GüzellikSaç

Saç restorasyonu için Jelatin maskesi.

Uygun saç bakım her yaşta kadınsı güzelliği ve çekiciliği korunması için çok önemlidir. Zamanla, saç gücünü ve parlaklığını yitirebilir. Nedenle düzenli olarak gıda ve saç restorasyon amaçlı işlemleri yürütmek için çok önemlidir.

esas olarak, kollajen ve protein ihtiva eden jelatin maskesi, incelmesi ve kaybını önlemek, kıvrılma yapısını güçlendirebilir. Bu laminasyon denk gelir. jelatin, göz, filmin saçın tüm yüzeyine görünmez, şeffaf kapaklar sonra böylece koruyan. Maske, örneğin protein, prolin, faydalı unsurlar olarak ihtiva yanında diyet lifi, potasyum, demir, kalsiyum, fosfor, magnezyum, sodyum, deri besin doyurarak. Kozmetik ürün tamamen güvenli olduğunu belirtmek gerekir, bu nedenle oldukça sık kullanabilirsiniz. jelatin maskenin en faydalı etkisi, ince, kuru ve zarar görmüş saç vardır. Bu mükemmel dış ısı etkilere (ütü, saç kurutma makinesi) korur ve mükemmel elektrifikasyon kaldırır.

Jelatin maskesi. Reçete.

ıslak saça uygulamasını içeren bu aracı kullanma. maskeleri hazırlamak için 15 dakika jelatin soğuk suya batırılmış olmalıdır. Bundan sonra, bir su banyosu içinde ısıtıldı (kaynama) veya 20 saniye mikrodalgada konulmalıdır. Soğutulan jelatin homojen bir kütle oluşturmak ve saç üzerinde uygulamak için iyi bir karıştırma olmalıdır. Yaklaşık üç santimetre köklerinden geri adım gereklidir. jelatinli maske uygulandıktan sonra baş sıcak ve daha da iyi olacak ve bir havlu sarın gerekir. Bir saat sonra, su ile iyice durulanması gerekli demektir.

bağlı saç tipine ve bunların yapıları, jelatin maske ek bileşenler (badem yağı, süt, papatya, meyve suyu), folikül üzerinde yararlı etkileri ile zenginleştirilebilir. Bu araç, ipeksi, parlak ve sağlıklı bukleler itaat, dönecektir.

İlaçlı saç maskeleri belirli sorunlar için kullanılmaktadır. saç çok kuru ise, aşağıdaki aracı kullanabilirsiniz. Nemli saça günü, ılık sularda az miktarda ile karıştırılmış yumurta akı ve yumurta sarısı dayak geçerlidir. O saç iyice yıkamalısınız sonra.

Karşı bölünmüş uçları aşağıdaki yollarla kullanılabilir. Likör, kuru kına ve bal, yumurta sarısı ile karıştırılır, eşit oranlarda alınan. Bu krem bir karışım elde edilmelidir. Maske dikkatlice cilt sürtünme, saça uygulanmalıdır. Yarım saat sonra, saç papatya veya ısırgan infüzyon durulama yıkayın gereklidir.

saç restorasyonu için maske.

Kuru papatya, ısırgan Karakafesten kökü (bir tablo. Spoon tüm) kaynar bir bardak su dökün ve yarım saat demlenmeye. Daha sonra suyu, süzüldü ve 30 gr ile karıştırılır. elma sirkesi. Maske hasar görmüş saçların tüm uzunluğu uygulanır ve kapalı yıkanmaz.

Ayrıca aşağıdaki aracını kullanabilir ve mukavemet ve elastikiyet geri amacıyla. 4 zeytinyağı aynı bal miktarı ve bir yumurta ½ salatalık suyu ile karıştırılır. Karışım otuz dakika için saça uygulanır ve ardından summer waters yıkanır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.