BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Benim Yaz Araç: Araç ve karakteri kontrol

Benim Yaz Araba - 2016 yılında Buhar platformunda piyasaya indie geliştiriciden oyunu. İçinde oyuncu böylece makinenin yapısı ve hakkında bilgi kullanarak, sıfırdan kişisel araba toplayacaktır. Nedeniyle karakter yönetimi My Summer Car tarafından gerçekleştirilen işlevlerin etkileyici sayıda oldukça karmaşıktır. Diyelim ki oyunda gerekenleri tuşları görelim.

Nerede ayarları izlemek için?

Bir tavsiye: Eğer tüm atanmış tuşlar bakmak, oyunu başlatmak, hatta motoru başlamadan önce ilk kez başarılı değildir. Zamanla, oyuncu tüm anahtarları hatırlar ve oyun keyfine varacaksınız.

Eğer bir korsan kopyası varsa, masaüstünde Steam üzerinden oyun veya bir kısayol başlatın. Bir kez ana menüye yüklenmiş, "Ayarlar" gidin. Şimdi sekme denetimi My Summer Araba seçin. İçinde işlevleri ve tuşların tüm liste onların uygulanmasından sorumlu olan, sunulacaktır. Oyuncunun kendileri için kontrol değiştirebilir. varsayılan ayarlarla oyun başlatın ve sonra kendi takımındaki bazı tuşlar değiştirmek için denemeye değer. Eğer bir nedenle yaklaşık tüm olanakları bulabilirsiniz altında, My Summer Araba oyununda kontrolünü görmek mümkün olmamıştır.

ana tuşlar

klavyedeki WASD tuşlarını kullanarak oyunun taşındı kahraman. Böyle bir kontrol işlemi birinci şahıs ile tüm oyunlara standart, bu nedenle hareket sorunlar ortaya gerekmektedir. Şimdi ana eylem açın.

oturup sırasıyla düğmeleri E ve Q kullanılarak yapabilirsiniz 90 derece iki yönde bükebilir C tuşu player kullanma. Kamera Ctrl yardımıyla hareket eder. Böyle (N) küfür gibi ek özellikler, sinyal (M) vermek, banyo (P) gidin size de mevcuttur. makalesinde Bu anahtarların tamamı İngilizce klavye düzeninde kullanılması gereken T. basarak oyunda günün saatini değiştirin.

makine kontrol

Benim Yaz Araç sürüş en yarış oyunları daha zor. Bir arabanın tekerleği ilk kez, sonra Enter tuşuna basın. Şimdi RMB kullanarak araçlar yapmak gerekir. Gitmeden önce, sen kavrama (X) sıkmak ve iletim (F) artırmanız gerekebilir. V oyuncu Downshift edebilirsiniz bulunmaktadır. Bu şekilde, gerçek sürüş etkisini taklit eder. araba Hareketli da WASD kullanılarak gerçekleştirilmiştir. Dönüş sinyalleri Eğer ok tuşlarını yönetmenize yardımcı olacaktır.

basarak PgUp veya PgDown tuşları ederek bu tür yükleyiciler gibi belirli araçlarda, geçerli benzersiz ekipman yönetebilir. Şimdi My Summer Car yönetimi olduğunu biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.