BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Assassin Creed: Unity": Sistem gereksinimleri ve çıkış tarihi

gizli eylem Tür sadece zaman zaman oyunculara bireysel kalite projelerini verir. Sadece bazıları dizi geliştirildi ama yine de gerçek bir başyapıt oyun sektöründe göründüğünde bir zaman gelmek zorunda. Katı Times Vetal Dişli zaten gitti, ve modern uyarlamalar maalesef orijinal versiyonunda olduğu kadar iyi değildir. Bu nedenle gizli yeni bir kahraman ihtiyacı - ve insanlık tarihinde farklı zamanlarda Assassins Düzeninin üyelerinin akıbeti hakkında anlatıyor "Assassin Creed", bir dizi oldu. Üzerinde, ortaçağ Vatikan'da bir ceket katil denemek zorunda korsan gemisi bile ABD'de iç savaş sırasında, Karbiskom Körfezi'nde. Ve bu sefer Arno Dorina hikayesi anlatılıyor ve eylem onsekizinci yüzyılın Paris'te gerçekleşir serinin bir sonraki bölüm, geç 2014 sürümünde - Fransız Devrimi'nde. sistem gereksinimleri Şaşırabilirsiniz ve şaşkın olabilir: Ama hemen "Birlik Assassin Creed" için böylece oyun oldukça taze olduğunu unutmayın. Yani kaçınılmaz değişime hazırlıklı.

işletim sistemi

Bu bölümde, beklenmedik bir şey kesinlikle yoktur - durumunda, beklendiği gibi "Assassin Creed: Unity" sistem gereksinimleri Windows XP veya Vista olarak OS eski sürümleri için destek içermez işletim sistemi açısından. Sadece 64 bit - gereksinimleri oldukça açık ayarlanır Dahası, yedinci sisteminin 32-bit sürümü sahipleri de, suikastçının maceralarını yeni bir bölüm başlatmak mümkün olmayacaktır. Şimdi zaten tüm oyuncular kesinlikle en yeni işletim sistemine hareket etmeliyiz gibi yeni öğeler, oynamaya muktedir böylece aynı, "Windows" sekizinci için geçerlidir "Assassin Creed:. Unity" Sistem gereksinimleri yalnızca OS sınırlı değildir - o zaman bilgisayar bileşenleri ve performansları doğrudan gidecek.

işlemci

Tutucu en güçlü bilgisayar geliştiricileri yeni ürün serisini başlatmak için "demir" tarafından verilmiş gereksinimleri bakacağız değilse, o kesinlikle hastalanacak. ": Birlik Assassin Creed" sistem gereksinimleri görülmemiş yükseklikleri artmıştır gerçeği. Tam olarak yapamaz gelişmiş bilgisayar satın olmadan tüm üç ana parametreleri (CPU, RAM ve grafik kartı) için göstergeler, muhteşem olmalıdır. Fakat herşeyden önce ve ilk ihtiyaç işlemciye bahsetmek. Minimum gereksinimler zaten merak etmeye zorladı - en azından bir dört çekirdekli işlemci gerekir, sıklığı 4 GHz civarında olmalıdır. bu minimum gereksinim, tavsiye edilecek ise? Bu durumda, herhangi bir oyun ile ilgili önerilen işlemci gereksinimleri çöpe bilgisayarınızı atmak istemez. 4 GHz - Aslında en uygun yeni bir oyun başlatmak için aynı kapasiteye sahip bir altı çekirdekli işlemci olması gerekir olmasıdır. Oyun "Assassin Creed: Unity" gerçek bir başyapıt, ama inanılmaz güçlü "Demir" kim sadece bu mümkün olacak almak için.

rasgele erişim belleği

oyuncular hala ölümüne korkmuş değilseniz, o zaman oyun "Assassin Creed: Unity" Onlara başka bir sürpriz hazırlar - bu kez RAM için sistem gereksinimleri. daha fazla ilerlemeye adım atmadığı - Hepimizin bildiği gibi, bilgisayar oyunları bugün bellek en fazla 8 gigabayt gerektirir. Doğal olarak, geliştiriciler maksimum oyuncular için çıtayı belirledik - altı gigabayt minimum hızı ve sekiz sırasıyla önerilir. Tabii ki bu onun nedenleri vardır - Dizideki yeni oyun bu performansı söz konusu olduğunda, kesinlikle tüm yönleriyle gerçekten etkileyici çünkü. Ama içinde dikkati çekiyor "Assassin Creed: Unity" o yapılır, yakalar ve esaret altına da geçmektedir, bu teknik bileşenin daha kötü.

ekran kartı

Gone Eğer video belleği 512 MB olsaydı monitörünüzde görünür olduğunu dert yoktu günleridir. Şimdi, içeri "Assassin Creed: Unity" grafik kartında bellek bile bir gigabayt varsa geçit nedeniyle kalıcı gecikme hıza ve basitçe imkansız gibi olacaktır. sistem gereksinimleri oldukça net bile grafik belleği en az iki gigabayt oldu olması arzu edilir asgari ayarlarına çalıştırmak için belirtti. Doğal olarak, rahat bir oyun için de bir beş ila yedi yıl önce hayal etmek zordur her üç gigabayt, gerekecektir.

Çıkış

çıkış tarihi -: son şey "Birlik Assassin Creed" bahsetmek bıraktı. Neyse zaten PC'de çıkıp birçok projelerden çok acı, ama konsollarda çıkmıyorlar veya konsollar üzerinde serbest olsun, ancak PC arka planda kalır oyuncular için, bu oyun tüm platformlarda eş zamanlı olarak aynı anda çıktı. Ve PC ve X-Box, ve PS geride değildir. Ve 13 Kasım 2014, oyuncular, yeni bir başyapıt denemek başardık "Assassin Creed:. Birlik" çoğu ülke için Çıkış da aynıydı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.