renk tonunu çıkartırken, yaklaşık 1.000 ruble kurtaracak. Yani garajlarda bu hizmet maliyetleri kadar önemli. Ama ısıtmalı kapı camını rastonirovat amacıyla, bu uzmanlar temas etmek en iyisidir. Hatta renk tonunu kendiniz nasıl kaldırılacağı bilerek, camı ısıtma filament zarar verebilir ve böylece kullanılamaz hale getirebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.